Orlik_Brzeg_II_liga_2011-12

Seniorzy Orlika Brzeg II liga sezon 2011-12 

www.orlikbrzeg.pl

Orlik2liga_10

 Drużyna seniorów II ligi sezonu 2009/2010 (na zdjęciu)

W górnym rzędzie od lewej: Rafał Worobiec, Alan Cuper, Piotr Sendra, Bartosz Galar, Przemysław Mikoda, Mateusz Szewczuk, Marcin Stefaniszyn, trener Jerzy Rusin, W dolnym rzędzie od lewej: Patryk Krawczyk, Wojciech Madura, Mateusz Włodek, Marcin Orzycki, Mateusz Janklowski, Dawid Podgórski, Wiesław Niżyński

ORLIK BRZEG II liga 2010/11 cm kg
 Adwent Kamil 4.02.1994 180 70 Rozgrywający
 Betka Konrad 12.05.1993 183 77 Rozgrywający
 Cuper Alan 2.09.1990 182 80 Skrzydłowy
 Galar Bartosz 26.06.1987 182 86 Rozgrywający
 Hofman Paweł 9.02.1979 192 94 Rozgrywający
 Janklowski Mateusz 5.08.1988 178 74 Rozgrywający
 Klein Remigiusz 12.09.1990 180 80 Skrzydłowy
 Krawczyk Patryk 8.12.1992 170 72 Skrzydłowy
 Mikoda Przemysław 31.08.1989 184 98 Obrotowy
 Naróg Michał 17.09.1987 192 105 Rozgrywający
 Orzycki Marcin 25.03.1991 182 75 Rozgrywający
 Podgórski Dawid 2.08.1992 183 75 Rozgrywający
 Sendra Piotr 2.04.1988 190 88 Rozgrywający
 Sobczyk Konrad 15.031993 180 74 Bramkarz
 Stefaniszyn Marcin 10.01.1986 188 90 Bramkarz
 Szewczuk Mateusz 19.04.1990 180 82 Obrotowy
 Włodek Mateusz 24.06.1992 182 75 Skrzydłowy
 Worobiec Rafał 17.01.1992 180 85 Obrotowy
 Klimczak Mateusz 25.02.1992 180 83 Skrzydłowy
Trener           
Paweł Pietraszek

Juniorzy młodsi

ORLIK BRZEG Juniorzy młodsi
 ADWENT KAMIL 1994 180 70  Rozgrywający
 BOCHENEK PAWEŁ 1995 185 65  Rozgrywający
 BUDZAN DAMIAN 1995 177 56  Skrzydłowy
 DANIEL ŁUKASZ 1994 185 70  Rozgrywający
 FRANKIEWICZ TOMASZ 1995 176 61  Skrzydłowy
 FUCZEK MARCIN 1995 180 54  Rozgrywający
 KRYSIENIEL BŁAŻEJ 1994 187 70  Rozgrywający
 KURTYKA PIOTR 1996 180 70  Rozgrywający
 MACIOCHA WOJCIECH 1995 175 55  Skrzydłowy
 MAŁECKI MATEUSZ 1995 168 58  Skrzydłowy
 MAZUR ADAM 1995 166 50 Bramkarz
 MIAZGOWSKI MICHAŁ 1995 177 73  Rozgrywający
 MŁOTKOWSKI RAFAŁ 1996 164 44  Skrzydłowy
 OLSZUK KRZYSZTOF 1995 162 48  Skrzydłowy
 RAKOCZY JAKUB 1996 178 81  Rozgrywający
 STAROŃ MACIEJ 1996 166 54  Skrzydłowy
 TAŁAJCZYK BARTOSZ 1994 178 77 Bramkarz
 WALIGÓRA PAWEŁ 1995 191 96 Bramkarz
 WOJCIESZEK GRZEGORZ 1995 182 90  Rozgrywający
 ZIELIŃSKI PIOTR 1995 187 99  Obrotowy
Trenerzy:
 TACZANOWSKI MAREK Trener
 KARLIKOWSKI ROBERT  II Trener
 KOŁODZIEJCZYK MIROSŁAW  II Trener
 SZULCZEWSKI MAREK  II Trener

IV miejsce w Finale Pucharu Polski - Chełmek 2009r.

