Opolska Liga Dzieci Dziewcząt2020/2021

Zespoły:
Grupa A
MLUKS I Tułowice
UKS Olimp II Grodków
KS PSSP5 Otmęt Krapkowice

WYNIKI grupa A sezon 2020-21 Zobacz KLASYFIKACJA strzelczyń grupa A Zobacz TABELA sezon 2020-21 grupa A Zobacz

Terminarz:
I turniej – 9/15.11 Grodków II
Data/Start Data/Koniec Mecz Data meczu Godzina                               Gospodarz Gość 
2020-11-09 2020-11-15 O/DzKA/1 MLUKS I Tułowice Zespół nr 4
2020-11-09 2020-11-15 O/DzKA/2 UKS Olimp II Grodków KS PSSP 5 Otmęt Krapkowice
2020-11-09 2020-11-15 O/DzKA/3 Zespół nr 4 KS PSSP 5 Otmęt Krapkowice
2020-11-09 2020-11-15 O/DzKA/4 MLUKS I Tułowice UKS Olimp II Grodków
2020-11-09 2020-11-15 O/DzKA/5 UKS Olimp II Grodków Zespół nr 4
2020-11-09 2020-11-15 O/DzKA/6 KS PSSP 5 Otmęt Krapkowice MLUKS I Tułowice
II turniej – 5/6.12 Tułowice I
Data/Start Data/Koniec Mecz Data meczu Godzina                             Gospodarz Gość 
2020-11-30 2020-12-06 O/DzKA/7 KS PSSP 5 Otmęt Krapkowice Zespół nr 4
2020-11-30 2020-12-06 O/DzKA/8 UKS Olimp II Grodków MLUKS I Tułowice
2020-11-30 2020-12-06 O/DzKA/9 Zespół nr 4 MLUKS I Tułowice
2020-11-30 2020-12-06 O/DzKA/10 KS PSSP 5 Otmęt Krapkowice UKS Olimp II Grodków
2020-11-30 2020-12-06 O/DzKA/11 UKS Olimp II Grodków Zespół nr 4
2020-11-30 2020-12-06 O/DzKA/12 MLUKS I Tułowice KS PSSP 5 Otmęt Krapkowice
III turniej -20/21.02
KS PSSP5 Otmęt Krapkowice

Zespoły:
Grupa B
UKS MOS Opole
UKS Olimp I Grodków
MLUKS II Tułowice

WYNIKI grupa B sezon 2020-21 Zobacz KLASYFIKACJA strzelczyń gr. B Zobacz TABELA grupa B sezon 2020-21 Zobacz
I turniej – 2/8.11 Tułowice II
Data/Start Data/Koniec Mecz Data meczu Godzina                         Gospodarz Gość 
2020-11-02 2020-11-08 O/DzKB/1 UKS MOS Opole Zespół nr 4
2020-11-02 2020-11-08 O/DzKB/2 UKS Olimp I Grodków MLUKS II Tułowice
2020-11-03 2020-11-08 O/DzKB/3 Zespół nr 4 MLUKS II Tułowice
2020-11-03 2020-11-08 O/DzKB/4 UKS MOS Opole UKS Olimp I Grodków
2020-11-03 2020-11-08 O/DzKB/5 UKS Olimp I Grodków Zespół nr 4
2020-11-03 2020-11-08 O/DzKB/6 MLUKS II Tułowice UKS MOS Opole
II turniej – 23/29.11 Opole
Data/Start Data/Koniec Mecz Data meczu Godzina                        Gospodarz Gość 
2020-11-23 2020-11-29 O/DzKB/7 UKS Olimp I Grodków Zespół nr 4
2020-11-23 2020-11-29 O/DzKB/8 MLUKS II Tułowice UKS MOS Opole
2020-11-23 2020-11-29 O/DzKB/9 Zespół nr 4 UKS MOS Opole
2020-11-23 2020-11-29 O/DzKB/10 UKS Olimp I Grodków MLUKS II Tułowice
2020-11-23 2020-11-29 O/DzKB/11 MLUKS II Tułowice Zespół nr 4
2020-11-23 2020-11-29 O/DzKB/12 UKS MOS Opole UKS Olimp I Grodków
III turniej -13/14.02
Grodków I
Finały
20/21.03,
1A,2A,1B,2B

