Szczypiorniak na logoSzczypiorniak na Orlikach 2016 Turniej eliminacyjny ORLIKI 2016 OZPR Opole Dzieci chłopcy Tułowice – 30.05.2016 godzina 12.30

I. Adres ORLIKA na którym był rozgrywany turniej: GZS Tułowice, ul. Świerczewskiego 21 – 21A

II. Organizator turnieju: Adam PESTKA

III. Data turnieju: 30.05.2016 r. godzina 12.30
IV. Drużyny startujące w turnieju: PSP nr 24 Opole I , PSP nr 24 Opole II , GZS Tułowice I , GZS Tułowice II , PSS 5 Krapkowice 

V. Schemat rozgrywek/ Wyniki:

12 30 GZS Tułowice I - GZS Tułowice II        0 - 8
12 55 PSP nr 24 Opole I - PSP nr 24 Opole II    10 - 0
13 20 GZS Tułowice II  - PSS 5 Krapkowice        3 - 7
13 45 GZS Tułowice I - PSP nr 24 Opole II        3 - 6
14 10 PSP nr 24 Opole I - PSS 5 Krapkowice    1 - 4
14 35 PSP nr 24 Opole II - GZS Tułowice II        2 - 11
14 50 GZS Tułowice I - PSS 5 Krapkowice        0 - 8
15 15 GZS Tułowice II - PSP nr 24 Opole I        1 - 4
15 40 PSP nr 24 Opole II - PSS 5 Krapkowice    2 - 13
16 05 GZS Tułowice I - PSP nr 24 Opole I        1 - 8

Tulowice chlopcy
VI. Klasyfikacja końcowa

1 m-ce PSS 5 Krapkowice - awans do turnieju Finałowego
2 m-ce PSP 24 Opole I - awans do turnieju Finałowego
3 m-ce GZS Tułowice II
4 m-ce PSP 24 Opole I
5.m-ce GZS Tułowice I

Szczypiorniak na logo

Szczypiorniak na logoSzczypiorniak na Orlikach 2016. Turniej eliminacyjny ORLIKI 2016 OZPR Opole Dzieci dziewczęta Tułowice – 30.05.2016 godzina 08.30

I. Adres ORLIKA na którym był rozgrywany turniej: GZS Tułowice, ul. Świerczewskiego 21 – 21A

II. Organizator turnieju: Adam PESTKA
III. Data turnieju: 30.05.2016 godzina 08.30


IV. Drużyny startujące w turnieju:
GZS TUŁOWICE , GZS TUŁOWICE II , ZS DĄBROWA , ZSP MĄKOSZYCE, PSP 1 Opole

V. Schemat rozgrywek/ Wyniki:

PROGRAM ZAWODÓW

8 30 GZS Tułowice I -  GZS Tułowice II    2 – 4
8 55 ZS Dąbrowa - PSP 1 Opole        10 – 0
9 20 ZSP Mąkoszyce - GZS Tułowice II    13 – 3
9 45 ZSP Mąkoszyce - ZS Dąbrowa    2 – 12
10 10 GZS Tułowice II - PSP 1 Opole    10 – 0
10 35 GZS Tułowice I - ZSP Mąkoszyce    1 – 8
11 00 GZS Tułowice I - ZS Dąbrowa    1 – 9
11 25 PSP 1 - Opole ZSP Mąkoszyce    0 – 10
11 50 ZS Dąbrowa - GZS Tułowice II    12 – 2

Tulowice dziewczeta
VI. Klasyfikacja końcowa
1 m-ce ZS Dąbrowa - Awans do turnieju finałowego
2 m-ce ZSP Mąkoszyce - Awans do turnieju finałowego
3 m-ce GZS Tułowice II
4 m-ce GZS Tułowice I
5.m-ce PSP 1 Opole

 

 

Szczypiorniak na Orlikach 2016 Kałków

I.  Adres ORLIKA na którym był rozgrywany turniej: Kałków 48 – 364 Kałków 61 województwo opolskie

II. Organizator turnieju:    Grzegorz WęgrzynSzczypiorniak na logo

III. Data turnieju:                   23 maja 2016r.               

IV. Drużyny startujące w turnieju:

1.    Szkoła Podstawowa w  Otmuchowie 48-385 Otmuchów ul. Krakowska 38 Janusz Kobak

2.    PSP Grodków II       49-200 Grodków ul Morcinka 2       Sabina Błoch 

3.    PSP Grodków I         49-200 Grodków ul Morcinka 2        Sabina Błoch

4.    Szkoła Podstawowa w Kałkowie       48-364 Kałków 61      Maria Szandor

V.  Schemat rozgrywek/ Wyniki:

Lp.

Nazwa drużyny gospodarza

Nazwa Drużyny gości

Wynik

Punkty

1.

SP Otmuchów

PSP Grodków II

  8 : 1

2 : 0

2.

PSP Grodków I

SP Kałków

  8 : 8

1 : 1

3.

SP Otmuchów

PSP Grodków I

  4 : 7

0 : 2

4.

SP Kałków

PSP Grodków II

13 : 5

2 : 0

5.

PSP Grodków I

PSP Grodków II

10 : 3

2 : 0

6.

SP Kałków

SP Otmuchów

    5 : 14

0 : 2

Końcowa punktacja:

Lp.

Nazwa drużyny

Bramki

Punkty

Miejsce

1.

SP Otmuchów

26 : 13

4 : 2

II

2.

PSP Grodków II

  9 : 31

0 : 6

IV

3.

