Terminarze II runda opolskiej ligi młodzieżowej sezon 2017-18

Juniorki młodsze

16 Kolejka 6 2018-01-08 2018-01-14 O/JmK O/JmK/16 UKS Spartakus Otmuchów ASPR Zawadzkie - Kolonowskie  
17 Kolejka 6 2018-01-08 2018-01-14 O/JmK O/JmK/17 UKS Pawonków KS Otmęt Krapkowice  
18 Kolejka 6 2018-01-08 2018-01-14 O/JmK O/JmK/18 MLUKS Tułowice UKS Olimp Grodków  
 
19 Kolejka 7 2018-01-29 2018-02-04 O/JmK O/JmK/19 MLUKS Tułowice UKS Spartakus Otmuchów  
20 Kolejka 7 2018-01-29 2018-02-04 O/JmK O/JmK/20 UKS Olimp Grodków UKS Pawonków  
21 Kolejka 7 2018-01-29 2018-02-04 O/JmK O/JmK/21 ASPR Zawadzkie - Kolonowskie KS Otmęt Krapkowice ZAMIANA
 
22 Kolejka 8 2018-02-12 2018-02-18 O/JmK O/JmK/22 KS Otmęt Krapkowice UKS Spartakus Otmuchów ZAMIANA
23 Kolejka 8 2018-02-12 2018-02-18 O/JmK O/JmK/23 ASPR Zawadzkie - Kolonowskie UKS Olimp Grodków  
24 Kolejka 8 2018-02-12 2018-02-18 O/JmK O/JmK/24 UKS Pawonków MLUKS Tułowice  
 
25 Kolejka 9 2018-02-19 2018-02-25 O/JmK O/JmK/25 UKS Pawonków UKS Spartakus Otmuchów  
26 Kolejka 9 2018-02-19 2018-02-25 O/JmK O/JmK/26 MLUKS Tułowice ASPR Zawadzkie - Kolonowskie  
27 Kolejka 9 2018-02-19 2018-02-25 O/JmK O/JmK/27 UKS Olimp Grodków KS Otmęt Krapkowice  
 
28 Kolejka 10 2018-03-05 2018-03-11 O/JmK O/JmK/28 UKS Spartakus Otmuchów UKS Olimp Grodków  
29 Kolejka 10 2018-03-05 2018-03-11 O/JmK O/JmK/29 KS Otmęt Krapkowice MLUKS Tułowice  
30 Kolejka 10 2018-03-05 2018-03-11 O/JmK O/JmK/30 ASPR Zawadzkie - Kolonowskie UKS Pawonków  

Młodzicy

16 Kolejka 6 2018-02-26 2018-03-04 O/MłM/16 Gwardia Opole  ASPR Zawadzkie
17 Kolejka 6 2018-02-26 2018-03-04 O/MłM/17 Orzeł Opole UKS Olimp Grodków
18 Kolejka 6 2018-02-26 2018-03-04 O/MłM/18 SKS Orlik  Brzeg LKS OSiR Komprachcice
 
19 Kolejka 7 2018-03-12 2018-03-18 O/MłM/19 SKS Orlik  Brzeg Gwardia Opole 
20 Kolejka 7 2018-03-12 2018-03-18 O/MłM/20 LKS OSiR Komprachcice Orzeł Opole
21 Kolejka 7 2018-03-12 2018-03-18 O/MłM/21 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie
 
22 Kolejka 8 2018-03-19 2018-03-25 O/MłM/22 Gwardia Opole  UKS Olimp Grodków
23 Kolejka 8 2018-03-19 2018-03-25 O/MłM/23 ASPR Zawadzkie LKS OSiR Komprachcice
24 Kolejka 8 2018-03-19 2018-03-25 O/MłM/24 Orzeł Opole SKS Orlik  Brzeg
 
25 Kolejka 9 2018-04-02 2018-04-08 O/MłM/25 Orzeł Opole Gwardia Opole 
26 Kolejka 9 2018-04-02 2018-04-08 O/MłM/26 SKS Orlik  Brzeg ASPR Zawadzkie
27 Kolejka 9 2018-04-02 2018-04-08 O/MłM/27 LKS OSiR Komprachcice UKS Olimp Grodków
 
