Mistrzem województwa w opolskiej lidze dzieci dziewcząt sezonu 2018-19 została drużyna UKS Olimpu Grodków.

Dzieci dz Olimp Mistrz m

Mistrzostwo Województwa w kategorii dzieci dziewcząt zdobył zespół  w składzie:

BIGAS Oliwia, BORUSZEK Aleksandra, CHUDZIK Kalina, CYGAN Aleksandra, DEREŃ Julia, GAWRYŚ Julia, GORTOWSKA Martyna , GORTOWSKA Oliwia, HACZEK Milena,  JURASZ Zofia,  KRAWCZYK Martyna, NIEDOPYTALSKA Lena, RUTKIEWICZ Milena, RUTOWICZ Julia, EREMET Maja, STARUCH Izabela, STĘPIEŃ Hanna, WŁODARCZYK Zuzanna, WOJAS Lena, WOJAS Otylia, WORONIECKA Kinga. Trenerzy : BŁOCH Marek i BŁOCH Sabina

Tor mistrz Mlodziczki 2019

Mistrzostwo Województwa zdobył zespół LZS Tor Dobrzeń Wielki w składzie: 

FLORIANOWICZ Justyna, JEZIOREK Anna,  KANTELUK Martyna,  KODURA Anna,  KOKOT Katarzyna,  KOKOT Weronika ,  NITZPON Julia , PĘCHERZ Agnieszka, PIOTROWSKA Zuzanna, SOLLORZ Julia, STERNIUK Anna , SZCZEPANIAK Amelia, URBAŃCZYK Kinga, WIJATYK Nikola, WYPYCH Natalia, ZIELONKOWSKA Magdalena 
Trener MOTYKA Andrzej

Po wygranej z wiceliderem ASPR Zawadzkie 42:23 w ostatnim meczu opolskiej ligi juniora młodszego, drużyna LKS OSiR Komprachcice zdobyła złoty medal i tytuł Mistrza Województwa w kategorii Juniora Młodszego. Zdj. OSiR

Mistrz Junior Mlodszy OSiR 2019

Zespół grał w składzie: 

Antoszczyszyn Adam , Hryniewicz Bartosz ,Hryniewicz Marek, Hyl Piotr, Jakubowski Tomasz, Jendryca Daniel , Jurecki Przemysław, Kunstler Kacper, Lellek Mateusz, Łacny Daniel, Niewiadomski Michał, Nowak Bartosz , Okoń Damian, Purul Adam, Sdzuj Marcin, Sobków Jakub, Sobków Tymoteusz, Sosna Fabian, Szkopiński Michał, Wrzesiński Filip

Trenerzy NAWROCKI Maciej, NAWROCKI Mirosław

ozpr logoLista dziewcząt powołanych na konsultacje kadry marszałkowskiej 15-17.03.2019 w Tułowicach

Powołanie na konsultacje kadry wojewódzkiej młodziczek rocznik 2004 i mł. ,które odbędzie się w dniach 15-17 marzec 2019 w Tułowicach. Zawodniczki powinny się stawić 15 marca (piątek) do godziny 17.00 Każda zawodniczka zabiera zgodę ,kartę zdrowia sportowca, strój do pływania, stroje sportowe do treningu.  

1.Tilczek Izabela

2005

MOS OPOLE

2.Jadeszko Zofia

2005

KS OTMĘT KRAPKOWICE

3.Nowosielska Nikola

2004

KS OTMĘT KRAPKOWICE

4.Boruszek Maja

2004

UKS OLIMP GRODKÓW

5.Kuśnierz Dominika

2004

UKS OLIMP GRODKÓW

6.Szczygieł Kamila

2004

UKS OLIMP GRODKÓW

7.Hałasa Wiktoria

2006

UKS OLIMP GRODKÓW

8. Tymich Wiktoria

2004

ASPR Zawadzkie Kolonowskie

9. Bziuk Maja

2004

UKS SPARTAKUS OTMUCHÓW

10 Kokot Katarzyna

2004

LZS TOR Dobrzeń Wlk.

11.Kożuch Julia

2004

UKS OLIMP GRODKÓW

12.Szczepniak Amelia

2005

LZS TOR Dobrzeń Wlk.

13.Zielonka Maja

2004

UKS SPARTAKUS OTMUCHÓW

14.Mika Aleksandra

2004

UKS OLIMP GRODKÓW

15.Bień Malwina

2004

UKS PAWONKÓW

16.Cebulska Natalia

2005

UKS PAWONKÓW

17.Szampera Aurelia

2005

ASPR Zawadzkie Kolonowskie

18. .Kanteluk Martyna

2004

LZS TOR Dobrzeń Wlk.