PSP Grodków I

25 : 15

5 : 1

I

4.

SP Kałków

26 : 27

3 : 3

III

 

VI.  Klasyfikacja końcowa:

I miejsce.    PSP Grodków I, II miejsce    SP Otmuchów , III miejsce    SP Kałków, IV miejsce.    PSP Grodków II

Opis turnieju:

KAŁKÓW po raz drugi organizuje turniej Szczypiorniak na Orlikach 2016

23 maja 2016r. przy pięknej pogodzie odbył się, po raz drugi w Szkole Podstawowej w Kałkowie, turniej piłki ręcznej „ Szczypiorniak na Orlikach”. W turnieju wzięły udział cztery drużyny dziewcząt. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Turniejowi towarzyszyła radosna i sympatyczna atmosfera oraz zacięta, ale sportowa i zdrowa, rywalizacja. Na szczęście obyło się bez groźnych fauli  i kontuzji. Awans do następnej rundy wywalczyły dwa zespoły: PSP Grodków I oraz SP Otmuchów.
Wszystkie uczestniczące w turnieju szkoły otrzymały na zakończenie pamiątkowe dyplomy.                 Grzegorz Węgrzyn

Szczypiorniak na Orlikach turniej eliminacyjny nr 6 Dzieci chłopcy  Kluczbork  -  25.05.2016(środa) godzina 10 00 46-200 Kluczbork ul. Mickiewicza 10 (obok hali OSiR)
 Szczypiorniak na logo
Uczestnicy: PSP Biskupice, PSP 1 Kluczbork, ZSP Strojec, PSP 1 Kolonowskie, PSP 5 Kluczbork

PROGRAM ZAWODÓW

Czas gry 2 x 7,5’

Godzina

A

B

Wyniki

10 00

PSP 1 Kluczbork

ZSP Strojec

8 – 6

10 20

PSP 1 Kolonowskie

PSP Biskupice

11 - 1

10 40

PSP 5 Kluczbork

ZSP Strojec

9 - 4

11 00

PSP 1 Kluczbork

PSP 1 Kolonowskie

3 - 4

11 20

PSP 5 Kluczbork

PSP Biskupice

15 - 8

11 40

PSP Biskupice

ZSP Strojec

4 – 13

12 00

PSP 5 Kluczbork

PSP 1 Kolonowskie

14 - 9

12 20

PSP 5 Kluczbork

PSP 1 Kluczbork

14 - 4

12 40

PSP 1 Kolonowskie

ZSP Strojec

9 – 4

13 00

PSP 1 Kluczbork

PSP Biskupice

16 - 5

Zawody ze względu na warunki pogodowe rozegrano w hali. Od pierwszych spotkań przy dużym zainteresowaniu publiczności toczyła się zacieta rywalizacja o prawo gry w turnieju finałowym.
W najbardziej zaciętym spotkaniu zespół PSP 1 Kolonowskie pokonał gospodarzy PSP 1 Kluczbork 4-3(1-1). Bramki dla PSP1 zdobyli: Tymich Łukasz 2, Janus Bartłomiej i Kampa Martin po 1, a dla PSP 1 :Rakoczy Paweł 2 i Jarczak Nikodem 1.
Niekwestionowanym królem strzelców został Stempin Paweł ze szkoły nr 5 w Kluczborku zdobywając w 4 meczach 50 bramek.
                                       Ireneusz Krakowiak
 
Sędzia: Okos Tomasz Awans do turnieju finałowego PSP 5 KluczborkPSP 1 Kolonowskie
 
UczestnicyturniejuwKLuczborku m
 

Turniej eliminacyjny nr 8 Dzieci chłopcy Dobrzeń Wielki – 20.05.2016 (piątek) godzina 9 00. Orlik przy Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim


 
Grupa A
 
PSP I z OS Dobrzeń  W
PSP III z OS Dobrzeń  W
ZS Czarnowąsy
 
Grupa B
 
PSP IV z OS Dobrzeń  W
PSP 1 Opole
 PSP II z OS Dobrzeń  W

PROGRAM ZAWODÓW GRUPA A

Czas gry 2 x 7,5’

Godzina

A

B

Wyniki

10 00

PSP I z OS Dobrzeń  W

PSP III z OS Dobrzeń  W

9 - 0

11 00

PSP III z OS Dobrzeń  W

ZS Czarnowąsy

3 - 8

12 00

PSP I z OS Dobrzeń  W

ZS Czarnowąsy

10 - 1

 

PROGRAM ZAWODÓW GRUPA B

Czas gry 2 x 7,5’

Godzina

A

B

Wyniki

10 30

PSP II z OS Dobrzeń  W

PSP IV z OS Dobrzeń  W

2 - 0

11 30

PSP IV z OS Dobrzeń  W

PSP 1 Opole

0 - 7

12 30

PSP II z OS Dobrzeń  W

PSP 1 Opole

1 - 10

 

O I MIEJSCE

Godzina

A

B

Wyniki

13 00

3A PSP III z OS Dobrzeń  W

3B PSP IV z OS Dobrzeń  W

1 - 2

13 30

2A ZS Czarnowąsy

2B PSP II z OS Dobrzeń  W

5 - 0

14 00

I A PSP I z OS Dobrzeń  W

I B PSP 1 Opole

7 - 3

 

 

SĘDZIA:  Okos Tomasz. Awans do turnieju finałowego PSP I z OS Dobrzeń  W., PSP 1 Opole