 

Od lewej stoją:trener Robert Karlikowski, Kacper Stachera, Adam Ciosek,  Błażej Krysieniel, Grzegorz Wojcieszek, Jarosław Kołodziejczyk, Łukasz, Daniel, Piotr Zieliński, Paweł Waligóra, trener Marek Szulczewski. Od lewej w przysiadzie: Adam Ignatowicz, Patryk Sobczyk, Krystian Rokitnicki, Bartosz Tałajczyk, Michał Miazgowski, Dominik Maciocha

Młodzicy Orlika I Brzeg

ORLIK BRZEG MŁODZICY
 Bednarczyk Jakub 1996 167 82 Bramkarz
 Boszkiewicz Rafał 1997 175 58 Rozgrywający
 Gajewski Adrian 1996 178 66 Rozgrywający
 Kelmer Dominik 1997 171 63 Rozgrywający
 Kochański Wojciech 1996 180 74 Rozgrywający
 Kurtyka Piotr 1996 185 78 Rozgrywający
 Lew Mateusz 1996 174 60 Obrotowy
 Młotkowski Rafał 1996 172 61 Skrzydłowy
 Rakoczy Jakub 1996 180 80 Rozgrywający
 Rogala Radosław 1996 180 65 Skrzydłowy
 Salacz Paweł 1997 183 79 Obrotowy
 Staroń Maciej 1996 172 68 Skrzydłowy
 Stypiński Kamil 1997 174 67 Bramkarz
Trenerzy
 Karlikowski Robert Trener
 Taczanowski Marek  II Trener
 Kołodziejczyk Mirosław  II Trener
 Szulczewski Marek  II Trener

4 miejsce w Finale Mistrzostw Polski w Obornikach Wielkopolskich 2009r.

Stoją od lewej: trener Marek Szulczewski, Piotr Kurtyka, Maciej Staroń, Kamil Majewski, Kuba Bednarczyk, Adrian Gajewski, Kamil Stypiński, Dominik Kelmer, Paweł Salacz, trener Mirosław Kołodziejczyk Klęczą od lewej: Rafał Młotkowski, Wojciech Kochański, Piotr Rakoczy, Rafał Boszkiewicz, Patryk Czerwiński.

Młodzicy Orlik II Brzeg

ORLIK BRZEG II   MŁODZICY
 BERNAŚ DAWID 1997 177 56 ROZGRYWAJĄCY
 BOGDAN MATEUSZ 1997 162 63 OBROTOWY
 DMYTRYK WIKTOR 1997 172 54 ROZGRYWAJĄCY
 GARNCZARCZYK MATEUSZ 1997 165 70 BRAMKARZ
 JEDLECKI KAJETAN 1997 151 39 SKRZYDŁOWY
 KOLIWESZKA RAFAŁ 1997 162 57 ROZGRYWAJĄCY
 KRUK MACIEJ 1997 163 50 ROZGRYWAJĄCY
 KUCZAJ DANIEL 1996 178 63 OBROTOWY
 ŁUCEJKO PIOTR 1997 181 62 OBROTOWY
 OLSZUK PIOTR 1997 153 37 SKRZYDŁOWY
 PACHUWKA SŁAWOMIR 1996 166 51 SKRZYDŁOWY
 PISAREK PATRYK 1996 164 50 SKRZYDŁOWY
 PORTIANOW ADRIAN 1996 175 58 SKRZYDŁOWY
 TABAK DAMIAN 1996 166 61 BRAMKARZ
 TROJANOWSKI PATRYK 1997 156 44 SKRZYDŁOWY
 WALIGÓRSKI PATRYK 1996 156 45 SKRZYDŁOWY
 WĘGROWSKI KONRAD 1997 158 41 SKRZYDŁOWY
Trenerzy
 TACZANOWSKI MAREK Trener
 KARLIKOWSKI ROBERT  II Trener
 KOŁODZIEJCZYK MIROSŁAW  II Trener
 SZULCZEWSKI MAREK  II Trener