28 Kolejka 10 2018-04-09 2018-04-15 O/MłM/28 Gwardia Opole  LKS OSiR Komprachcice
29 Kolejka 10 2018-04-09 2018-04-15 O/MłM/29 UKS Olimp Grodków SKS Orlik  Brzeg
30 Kolejka 10 2018-04-09 2018-04-15 O/MłM/30 ASPR Zawadzkie Orzeł Opole

Młodziczki

29 Kolejka 8 2018-02-05 2018-02-11 O/MłK/29 ZKS Motor Praszka UKS Olimp Grodków
30 Kolejka 8 2018-02-05 2018-02-11 O/MłK/30 UKS Spartakus Otmuchów LZS Tor Dobrzeń Wielki
31 Kolejka 8 2018-02-05 2018-02-11 O/MłK/31 UKS Pawonków UKS MOS Opole
32 Kolejka 8 2018-02-05 2018-02-11 O/MłK/32 KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice KS PSP 1 Otmęt Krapkowice
 
33 Kolejka 9 2018-02-12 2018-02-18 O/MłK/33 KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice ZKS Motor Praszka
34 Kolejka 9 2018-02-12 2018-02-18 O/MłK/34 KS PSP 1 Otmęt Krapkowice UKS Pawonków
35 Kolejka 9 2018-02-12 2018-02-18 O/MłK/35 UKS MOS Opole UKS Spartakus Otmuchów
36 Kolejka 9 2018-02-12 2018-02-18 O/MłK/36 LZS Tor Dobrzeń Wielki UKS Olimp Grodków
 
37 Kolejka 10 2018-02-19 2018-02-25 O/MłK/37 ZKS Motor Praszka LZS Tor Dobrzeń Wielki
38 Kolejka 10 2018-02-19 2018-02-25 O/MłK/38 UKS Olimp Grodków UKS MOS Opole
39 Kolejka 10 2018-02-19 2018-02-25 O/MłK/39 UKS Spartakus Otmuchów KS PSP 1 Otmęt Krapkowice
40 Kolejka 10 2018-02-19 2018-02-25 O/MłK/40 UKS Pawonków KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice
 
41 Kolejka 11 2018-02-26 2018-03-04 O/MłK/41 UKS Pawonków ZKS Motor Praszka
42 Kolejka 11 2018-02-26 2018-03-04 O/MłK/42 KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice UKS Spartakus Otmuchów
43 Kolejka 11 2018-02-26 2018-03-04 O/MłK/43 KS PSP 1 Otmęt Krapkowice UKS Olimp Grodków
44 Kolejka 11 2018-02-26 2018-03-04 O/MłK/44 UKS MOS Opole LZS Tor Dobrzeń Wielki
 
45 Kolejka 12 2018-03-12 2018-03-18 O/MłK/45 ZKS Motor Praszka UKS MOS Opole
46 Kolejka 12 2018-03-12 2018-03-18 O/MłK/46 LZS Tor Dobrzeń Wielki KS PSP 1 Otmęt Krapkowice
47 Kolejka 12 2018-03-12 2018-03-18 O/MłK/47 UKS Olimp Grodków KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice
48 Kolejka 12 2018-03-12 2018-03-18 O/MłK/48 UKS Spartakus Otmuchów UKS Pawonków
 
49 Kolejka 13 2018-03-19 2018-03-25 O/MłK/49 UKS Spartakus Otmuchów ZKS Motor Praszka
50 Kolejka 13 2018-03-19 2018-03-25 O/MłK/50 UKS Pawonków UKS Olimp Grodków
51 Kolejka 13 2018-03-19 2018-03-25 O/MłK/51 KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice LZS Tor Dobrzeń Wielki
52 Kolejka 13 2018-03-19 2018-03-25 O/MłK/52 KS PSP 1 Otmęt Krapkowice UKS MOS Opole
 
