Obsada sędziowska do końca sezonu 2016-17 opolskiej ligi młodzieżowej

Kolejka 3, 2017-03-27 [poniedziałek] - 2017-04-02 [niedziela]    GOSPODARZ:    UKS SPARTAKUS OTMUCHÓW DZIECI DZIEWCZĘTA gr. B
Nr Gospodarz Gość Data meczu Sędziowie      
O/DzKB/7 UKS Spartakus Otmuchow UKS Olimp Grodków          
O/DzKB/8 UKS Olimp Grodków LZS TOR Dobrzeń Wielki   Chojnowska Anna - Kessler Melania      
O/DzKB/9 UKS Spartakus Otmuchow LZS TOR Dobrzeń Wielki          
Kolejka 3, 2017-03-27 [poniedziałek] - 2017-04-02 [niedziela]    GOSPODARZ:    UKS PAWONKÓW DZIECI DZIEWCZĘTA gr. A
Nr Gospodarz Gość Data meczu Sędziowie      
O/DzKB/7 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice UKS Pawonków          
O/DzKB/8 UKS Pawonków UKS MOS Opole   Szynklarz Andrzej - Koza Magdalena      
O/DzKB/9 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice UKS MOS Opole          
Turniej III   GOSPODARZ:   GWARDIA OPOLE   2017-03-27 [poniedziałek] - 2017-04-02 [niedziela] DZIECI CHŁOPCY gr. B
Nr Gospodarz Gość Data meczu Sędziowie    
O/DzMB/7 Gwardia Opole LKS OSiR Komprachcice        
O/DzMB/8 LKS OSiR Komprachcice Orzeł Opole   Kałużny Mariusz - Passon Michał    
O/DzMB/9 Gwardia Opole Orzeł Opole        
Turniej III   GOSPODARZ: SKS ORLIK BRZEG    2017-03-27 [poniedziałek] - 2017-04-02 [niedziela] DZIECI CHŁOPCY gr. A
Nr Gospodarz Gość Data meczu Sędziowie    
O/DzMA/7 SKS Orlik Brzeg UKS Olimp II Grodków        
O/DzMA/8 UKS Olimp II Grodków UKS Olimp I Grodków   Klimkowicz Paweł - Stonoga Mateusz    
O/DzMA/9 SKS Orlik Brzeg UKS Olimp I Grodków        
Kolejka 10, 2017-03-27 [poniedziałek] - 2017-04-02 [niedziela] MŁODZICZKI
Nr Gospodarz Gość Data meczu Sędziowie Stolik Delegat KS
O/MłK/28 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS MOS Opole   Gnyszka Jakub - Stonoga Mateusz ASPR Kolonowskie  
O/MłK/29 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice UKS Olimp Grodków   Kowalczyk Bartłomiej - Musiał Krzysztof KS Otmęt  
O/MłK/30 UKS Spartakus Otmuchów LZS Tor Dobrzeń Wielki   Klimkowicz Paweł - Łacny Tomasz Okos Grzegorz  
Kolejka 13, 2017-03-27 [poniedziałek] - 2017-04-02 [niedziela] MŁODZICY
Nr Gospodarz Gość Data meczu Sędziowie Stolik Delegat KS
O/MłM/49 pauzuje pauzuje   ss.    
O/MłM/50 SKS Orlik II Brzeg SKS Orlik I  Brzeg   Kessler Melania - Turyniewicz Kacper Bązi-Chałupczak Magdalena  
O/MłM/51 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie   Stonoga Mateusz - Chojnowska Anna Turyniewicz Kacper  
O/MłM/52 LKS OSiR Komprachcice UKS Pawonków   Gnyszka Jakub - Okos Tomasz Pobis Stanisław  
               
Kolejka 14, 2017-04-03 [poniedziałek] - 2017-04-09 [niedziela] MŁODZICY
Nr Gospodarz Gość Data meczu Sędziowie Stolik Delegat KS
O/MłM/53 LKS OSiR Komprachcice pauzuje   ss.    
O/MłM/54 UKS Pawonków UKS Olimp Grodków   Kubik Tomasz - Bok Martyna UKS Pawonków  
O/MłM/55 ASPR Zawadzkie SKS Orlik II  Brzeg   Kowalski Adam - Łacny Tomasz Kowalczyk Bartłomiej  
O/MłM/56 pauzuje SKS Orlik I Brzeg   ss.