ASPR Pawonków dzieci dziewczęta sezon 2010/11

1 Bok Martyna 1999 148 cm Rozgrywający
2 Cziudaj Aleksandra 1999 159 Rozgrywający
3 Foryta Agnieszka 2000 134 Skrzydłowy
4 Gryc Weronika 2000 160 Bramkarz
5 Grzysczok Weronika 2000 145 Skrzydłowy
6 Jerominek Laura 2000 148 Rozgrywający
7 Koza Paulina 2000 154 Skrzydłowy
8 Mańczyk Agata 1999 163 Rozgrywający
9 Marczyk Oliwia 1999 157 Rozgrywający
10 Mirek Matylda 2000 154 Bramkarz
11 Pietrzak Aleksandra 1999 147 Skrzydłowy
12 Skubała Kamila 2001 132 Skrzydłowy
13 Szalińska Patrycja 1999 150 Obrotowy
14 Thoman Paulina 1999 159 Rozgrywający
15 Wańczyk Daria 2000 151 Rozgrywający
16 Zalas Marta 2000 151 Rozgrywający
17 Zuzel Wiktoria 2000 145 Skrzydłowy

Trener: Adrian Sternik

Skład ASPR Kolonowskie dzieci dziewczęta sezon 2010/11

1 Cieśla Zofia 2001 130 cm Skrzydłowy
2 Dreja Nicola 2001 130 Skrzydłowy
3 Drzymotta Magdalena 1999 155 Bramkarz
4 Kluba Nicola 1999 150 Rozgrywający
5 Koloch Angelika 1999 147 Rozgrywający
6 Koprek Stefania 2000 140 Rozgrywający
7 Leszczyna Aleksandra 2001 140 Obrotowy
8 Makusek Aleksandra 2001 136 Skrzydłowy
9 Muschkiet Julia 2001 128 Skrzydłowy
10 Piaskowska Hanna 2001 142 Rozgrywający
11 Radek Emilia 2000 142 Rozgrywający
12 Sowiak Dominika 2001 144 Bramkarz
13 Szarek Jagoda 2002 130 Obrotowy

Trener: Ewa Hajduk

ASPR Jemielnica dzieci dziewczęta sezon 2010/11

1

Bryś Weronika

1999

152 cm

Rozgrywająca

2

Galas Emilia

1999

147

Rozgrywająca

3

Grochla Ewa

1999

147

Rozgrywająca

4

Hadamik Ewa

2002

130

Skrzydłowa

5

Jander Natalia

2000

138

Skrzydłowa

6

Jelito Paulina

1999

144

Rozgrywająca

7

Hojda Sara

1999

159

Bramkarz

8

Pachołek Daria

1999

163

Bramkarz

9

Piosek Karolina

2001

132

Skrzydłowa

10

Piosek Nicola

1999

141

Skrzydłowa

11

Płazińska Martyna

1999

159

Rozgrywająca

12

Pokorna Agata

2002

133

Skrzydłowa

13

Pokorna Wioletta

2000

157

Rozgrywająca

14

Przybysz Weronika

1999

166

Rozgrywająca

15

Radecka Justyna

2000

145

Rozgrywająca

16

Wnorowska Paulina

2000

153

Rozgrywająca

Trener: Marek Kaczka

ASPR Dobrodzień dzieci dziewczęta sezon 2010/11

herb_dobrodzienia

1

Barowska Martyna

1999

152 cm

Rozgrywająca

2

Cichoń Marta

2000

147

Rozgrywająca

3

Herman Aleksandra

1999

155

Bramkarz

4

Jelonek Matylda

2000

140

Rozgrywająca

5

Konik Aleksandra

1999

152

Skrzydłowa

6

Konik Katarzyna

2001

148

Skrzydłowa

7

Lempa Karolina

2000

133

Skrzydłowa

8

Lempa Monika

2002

123

Skrzydłowa

9

Macioł Katarzyna

1999

149

Rozgrywająca

10

Popenda Paulina

1999

149

Rozgrywająca

11

Przybylińska Kamila

1999

144

Rozgrywająca

12

Sułkowska Zuzanna

2000

138

Skrzydłowa

13

Żurek Kamila

1999

141

Rozgrywająca

Trener: Jarosław Kryś

Sezon 2008/2009 I liga grupa B

Drużyna ASPR-u zajęła 2. miejsce w rozgrywkach. W związku z tym walczyła o prawo do gry w barażach, przegrywając dwumecz ze Śląskiem AsBau Wrocław 51:70 (23:38, 28:32)

Trenerzy:

  • Stanisław Pakuła
  • Giennadij Kamelin (od drugiej rundy)
ZawodnikBramkiMeczeŚrednia
Artur Pietrucha 144 23 6,26
Grzegorz Giebel 114 21 5,43
Paweł Swat 103 19 5,42
Daniel Skowroński 70 24 2,92
Dominik Droździk 67 24 2,79
Janusz Bykowski 43 18 2,39
Marcin Kapusta 37 23 1,61
Patryk Całujek 34 18 1,89
Łukasz Pawlak 25 19 1,32
Marek Kaczka 20 24 0,83
Krzysztof Handel 9 21 0,43
Andrzej Kryński 7 11 0,64
Michał Morzyk 4 17 0,24
Łukasz Skonieczka 1 2 0,50
Paweł Kotowicz 1 1 1,00
Tomasz Wasilewicz 0 21 0,00
Daniel Janik 0 17 0,00
Marcin Śledź 0 13 0,00

