W meczach 1/16 Finału Mistrzostw Polski w kategorii juniorki młodsze, doskonale spisały się nasze dziewczęta ze Spartakusa Otmuchów zajmując pierwsze miejsce w zawodach rozegranych 29-31 marca 2019r na Podkarpaciu, gdzie organizatorem był klub Posada Górna. Awansując z pierwszego miejsca z grupy F do 1/8 Finałów, nasz zespół trenowany przez Janusza Kobaka, ma możliwość organizacji meczy następnego etapu Mistrzostw. Końcowa tabela
1. UKS Spartakus Otmuchów 3 mecze 9 punktów bilans 110:82
2. Ruch Chorzów 6 pkt 3. Olimpia Końskie 3 punkty 4. Posada Górna 0 punktów. Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook.
Mistrzem województwa w opolskiej lidze dzieci dziewcząt sezonu 2018-19 została drużyna UKS Olimpu Grodków.
Mistrzostwo Województwa w kategorii dzieci dziewcząt zdobył zespół w składzie:
BIGAS Oliwia, BORUSZEK Aleksandra, CHUDZIK Kalina, CYGAN Aleksandra, DEREŃ Julia, GAWRYŚ Julia, GORTOWSKA Martyna , GORTOWSKA Oliwia, HACZEK Milena, JURASZ Zofia, KRAWCZYK Martyna, NIEDOPYTALSKA Lena, RUTKIEWICZ Milena, RUTOWICZ Julia, EREMET Maja, STARUCH Izabela, STĘPIEŃ Hanna, WŁODARCZYK Zuzanna, WOJAS Lena, WOJAS Otylia, WORONIECKA Kinga. Trenerzy : BŁOCH Marek i BŁOCH Sabina
Mistrzostwo Województwa zdobył zespół LZS Tor Dobrzeń Wielki w składzie: FLORIANOWICZ Justyna, JEZIOREK Anna, KANTELUK Martyna, KODURA Anna, KOKOT Katarzyna, KOKOT Weronika , NITZPON Julia , PĘCHERZ Agnieszka, PIOTROWSKA Zuzanna, SOLLORZ Julia, STERNIUK Anna , SZCZEPANIAK Amelia, URBAŃCZYK Kinga, WIJATYK Nikola, WYPYCH Natalia, ZIELONKOWSKA Magdalena Trener MOTYKA Andrzej
Po wygranej z wiceliderem ASPR Zawadzkie 42:23 w ostatnim meczu opolskiej ligi juniora młodszego, drużyna LKS OSiR Komprachcice zdobyła złoty medal i tytuł Mistrza Województwa w kategorii Juniora Młodszego. Zdj. OSiR
Zespół grał w składzie:
Antoszczyszyn Adam , Hryniewicz Bartosz ,Hryniewicz Marek, Hyl Piotr, Jakubowski Tomasz, Jendryca Daniel , Jurecki Przemysław, Kunstler Kacper, Lellek Mateusz, Łacny Daniel, Niewiadomski Michał, Nowak Bartosz , Okoń Damian, Purul Adam, Sdzuj Marcin, Sobków Jakub, Sobków Tymoteusz, Sosna Fabian, Szkopiński Michał, Wrzesiński Filip
Trenerzy NAWROCKI Maciej, NAWROCKI Mirosław
Lista dziewcząt powołanych na konsultacje kadry marszałkowskiej 15-17.03.2019 w Tułowicach
Powołanie na konsultacje kadry wojewódzkiej młodziczek rocznik 2004 i mł. ,które odbędzie się w dniach 15-17 marzec 2019 w Tułowicach. Zawodniczki powinny się stawić 15 marca (piątek) do godziny 17.00 Każda zawodniczka zabiera zgodę ,kartę zdrowia sportowca, strój do pływania, stroje sportowe do treningu.
