Tabela oraz klasyfikacja strzelców po II turnieju rozgrywek chłopców gr. A

Opolska Liga Chłopców gr. A - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp I Grodków 4 3 0 1 59 42 6 2
2 SKS Orlik Brzeg 4 2 0 2 60 54 4 4
3 UKS Olimp II Grodków 4 1 0 3 43 66 2 6
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Chłopców gr. A - II runda
       
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
7   UKS Olimp II Grodków  
8 SKS Orlik Brzeg UKS Olimp I Grodków 11:10 (5:5)
Kolejka 5
Mecz Gospodarz Gość Wynik
9 SKS Orlik Brzeg    
10 UKS Olimp I Grodków UKS Olimp II Grodków 15:11 (5:6)
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
11   UKS Olimp I Grodków  
12 UKS Olimp II Grodków SKS Orlik Brzeg 5:18 (2:11)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Chłopców gr. A
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Brudziński Natan SKS Orlik Brzeg 31 4 7,75
2 Cygan Szymon UKS Olimp I Grodków 17 4 4,25
3 Garncarz Łukasz UKS Olimp I Grodków 15 4 3,75
4 Jończyk Bartosz UKS Olimp II Grodków 14 4 3,50
5 Kubieniec Aleksander UKS Olimp II Grodków 9 4 2,25
6 Kuka Piotr UKS Olimp II Grodków 9 4 2,25
7 Rogowski Aleksander SKS Orlik Brzeg 9 4 2,25
8 Pietryka Kacper UKS Olimp I Grodków 8 4 2,00
9 Nowak Patryk SKS Orlik Brzeg 7 4 1,75
10 Bielecki Mateusz UKS Olimp I Grodków 6 4 1,50
11 Zawadzki Piotr UKS Olimp I Grodków 6 4 1,50
12 Maj Szymon UKS Olimp I Grodków 4 4 1,00
13 Bazal Paweł SKS Orlik Brzeg 3 4 0,75
14 Dacyszyn Maciej SKS Orlik Brzeg 3 4 0,75
15 Piotrowski Dawid SKS Orlik Brzeg 3 4 0,75
16 Szczurek Miłosz UKS Olimp II Grodków 2 2 1,00
17 Fatla Maciej UKS Olimp II Grodków 2 3 0,67
18 Szymankiewicz Jakub UKS Olimp II Grodków 2 4 0,50
19 Wołk-Łaniewski Maciej UKS Olimp I Grodków 2 4 0,50
20 Zawadzki Maciej UKS Olimp II Grodków 2 4 0,50
21 Lubczyk Aleksander SKS Orlik Brzeg 1 1 1,00
22 Borkowski Maciej UKS Olimp II Grodków 1 4 0,25
23 Górny Mateusz UKS Olimp II Grodków 1 4 0,25
24 Kałamuniak Michał SKS Orlik Brzeg 1 4 0,25
25 Poświstak Michał SKS Orlik Brzeg 1 4 0,25
26 Słodki Maciej SKS Orlik Brzeg 1 4 0,25
27 Szefer Brian UKS Olimp I Grodków 1 4 0,25
28 Wróbel Wojciech UKS Olimp II Grodków 1 4 0,25