Sezon 2007/2008: Trener Stanisław Pakuła. Drużyna ASPR-u zajęła 4. miejsce w rozgrywkach

ZawodnikBramkiMeczeBr/mecz
Artur Pietrucha 148 21 7,05
Adam Skrabania 139 19 7,32
Paweł Swat 118 22 5,36
Grzegorz Giebel 98 20 4,90
Patryk Całujek 59 19 3,11
Marek Kaczka 42 22 1,91
Ireneusz Popławski 20 9 2,22
Dariusz Sołtys 17 10 1,70
Marcin Kapusta 14 9 1,56
Michał Morzyk 6 14 0,43
Krzysztof Handel 5 19 0,26
Daniel Godzik 4 13 0,31
Kamil Ziaja 4 12 0,33
Paweł Kotowicz 3 7 0,43
Daniel Janik 2 20 0,10
Łukasz Skonieczka 1 9 0,11
Tomasz Wasilewicz 0 16 0,00
Paweł Kuczyński 0 8 0,00
Kamil Sawicki 0 6 0,00
Marcin Sawicki 0 4 0,00
Paweł Szczabel 0 3 0,00

 Sezon 2006/2007 Drużyna ASPR-u zajęła 9. miejsce w rozgrywkach.

Trenerzy:

  • Do 06.03.2007r. zespół prowadzony był przez duet szkoleniowy Antoni Przybecki – Stanisław Pakuła
  • W meczu z AZS AWF Biała Podlaska (10.03.2007r.) zespół samodzielnie prowadził Marian Panek
  • W meczach z Gwardią Opole (17.03.2007r.) i z Viretem Zawiercie (24.03.2007r.) zespół był prowadzony przez duet szkoleniowy Marian Panek - Stanisław Pakuła
  • Stanisław Pakuła
ZawodnikBramkiMeczeBr/mecz
Paweł Swat 143 22 6,50
Artur Pietrucha 119 22 5,41
Ireneusz Popławski 71 20 3,55
Patryk Całujek 70 21 3,33
Adam Skrabania 56 12 4,67
Norbert Trojanowski 34 18 1,89
Grzegorz Fryc 24 8 3,00
Marek Kaczka 22 21 1,05
Krzysztof Płonka 19 22 0,86
Michał Morzyk 16 17 0,94
Mariusz Łochuńko 15 6 2,50
Paweł Odynokow 10 16 0,63
Kamil Ziaja 2 3 0,67
Tomasz Wasilewicz 1 11 0,09
Daniel Godzik 1 7 0,14
Paweł Czech 1 4 0,25
Paweł Kuczyński 0 16 0,00
Daniel Janik 0 11 0,00
Krzysztof Worwag 0 1 0,00
Tomasz Kandora 0 1 0,00
Kamil Sawicki 0 1 0,00

Sezon 2005/2006 Drużyna ASPR-u zajęła 8. miejsce w rozgrywkach

Trenerzy:

  • Henryk Rozmiarek
  • Antoni Przybecki - Stanisław Pakuła (od drugiej rundy)
ZawodnikBramkiMeczeBr/mecz
Adam Skrabania 156 18 8,67
Tomasz Jagła 99 24 4,13
Roman Wójcik 63 10 6,30
Krzysztof Bujak 62 22 2,82
Ireneusz Popławski 60 19 3,16
Artur Pietrucha 51 12 4,25
Patryk Całujek 42 12 3,50
Mariusz Łochuńko 42 11 3,82
Krzysztof Płonka 38 24 1,58
Paweł Odynokow 37 22 1,68
Łukasz Pawlak 34 11 3,09
Marek Kaczka 11 11 1,00
Krzysztof Kubillas 5 11 0,45
Kamil Ziaja 4 18 0,22
Tomasz Kandora 4 17 0,24
Michał Antczak 1 10 0,10
Daniel Janik 0 24 0,00
Tomasz Drozd 0 13 0,00
Marcin Madeja 0 9 0,00

 Sezon 2004/2005 Drużyna ASPR-u zajęła 8. miejsce w rozgrywkach

Trener:

  • Henryk Zajączkowski
ZawodnikBramkiMeczeBr/mecz
Adam Skrabania 116 19 6,11
Mariusz Łochuńko 101 21 4,81
Ireneusz Popławski 97 22 4,41
Przemysław Jagła 75 17 4,41
Bartosz Niciejewski 61 21 2,90
Tomasz Jagła 58 18 3,22
Krzysztof Płonka 39 22 1,77
Patryk Całujek 33 18 1,83
Łukasz Pawlak 12 13 0,92
Artur Pietrucha 10 7 1,43
Kamil Ziaja 10 12 0,83
Michał Antczak 6 8 0,75
Daniel Janik 2 22 0,09
Krzysztof Kubillas 1 7 0,14
Tomasz Drozd 0 17 0,00
Adam Czech 0 5 0,00
Kamil Sawicki 0 3 0,00

Materiały pochodzą z pl.wikipedia.org