Dzieci dziewczęta spotkania III rundy opolskiej ligi młodzieżowej sezon 2015-16

Wyniki spotkań - Opolska Liga Dziewcząt - III runda
       
Kolejka 11
Mecz Gospodarz Gość Wynik
31 KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice    
32 LZS Tor Dobrzeń Wielki UKS Spartakus Otmuchów 3:22 (2:12)
33 UKS Olimp Grodków UKS MOS Opole 6:17 (4:8)
Kolejka 12
Mecz Gospodarz Gość Wynik
34   UKS MOS Opole  
35 UKS Spartakus Otmuchów UKS Olimp Grodków 18:3 (10:3)
36 KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice LZS Tor Dobrzeń Wielki 10:4 (5:2)
Kolejka 13
Mecz Gospodarz Gość Wynik
37 LZS Tor Dobrzeń Wielki    
38 UKS Olimp Grodków KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 11:6 (6:3)
39 UKS MOS Opole UKS Spartakus Otmuchów 9:8 (4:5)
Kolejka 14
Mecz Gospodarz Gość Wynik
40   UKS Spartakus Otmuchów  
41 KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice UKS MOS Opole 5:12 (3:3)
42 LZS Tor Dobrzeń Wielki UKS Olimp Grodków 8:9 (4:5)
Kolejka 15
Mecz Gospodarz Gość Wynik
43 UKS Olimp Grodków    
44 UKS MOS Opole LZS Tor Dobrzeń Wielki 14:3 (4:3)
45 UKS Spartakus Otmuchów KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 23:5 (13:4)

 

Opolska Liga Dziewcząt - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS MOS Opole 12 11 0 1 131 52 22 2
2 UKS Spartakus Otmuchów 12 10 0 2 170 57 20 4
3 UKS Olimp Grodków 12 6 0 6 102 132 12 12
4 KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 12 3 0 9 74 137 6 18
5 LZS Tor Dobrzeń Wielki 12 0 0 12 50 149 0 24
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone

 

Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Dziewcząt
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 68 12 5,67
2 Maczulis Klaudia UKS MOS Opole 58 12 4,83
3 Nowotny Sabina UKS MOS Opole 39 12 3,25
4 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 32 12 2,67
5 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 30 12 2,50
6 Kubica Roksana UKS Olimp Grodków 30 12 2,50
7 Kościółek Karolina KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 22 12 1,83
8 Dąbrowska Kornelia UKS Olimp Grodków 21 9 2,33
9 Nastałek Nina UKS Olimp Grodków 20 9 2,22
10 Kokott Anna LZS Tor Dobrzeń Wielki 19 12 1,58
11 Smolarek Emilia UKS MOS Opole 18 12 1,50
12 Majka Małgorzata UKS Spartakus Otmuchów 17 12 1,42
13 Zielonka Maja UKS Spartakus Otmuchów 16 12 1,33
14 Mendelowska Patrycja KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 14 12 1,17
15 Wołoszczak Patrycja KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 14 12 1,17
16 Lis Zuzanna LZS Tor Dobrzeń Wielki 13 12 1,08
17 Szczurek Julia UKS Olimp Grodków 11 12 0,92
18 Heder Natalia KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 9 12 0,75
19 Dyga Emilia UKS MOS Opole 7 9 0,78
20 Cejko Amelia UKS Spartakus Otmuchów 7 12 0,58
21 Labus Emilia KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 7 12 0,58
22 Wierzimok Wiktoria UKS MOS Opole 7 12 0,58
23 Gromala Aleksandra KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 6 12 0,50
24 Turowska Eliza UKS Olimp Grodków 6 12 0,50
25 Konrad Wiktoria LZS Tor Dobrzeń Wielki 5 6 0,83
26 Buchta Victoria LZS Tor Dobrzeń Wielki 5 9 0,56
27 Szczygieł Kamila UKS Olimp Grodków 5 12 0,42
28 Piotrowska Mirosława LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 3 1,00
29 Doskocz Mariola UKS Olimp Grodków 3 12 0,25
30 Błaszczyk Olimpia LZS Tor Dobrzeń Wielki 2 3 0,67
31 Paluch Emilia LZS Tor Dobrzeń Wielki 2 6 0,33
32 Kożuch Julia UKS Olimp Grodków 2 9 0,22
33 Ćwirzeń Kamila UKS MOS Opole 2 12 0,17
34 Kamoń Małgorzata UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
35 Kasztelan Julia UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
36 Juzak Rozalia LZS Tor Dobrzeń Wielki 1 6 0,17
37 Boruszek Maja UKS Olimp Grodków 1 9 0,11
38 Martynowicz Maja UKS Olimp Grodków 1 9 0,11
39 Jadeszko Zofia KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 1 12 0,08
40 Schneider Sandra KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 1 12 0,08

Mistrzem województwa został MOS Opole a do zawodów ogólnopolskich awansowała także drużyna Spartakusa Otmuchów