Terminarz opolskiej ligi dzieci dziewcząt sezon 2019-20

Wyniki i tabele opolskiej ligi dziewcząt Zobacz dziewczęta

Opolska Liga Dziewcząt - I Turniej
Lp Kolejka/Seria DataStart DataKoniec Mecz Gospodarz Gość
1 Kolejka 1 2019-11-04 2019-11-10 O/DzK/1 UKS MOS Opole UKS Olimp II Grodków
2 Kolejka 1 2019-11-04 2019-11-10 O/DzK/2 MLUKS Tułowice UKS Olimp I Grodków 
3 Kolejka 2 2019-11-04 2019-11-10 O/DzK/3 UKS Olimp II Grodków UKS Olimp I Grodków 
4 Kolejka 2 2019-11-04 2019-11-10 O/DzK/4 UKS MOS Opole MLUKS Tułowice
5 Kolejka 3 2019-11-04 2019-11-10 O/DzK/5 MLUKS Tułowice UKS Olimp II Grodków
6 Kolejka 3 2019-11-04 2019-11-10 O/DzK/6 UKS Olimp I Grodków  UKS MOS Opole

Klasyfikacja strzelczyń, statystyki opolskiej ligi dziewcząt Zobacz Wyniki dziewcząt

Statystyki opolskiej ligi dzieci dziewcząt sezonu 2018-19

Lp Nazwa drużyny Mecze Mecze Gosp Mecze Gosc Wygrane Wygrane Gosp Wygrane Gosc Wygrane po remisie Wygrane po remisie Gosp Wygrane po remisie Gosc Bramki zdobyte Bramki zdobyte Gosp Bramki zdobyte Gosc Średnio bramki zdobyte Bramki stracone Bramki stracone Gosp Bramki stracone Gosc Średnio bramki stracone Rzuty karne liczba Rzuty karne liczba Gosp Rzuty karne liczba Gosc Rzuty karne bramki Rzuty karne Gosp Rzuty karne Gosc Rzuty karne Skuteczność
1 UKS MOS Opole 12 6 6 9 4 5 0 0 0 125 57 68 10,42 105 56 49 8,75 20 11 9 15 8 7 75
2 UKS Olimp Grodków 12 7 5 9 5 4 0 0 0 143 84 59 11,92 82 48 34 6,83 15 6 9 11 4 7 73,33
3 UKS Pawonków 12 4 8 1 0 1 1 0 1 68 20 48 5,67 138 45 93 11,5 6 2 4 3 1 2 50
4 UKS Spartakus Otmuchów 12 7 5 5 4 1 1 1 0 90 60 30 7,5 101 56 45 8,42 13 7 6 13 7 6 100

W Opolu zakończył się I turniej dzieci dziewcząt opolskiej ligi młodzieżowej sezonu 2018-19

1. TURNIEJ (Organizator – UKS MOS Opole)

Mecz

Data meczu

Godzina

Gospodarz

Gość

wynik

O/DzK/1

1.12.2018

10 00

UKS Spartakus Otmuchów

UKS Pawonków

8-4(4-1)

O/DzK/2

1.12.2018

10 30

UKS Olimp Grodków

UKS MOS Opole

16-12(8-5)

O/DzK/3

1.12.2018

11 15

UKS Pawonków

UKS MOS Opole

2-10(1-4)

O/DzK/4

1.12.2018

12 00

UKS Spartakus Otmuchów

UKS Olimp Grodków

8-12(3-5)

O/DzK/5

1.12.2018

12 40

UKS Olimp Grodków

UKS Pawonków

14-4(12-1)

O/DzK/6

1.12.2018

13 20

UKS MOS Opole

UKS Spartakus Otmuchów

12-9(6-4)

 

TABELA

 

Bramki

Punkty

Lp

Nazwa drużyny

M

Zw

P

Rw

Rp

Zd

St

Zd-St

Zd

St

1

UKS Olimp Grodków

3

3

0

0

0

42

24

18

9

0

2

UKS MOS Opole

3

2

1

0

0

34

27

7

6

3

3

UKS Spartakus Otmuchów

3

1

2

0

0

25

28

-3

3

6

4

UKS Pawonków

3

0

3

0

0

10

32

-22

0

9

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

Lp

Nazwisko i imię

Nazwa drużyny

Mecze

Bramki

1.

PAWLAK Wiktoria

UKS MOS Opole

3

18

2.

GRYBA Kinga

UKS Spartakus Otmuchów

3

12

3.

GORTOWSKA Martyna

UKS Olimp Grodków

3

9

4.

CHUDZIK Kalina

UKS Olimp Grodków

3

8

5.

BORUSZEK Aleksandra

UKS Olimp Grodków

3

7

6.

GAWRYŚ Julia

UKS Olimp Grodków

3

7

7.

GORTOWSKA Oliwia

UKS Olimp Grodków

3

6

8.

KENDIK Julia

UKS Spartakus Otmuchów

3

6

9.

MATUSZEK Maria

UKS MOS Opole

3

6

10.

WOSZEK Zofia

UKS MOS Opole

3

6