53 Kolejka 14 2019-04-03 2018-04-08 O/MłK/53 ZKS Motor Praszka KS PSP 1 Otmęt Krapkowice
54 Kolejka 14 2019-04-03 2018-04-08 O/MłK/54 UKS MOS Opole KS PSSP nr 5 Otmęt Krapkowice
55 Kolejka 14 2019-04-03 2018-04-08 O/MłK/55 LZS Tor Dobrzeń Wielki UKS Pawonków
56 Kolejka 14 2019-04-03 2018-04-08 O/MłK/56 UKS Olimp Grodków UKS Spartakus Otmuchów

Juniorzy młodsi

16 Kolejka 6 2018-01-08 2018-01-14 O/JmM/16 Zespół nr 6 SKS Orlik Brzeg  
17 Kolejka 6 2018-01-08 2018-01-14 O/JmM/17 Gwardia Opole  UKS Olimp Grodków  
18 Kolejka 6 2018-01-08 2018-01-14 O/JmM/18 ASPR Zawadzkie LKS OSiR Komprachcice ZAMIANA
 
19 Kolejka 7 2018-02-06 2018-02-11 O/JmM/19 LKS OSiR Komprachcice Zespół nr 6  
20 Kolejka 7 2018-02-06 2018-02-11 O/JmM/20 ASPR Zawadzkie Gwardia Opole   
21 Kolejka 7 2018-02-06 2018-02-11 O/JmM/21 SKS Orlik Brzeg UKS Olimp Grodków ZAMIANA
 
22 Kolejka 8 2018-02-12 2018-02-18 O/JmM/22 Zespół nr 6 UKS Olimp Grodków  
23 Kolejka 8 2018-02-12 2018-02-18 O/JmM/23 SKS Orlik Brzeg ASPR Zawadzkie  
24 Kolejka 8 2018-02-12 2018-02-18 O/JmM/24 Gwardia Opole  LKS OSiR Komprachcice  
 
25 Kolejka 9 2018-02-19 2018-02-25 O/JmM/25 Gwardia Opole  Zespół nr 6  
26 Kolejka 9 2018-02-19 2018-02-25 O/JmM/26 SKS Orlik Brzeg LKS OSiR Komprachcice ZAMIANA
27 Kolejka 9 2018-02-19 2018-02-25 O/JmM/27 ASPR Zawadzkie UKS Olimp Grodków  
 
28 Kolejka 10 2018-03-05 2018-03-11 O/JmM/28 Zespół nr 6 ASPR Zawadzkie  
29 Kolejka 10 2018-03-05 2018-03-11 O/JmM/29 UKS Olimp Grodków LKS OSiR Komprachcice  
30 Kolejka 10 2018-03-05 2018-03-11 O/JmM/30 SKS Orlik Brzeg Gwardia Opole   

Dzieci dziewczęta

13 Kolejka 7 2018-02-05 2018-02-11 O/DzK/13 MLUKS Tułowice UKS Spartakus Otmuchów
14 Kolejka 7 2018-02-05 2018-02-11 O/DzK/14 UKS Olimp Grodków UKS MOS Opole
 
15 Kolejka 8 2018-02-05 2018-02-11 O/DzK/15 UKS Spartakus Otmuchów UKS MOS Opole
16 Kolejka 8 2018-02-05 2018-02-11 O/DzK/16 MLUKS Tułowice UKS Olimp Grodków
 
17 Kolejka 9 2018-02-05 2018-02-11 O/DzK/17 UKS Olimp Grodków UKS Spartakus Otmuchów
18 Kolejka 9 2018-02-05 2018-02-11 O/DzK/18 UKS MOS Opole MLUKS Tułowice
 
19 Kolejka 10 2018-04-02 2018-04-08 O/DzK/19 UKS MOS Opole UKS Olimp Grodków
20 Kolejka 10 2018-04-02 2018-04-08 O/DzK/20 MLUKS Tułowice UKS Spartakus Otmuchów
 
