baner

RozgrywkiPL

YouTube ZPRP

I ligowa drużyna Olimpu Grodków pod wodzą trenerów Malinowskiego i Mieszkowskiego 28 listopada 2020 roku gościła zespół SPR Bór Oborniki Śląskie. W ósmym spotkaniu nasz zespół prowadził do przerwy 13:10, prezentując bardzo dobrą obronę. Po przerwie w 44 minucie gospodarze odskoczyli na pięć trafień jednak najskuteczniejszy w meczu Ramiączek z Boru w ciągu następnych trzech minut doprowadził do 20:17. W 50 minucie Olimp prowadził już tylko 22:20, gdy na tablicy przy ulicy Sportowej pojawił się w 57 minucie rezultat 23:21, wydawało się, że grodkowianie powinni ten mecz wygrać. Jeszcze w 58 minucie prowadzili 24:22 dzięki trafieniu Patryka Rogaczewskiego, jednak za chwilę po wykluczeniach Łukasza Szulca i Krzysztofa Jurosa, goście grając w przewadze, doszli w 59 minucie na 24:23 aby w ostatniej minucie doprowadzić do remisu. Karne to emocje i próba nerwów, którą lepiej zaczęli goście ale szczęśliwie skończyli grodkowianie. I seria: -:0, 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:-, 4:3 bramka Sebastiana Kolanko, 4:4 zaczęła się II seria karnych: 4:5, 5:5 bramka Pawła Prokopa, 5:6, 6:6 Kamil Rogaczewski, 6:7, 7:7 Patryk Rogaczewski, 7:8, 8:8 Filip Stefani, 8:-, 9:8 na wygraną Sebastian Kolanko ! W tabeli grodkowianie zajmują dziewiąte miejsce, mając 5 punktów, tyle samo co ósme Kąty Wrocławskie ale jeden mecz rozegrany mniej. Liderem grupy B jest Gorzów. Zobacz aktualną tabelę