19.Urbańczyk Kinga

2004

LZS TOR Dobrzeń Wlk.

20.Głębicka Klaudia

2005

ASPR Zawadzkie Kolonowskie

Trenerzy: 1.Violetta Grzejszczak – trener główny 2.Adam Pestka– trener wspomagający

Proszę o potwierdzenie obecności do 8 marca

Prosimy trenerów o rozdanie kart kwalifikacyjnych wszystkim zawodniczkom Pobierz kartę kwalifikacyjną (plik doc) oraz wzór oświadczeń OSPR tym, które nie są w OSPR (ze względów organizacyjnych zawodniczki muszą być wpisane do systemu OSPR, jeżeli jeszcze nie były) Pobierz wzór oświadczeń OSPR o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku (plik txt)

ozpr logoKOMUNIKAT
herb OpolszczyznaOpolski Związek Piłki Ręcznej wraz z trenerem Kadry Marszałkowskiej powołują niżej wymienione osoby na zgrupowanie przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży które odbędzie się w Komprachcicach w dniach 8-10.03.2019r.
Powołani zawodnicy:
1. Tomasz Czupała – ASPR Zawadzkie 2. Piotr Jałowiecki – ASPR Zawadzkie 3. Paweł Stempin – ASPR Zawadzkie 4. Jakub Kałamuniak – SKS Orlik Brzeg 5. Łukasz Banik – SKS Orlik Brzeg 6. Fabian Sosna – LKS OSiR Komprachcice (SMS Płock) 7. Marek Hryniewicz – LKS OSiR Komprachcice (SMS Płock) 8. Mateusz Lellek – LKS OSiR Komprachcice 9. Daniel Jendryca – LKS OSiR Komprachcice 10.Tomasz Jakubowski – LKS OSiR Komprachcice 11. Tymoteusz Sobków – LKS OSiR Komprachcice 12.Adam Purul – LKS OSiR Komprachcice 13.Jędrzej Stroński – UKS Olimp Grodków 14.Łukasz Duda – KPR Gwardia Opole 15.Janusz Wandzel – KPR Gwardia Opole 16.Konrad Juszczak – KPR Gwardia Opole
Lista rezerwowa:
1. Xavier Drojma – KPR Gwardia Opole 2. Szymon Cebula – KPR Gwardia Opole 3. Maciej Resiak – KPR Gwardia Opole 4. Michał Dębowski – UKS Olimp Grodków 5. Dawid Witos – UKS Olimp Grodków 6. Kamil Lilien – Orzeł Opole
Zbiórka na zgrupowanie w piątek (8.03.2019r.) o godzinie 10.30 przy hotelu „Atlantis” Komprachcice ul. Kolejowa 1a, zakończenie zgrupowania niedziela (10.03.2019r.) o godzinie 12. Zawodnicy powinni posiadać ze sobą piłkę oraz sprzęt sportowy do treningu w hali oraz na dworze.
Prosi się rodziców powołanych zawodników o przesłanie do dnia 26.02.2019r. skanu wypełnionej karty kwalifikacyjnej Pobierz (plik pdf) oraz skanu ważnych badań lekarskich od lekarza sportowego na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

zprp logoW wyjazdowych turniejach 1/16 Mistrzostw Polski dobrze spisali się JUNIORZY Gwardii Opole i ASPR Zawadzkie, którzy awansowali z drugiego miejsca do 1/8 rozgrywek centralnych.

Opolska drużyna po dwóch wygranych z Azotami Puławy i Truso Elbląg 31:27 (14:11), 3 lutego 2019r spotkała się w ostatnim dniu turnieju z faworyzowanym gospodarzem Vive Kielce i nieznacznie przegrała 32:28 (16:13). Obie drużyny zapewniły sobie wcześniej awans, wynik tego meczu decydował jedynie o możliwości organizacji następnego turnieju i rozstawieniu w 1/8 Finałów. Zobacz protokoły i tabelę

Z kolei juniorzy ASPR Zawadzkie przegrywając na początek z gospodarzem Wisłą Płock 25:34, w drugim dniu turnieju 2.02.2019r wysoko pokonali Górnika Zabrze 36:27 (18:9) i awans z drugiego miejsca do 1/8 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów przypięczętowali wygraną w niedzielę z Końskimi 33:24 (17:11). Na uwagę zwraca fakt, że nasz zespół nie miał pełnego składu w porównaniu do przeciwników, jednak doskonale zaprezentował się w obu połowach wygranych spotkań. Zobacz protokoły i tabelę