 

SKS Orlik I dzieci chłopcy
ANDRASZAK MARIUSZ 1998 150 60 Bramkarz
ANIŚKIEWICZ KONRAD 1998 156 52 Rozgrywający
BIELECKI ROBERT 1998 160 54 Rozgrywający
DOMAŃSKI DOMINIK 1998 164 50 Rozgrywający
DYKUS PATRYK 1998 163 52 Bramkarz
FEDOROWICZ ARKADIUSZ 1998 155 48 Rozgrywający
KOŁODZIEJCZYK KRZYSZTOF 1998 148 42 Rozgrywający
KOWALSKI ALEKSANDER 1998 165 56 Rozgrywający
KROCZ ADAM 1998 150 48 Rozgrywający
ŁUŻNIAK WALENTYN 1998 159 54 Skrzydłowy
MAJKA MATEUSZ 1998 155 58 Bramkarz
PROKOP ADAM 1998 162 56 Skrzydłowy
SANECKI PATRYK 1998 154 53 Rozgrywający
STOKOWSKI KRZYSZTOF 1998 158 60 Skrzydłowy
STOPKA ARKADIUSZ 1998 156 59 Rozgrywający
SZCZUCKI KRZYSZTOF 1999 150 49 Skrzydłowy
WOJCIECHOWSKI MACIEJ 1998 160 55 Rozgrywający
ZAWADZKI DANIEL 1998 155 53 Rozgrywający
ZNOJEK MATEUSZ 1998 158 57 Obrotowy
Trenerzy
KOŁODZIEJCZYK MIROSŁAW Trener
SZULCZEWSKI MAREK Trener
TACZANOWSKI MAREK Trener
KARLIKOWSKI ROBERT Trener
SKS Orlik Brzeg II dzieci chłopcy
Banik Mateusz 2000 150 35  rozgrywający
Capar Mariusz 1998 170 50 rozgrywający
Dykus Lukasz 1999 152 35 rozgrywający
Hryciuk Dominik 1999 150 33 rozgrywający
Kłyż Damian  1999 146 43 rozgrywający
Kramek Marcin 1998 146 46 rozgrywający
Lipiński Oskar 2000 145 35 rozgrywający
Lipiński Patryk 1999 156 44 rozgrywający
Marchwiński Dawid 1998 148 42 rozgrywający
Poświstak Patryk 1999 153 33 rozgrywający
Pustelnik Szymon 1999 157 45 rozgrywający
Reszczyński Paweł 1999 150 41 bramkarz
Sanetra Przemysław 1998 173 58 rozgrywający
Słodki Sebastian 1999 150 34 rozgrywający
Sobczak Kacper 1999 152 52 rozgrywający
Staroń Sebastian 1999 153 38 rozgrywający
Szerszenowicz Kacper 1999 146 52 bramkarz
Turkiewicz Adrian 1999 153 30 rozgrywający
Winiarski Bartosz 1999 152 40 rozgrywający
Zadrożny Łukasz 1999 154 36 rozgrywający
Trenerzy
Marek Szulczewski Trener
Mirosław Kołodziejczyk Trener
Robert Karlikowski Trener
Marek Taczanowski Trener

logo-orlik

ImageSzkolny Klub Sportowy " ORLIK " Brzeg

Adres: 49-300 Brzeg, ul. Elektryczna 4/11 Tel. 606773054 Fax. 77-4166868

http://www.orlikbrzeg.pl 

Miejsce rozgrywania zawodów: Hala MOSiR przy ul. Oławskiej 2 w Brzegu

Juniorzy: Marek Taczanowski Juniorzy mł. Robert Karlikowski

Młodzicy I : PawełPietraszek  Młodzicy II :Marek TaczanowskiDzieci I-Marek Szulczewski

Dzieci II- Mirosław Kołodziejczyk  Dzieci III -Zbigniew Makowiecki

Orlik Brzeg

Orlik Brzeg

Jest to przedruk (kopia) wypowiedzi giero z dnia 9.09.2005r ze zmianami z marca 2007r na forumbrzeg o dawnym Orliku