Szanowni Państwo, w związku ze zbliżającym się zakończeniem rozgrywek wojewódzkich wraz z barażami w kategoriach:

Juniorka: 14.01.2018 r., Junior: 21.01.2018 r.

Dział Organizacji Rozgrywek ZPRP przypomina, iż:

zgodnie z § 15 Zasad Rozgrywek Młodzieżowych obowiązujących w sezonie 2017/2018 istnieje konieczność przesłania do 6 stycznia 2018 roku listy drużyn uprawnionych do udziału w barażach w danym sezonie.

Przypomina również, iż zgodnie § 17 ust.2 i ust.3 ZRM:

- „W przypadku rozgrywania turnieju barażowego, ostateczna klasyfikacja rozgrywek wojewódzkich musi uwzględniać wyniki tego turnieju”,

-  „Ostateczna tabela rozgrywek wojewódzkich po uwzględnieniu wyników rozgrywek barażowych wymaga zatwierdzenia przez Dyrektora ds. Rozgrywek ZPRP.”

Dział Organizacji Rozgrywek ZPRP przedstawia również obowiązującą w sezonie 2017/2018 interpretację zgłaszania drużyn do rozgrywek szczebla centralnego:

1.       Jeżeli w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim uczestniczyły drużyny bez uczniów SMS, to do rozgrywek szczebla centralnego WZPR ma prawo zgłosić 1 i 2 drużynę wg tabeli końcowej, a w przypadku wolnych miejsc także 3 drużynę wg tabeli końcowej.

2.        Jeżeli w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim uczestniczyła jedna drużyna z uczniem/uczniami SMS, to do rozgrywek szczebla centralnego WZPR ma prawo zgłosić drużyny wg następującego schematu:

a)      z I-go miejsca – drużynę, która wg tabeli końcowej zajęła I-sze miejsce,

b)      z II-go miejsca – drużynę, która w rozgrywkach barażowych zajęła I-sze miejsce (wygrała baraż),

c)       z III-go miejsca * drużynę, która w rozgrywkach barażowych zajęła II-gie miejsce (przegrała baraż).

3.       Jeżeli w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim uczestniczyło kilka drużyn z uczniem/uczniami SMS, to do rozgrywek szczebla centralnego WZPR ma prawo zgłosić drużyny wg schematu opisanego w pkt 2:

*dokooptowanie z III-go miejsca jest uzależnione od liczby wolnych miejsc, a także od rozstawienia poszczególnych województw

                            

Pozdrawiam Piotr Mystkowski Specjalista 

ozpr-logoOpolski Związek Piłki Ręcznej Opolu powołuje następujące zawodniczki na PÓŁFINAŁ OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY 12.06 – 15.06.2014 JELENIA GÓRA

LP

Nazwisko i Imię

Rocznik

Klub macierzysty

1

Koza  Magdalena

1999

ASPR Zawadzkie

2

Pachołek Daria

1999

ASPR Zawadzkie

3

Mańczyk  Agata

1999

ASPR Zawadzkie

4

Bryś Weronika

1999

ASPR Zawadzkie

5

Thomann Paulina

1999

ASPR Zawadzkie

6

Świerc Klaudia

1999

ASPR Zawadzkie

7

Piętka Edyta

1999

ASPR Zawadzkie

8

Ilkowska Karolina

1999

UKS OLIMP Grodków

9

Chodakowska Marta

2000

UKS Spartakus Otmuchów

10

Pozniak Maria

1999

LZS TOR Dobrzeń Wielki

11

Dajewska Ewelina

1999

LZS TOR Dobrzeń Wielki

12

Czuchwicka Roksana

1999

LZS TOR Dobrzeń Wielki

13

Kołodziej Jessica

2000

LZS TOR Dobrzeń Wielki

14

Lisowska Aneta

2000

LZS TOR Dobrzeń Wielki

Trenerzy

 

Jochymek Jolanta

główny

 

 

Bienias Józef

II trener

 

                                                                                                              Trener koordynator Andrzej Motyka