1.Tilczek Izabela |
2005 |
MOS OPOLE |
2.Jadeszko Zofia |
2005 |
KS OTMĘT KRAPKOWICE |
3.Nowosielska Nikola |
2004 |
KS OTMĘT KRAPKOWICE |
4.Boruszek Maja |
2004 |
UKS OLIMP GRODKÓW |
5.Kuśnierz Dominika |
2004 |
UKS OLIMP GRODKÓW |
6.Szczygieł Kamila |
2004 |
UKS OLIMP GRODKÓW |
7.Hałasa Wiktoria |
2006 |
UKS OLIMP GRODKÓW |
8. Tymich Wiktoria |
2004 |
ASPR Zawadzkie Kolonowskie |
9. Bziuk Maja |
2004 |
UKS SPARTAKUS OTMUCHÓW |
10 Kokot Katarzyna |
2004 |
LZS TOR Dobrzeń Wlk. |
11.Kożuch Julia |
2004 |
UKS OLIMP GRODKÓW |
12.Szczepniak Amelia |
2005 |
LZS TOR Dobrzeń Wlk. |
13.Zielonka Maja |
2004 |
UKS SPARTAKUS OTMUCHÓW |
14.Mika Aleksandra |
2004 |
UKS OLIMP GRODKÓW |
15.Bień Malwina |
2004 |
UKS PAWONKÓW |
16.Cebulska Natalia |
2005 |
UKS PAWONKÓW |
17.Szampera Aurelia |
2005 |
ASPR Zawadzkie Kolonowskie |
18. .Kanteluk Martyna |
2004 |
LZS TOR Dobrzeń Wlk. |
19.Urbańczyk Kinga |
2004 |
LZS TOR Dobrzeń Wlk. |
20.Głębicka Klaudia |
2005 |
ASPR Zawadzkie Kolonowskie |
Trenerzy: 1.Violetta Grzejszczak – trener główny 2.Adam Pestka– trener wspomagający
Proszę o potwierdzenie obecności do 8 marca
Prosimy trenerów o rozdanie kart kwalifikacyjnych wszystkim zawodniczkom Pobierz kartę kwalifikacyjną (plik doc) oraz wzór oświadczeń OSPR tym, które nie są w OSPR (ze względów organizacyjnych zawodniczki muszą być wpisane do systemu OSPR, jeżeli jeszcze nie były) Pobierz wzór oświadczeń OSPR o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku (plik txt)
KOMUNIKAT
Opolski Związek Piłki Ręcznej wraz z trenerem Kadry Marszałkowskiej powołują niżej wymienione osoby na zgrupowanie przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży które odbędzie się w Komprachcicach w dniach 8-10.03.2019r.
Powołani zawodnicy:
1. Tomasz Czupała – ASPR Zawadzkie 2. Piotr Jałowiecki – ASPR Zawadzkie 3. Paweł Stempin – ASPR Zawadzkie 4. Jakub Kałamuniak – SKS Orlik Brzeg 5. Łukasz Banik – SKS Orlik Brzeg 6. Fabian Sosna – LKS OSiR Komprachcice (SMS Płock) 7. Marek Hryniewicz – LKS OSiR Komprachcice (SMS Płock) 8. Mateusz Lellek – LKS OSiR Komprachcice 9. Daniel Jendryca – LKS OSiR Komprachcice 10.Tomasz Jakubowski – LKS OSiR Komprachcice 11. Tymoteusz Sobków – LKS OSiR Komprachcice 12.Adam Purul – LKS OSiR Komprachcice 13.Jędrzej Stroński – UKS Olimp Grodków 14.Łukasz Duda – KPR Gwardia Opole 15.Janusz Wandzel – KPR Gwardia Opole 16.Konrad Juszczak – KPR Gwardia Opole
Lista rezerwowa:
1. Xavier Drojma – KPR Gwardia Opole 2. Szymon Cebula – KPR Gwardia Opole 3. Maciej Resiak – KPR Gwardia Opole 4. Michał Dębowski – UKS Olimp Grodków 5. Dawid Witos – UKS Olimp Grodków 6. Kamil Lilien – Orzeł Opole
Zbiórka na zgrupowanie w piątek (8.03.2019r.) o godzinie 10.30 przy hotelu „Atlantis” Komprachcice ul. Kolejowa 1a, zakończenie zgrupowania niedziela (10.03.2019r.) o godzinie 12. Zawodnicy powinni posiadać ze sobą piłkę oraz sprzęt sportowy do treningu w hali oraz na dworze.
Prosi się rodziców powołanych zawodników o przesłanie do dnia 26.02.2019r. skanu wypełnionej karty kwalifikacyjnej Pobierz (plik pdf) oraz skanu ważnych badań lekarskich od lekarza sportowego na maila
- Awanse juniorów do 1/8 MP
- Polska wygrywa w Opolu turniej 4 Narodów
- KPR Gwardia Mistrzem w juniorach
- Piłka ręczna w Opolu - historia nieznana
- Powołania kadry młodziczek na zgrupowanie
- Gala z okazji 100-lecia piłki ręcznej na ziemiach polskich
- Gwardii zabrakło dwóch bramek w Pucharze EHF
- Powołania kadry marszałkowskiej
- Wystartowała I liga w Grodkowie
- Turnieje w Komprachcicach na 100-lecie
- Otmęt zaczął sezon 2018-19 od porażki
- Początek sezonu 2018-19 Orlika Brzeg
- Turniej w Dobrzeniu 100-lecie piłki ręcznej
- Turnieje z okazji 100 lecia
- Sezon ligowy rozpoczęty