21 Kolejka 11 2018-04-02 2018-04-08 O/DzK/21 UKS Olimp Grodków UKS Spartakus Otmuchów
22 Kolejka 11 2018-04-02 2018-04-08 O/DzK/22 UKS MOS Opole MLUKS Tułowice
 
23 Kolejka 12 2018-04-02 2018-04-08 O/DzK/23 MLUKS Tułowice UKS Olimp Grodków
24 Kolejka 12 2018-04-02 2018-04-08 O/DzK/24 UKS Spartakus Otmuchów UKS MOS Opole

Dzieci chłopcy grupa A

7 Kolejka 4 2018-02-12 2018-02-18 O/DzMA/7 UKS Olimp Grodków Zespół nr 4
8 Kolejka 4 2018-02-12 2018-02-18 O/DzMA/8 SKS Orlik Brzeg LKS OSiR Komprachcice
 
9 Kolejka 5 2018-02-12 2018-02-18 O/DzMA/9 Zespół nr 4 LKS OSiR Komprachcice
10 Kolejka 5 2018-02-12 2018-02-18 O/DzMA/10 UKS Olimp Grodków SKS Orlik Brzeg
 
11 Kolejka 6 2018-02-12 2018-02-18 O/DzMA/11 SKS Orlik Brzeg Zespół nr 4
12 Kolejka 6 2018-02-12 2018-02-18 O/DzMA/12 LKS OSiR Komprachcice UKS Olimp Grodków
 
13 Kolejka 7 2018-03-19 2018-03-25 O/DzMA/13 UKS Olimp Grodków Zespół nr 4
14 Kolejka 7 2018-03-19 2018-03-25 O/DzMA/14 LKS OSiR Komprachcice SKS Orlik Brzeg
 
15 Kolejka 8 2018-03-19 2018-03-25 O/DzMA/15 Zespół nr 4 SKS Orlik Brzeg
16 Kolejka 8 2018-03-19 2018-03-25 O/DzMA/16 UKS Olimp Grodków LKS OSiR Komprachcice
 
17 Kolejka 9 2018-03-19 2018-03-25 O/DzMA/17 LKS OSiR Komprachcice Zespół nr 4
18 Kolejka 9 2018-03-19 2018-03-25 O/DzMA/18 SKS Orlik Brzeg UKS Olimp Grodków

Chłopcy dzieci grupa B

13 Kolejka 7 2018-02-12 2018-02-18 O/DzMB/13 ASPR Zawadzkie M-GTS Siódemka Ozimek
14 Kolejka 7 2018-02-12 2018-02-18 O/DzMB/14 Gwardia Opole  Orzeł Opole
 
15 Kolejka 8 2018-02-12 2018-02-18 O/DzMB/15 M-GTS Siódemka Ozimek Orzeł Opole
16 Kolejka 8 2018-02-12 2018-02-18 O/DzMB/16 ASPR Zawadzkie Gwardia Opole 
 
17 Kolejka 9 2018-02-12 2018-02-18 O/DzMB/17 Gwardia Opole  M-GTS Siódemka Ozimek
18 Kolejka 9 2018-02-12 2018-02-18 O/DzMB/18 Orzeł Opole ASPR Zawadzkie
 
19 Kolejka 10 2018-03-19 2018-03-25 O/DzMB/19 ASPR Zawadzkie Orzeł Opole
20 Kolejka 10 2018-03-19 2018-03-25 O/DzMB/20 Gwardia Opole  M-GTS Siódemka Ozimek
 
21 Kolejka 11 2018-03-19 2018-03-25 O/DzMB/21 Orzeł Opole M-GTS Siódemka Ozimek
22 Kolejka 11 2018-03-19 2018-03-25 O/DzMB/22 ASPR Zawadzkie Gwardia Opole 
 
23 Kolejka 12 2018-03-19 2018-03-25 O/DzMB/23 Gwardia Opole  Orzeł Opole
24 Kolejka 12 2018-03-19 2018-03-25 O/DzMB/24 M-GTS Siódemka Ozimek ASPR Zawadzkie