Z okazji Dni Ozimka, na miejscowym stadionie rozegrano 21 czerwca pokazowy mecz drużyn 11-osobowych.

W dawnych czasach w naszym regionie było wiele drużyn grających w piłkę ręczną 11-osobową. Zawodnicy dawnej MałejPanwi Ozimek oraz obecnej Siódemki Ozimek, przypomnieli tradycję kibicom rozgrywając mecz na stadionie piłkarskim. W spotkaniu towarzyskim wziął udział jako zawodnik Burmistrz Ozimka, Jan Labus. Całość imprezy została zorganizowana pod patronatem Urzędu Gminy i Miasta Ozimek, Opolski Związek Piłki Ręcznej, Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz Pana Burmistrza.

Jedenastka Ozimek

Juniorzy młodsi

ANDRZEJEWSKI DAWID 1995 Skrzydłowy
BAŃSKI ŁUKASZ 1995 Rozgrywający
BILSKI ADAM 1995 Obrotowy
BREJWO FILIP 1995 Bramkarz
GENDA PAWEŁ 1994 Rozgrywający
GNYSZKA JAKUB 1993 Bramkarz
JANICKI PIOTR 1995 Skrzydłowy
KAJDANA DOMINIK 1995 Obrotowy
KOWALIK SZYMON 1995 Rozgrywający
ŁAPOT MACIEJ 1995 Skrzydłowy
PALACZ JONASZ 1994 Bramkarz
ROGOSZ PRZEMYSŁAW 1994 Skrzydłowy
SŁOCIAK ADAM 1993 Obrotowy
STONOGA MATEUSZ 1993 Rozgrywający
SZYNKLARZ JAKUB 1995 Skrzydłowy
WALINOWICZ BARTOSZ 1995 Rozgrywający
ZIEWIECKI DAWID 1994 Skrzydłowy
ZIEWIECKI RAFAŁ 1995 Bramkarz

Trener: Jarosław Siudeja, II trener Dariusz Górniaszek

Młodzicy

Młodzicy Siódemka  Ozimek

BOCHYŃSKI KAMIL 1996 Bramkarz 
CIEŚLA PIOTR 1996 Rozgrywający
BREJWO MICHAŁ 1997 Skrzydłowy
JUSZCZYSZYN TOMASZ  1996 Skrzydłowy
KOLANOWSKI SZYMON 1996 Rozgrywający
KULIG MAREK 1996 Skrzydłowy
MAZUR ADAM 1997  Rozgrywający
ORLIK MICHAŁ 1998 Skrzydłowy
POLEDNIA MICHAŁ 1996 Rozgrywający
WIECZOREK MICHAŁ 1997 Obrotowy
SZYSZKA PAWEŁ 1996 Skrzydłowy
ŻAK SZYMON 1996 Rozgrywający

Trener: Jarosław Siudeja

Zespół Dzieci Siódemka Ozimek

1

BEBEL ADRIAN

1997

Obrotowy

2

BINKOWSKI JAKUB

1998

Bramkarz

3

BOGDAN TOMASZ

1997

Rozgrywający

5

GAWIN ŁUKASZ

1998

Obrotowy

6

HOBA KAMIL

1998

Bramkarz

7

JABŁOŃSKI SEWERYN

1997

Skrzydłowy

8

JAREMKO BARTOSZ

1998

Obrotowy

9

JASKULSKI PAWEŁ

1998

Skrzydłowy

11

ORLIK MICHAŁ

1998

Rozgrywający

12

POCZĄTEK WIKTOR

1998

Rozgrywający

13

PRINC DAWID

1998

Obrotowy

14

RESIAK SZYMON

1998

Skrzydłowy

15

WOJCZYK MARIUSZ

1998

Skrzydłowy

16

ZAWIEJA BARTOSZ

1998

Rozgrywający

Dzieci Siódemka Ozimek

Stoją od lewej: J.Russak,B.Zawieja, D.Princ, K.Hoba, M.Wojczyk, M.Orlik, Sz.Resiak, Ł.Gawin, W.Jaremko, M.Suchodolski, W.Początek, P.Jaskulski, Siedzą od lewej: Ł.Ośródka, I.Suchecki, P.Spyra, T.Bogdan, W.Osada, J.Bielech, I.Gajda, Na zdjęciu brakuje: A.Mazur, S.Jabłoński, M.Brejwo, A.Bebel

UKS Jaszczury Ozimek                         

www.jaszczuryozimek.za.pl

Jaszczury Juniorki Młodsze 

46-040 Ozimek ul. Korczaka 12/210  Tel. 774654375

Miejsce rozgrywania zawodów: Hala PG nr 1 w Ozimku   

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Juniorki młodsze, młodziczki: Andrzej Płoszaj

Gminny Zespół Szkół 46-040 Ozimek ul. Korczaka 14

Tel. 4654375 i 609779930

 Hala PG nr 1 w Ozimku

Juniorki młodsze, młodziczki i dzieci dz.: Andrzej Płoszaj

Miejsko-Gminne Towarzystwo Sportowe " SIÓDEMKA " Ozimek

Adres: 46-040 Ozimek, ul. Wyzwolenia 50 Tel./Fax.: 4653835; 4436125 http://www.7ozimek.za.pl

Miejsce rozgrywania zawodów: Hala Sportowa przy Gimnazjum Nr 1 w Ozimku,

 ul. Korczaka (dojazd do hali od strony ul. Sikorskiego)

Młodzicy: Siudeja Jarosław  Dzieci: Górniaszek Dariusz