baner

RozgrywkiPL

YouTube ZPRP

Juniorzy Gwardii II Opole zagrają o medale Mistrzostw Polski ! Postawa w drugiej połowie zadecydowała !

Wprawdzie opolanie w pierwszym meczu 17.02.2023r przegrali z Portem Wybrzeże I Gdańsk 35:37 (17:19) Zobacz protokół ale w drugim dniu turnieju w Płocku wygrali z Wybrzeżem III Gdańsk 40:38 (18:20) Zobacz protokół i o awansie decydował mecz z gospodarzem Orlen Wisłą Płock, wygrany 34:33 (15:17) Kacper Aksamit zdobył decydującą bramkę w ostatniej minucie ! Protokół
Dla ciekawości w ostatnim derbowym meczu Port Service Wybrzeże III Gdańsk wygrał niespodziewanie 45:36 z zespołem Wybrzeże I, który miał już zapewniony awans po wygranej z Płockiem.
Drużyna prowadzona przez Marka Jagielskiego, po bardzo dobrej grze, znalazła się w najlepszej czwórce juniorów w Polsce.

Mecze zespołów
Port Service Wybrzeże I Gdańsk, KS VIVE Kielce, SPR Górnik Zabrze i Gwardii II Opole wyłonią medalistów. Faworytami są zespoły z Kielc i Gdańska. Brawo !