Dzieci chłopcy grupa B

Wyniki spotkań - Opolska Liga Chłopców gr. B - II runda
       
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
7   Gwardia Opole S.A.  
8 Orzeł Opole LKS OSiR Komprachcice 26:5 (14:3)
Kolejka 5
Mecz Gospodarz Gość Wynik
9 Orzeł Opole    
10 LKS OSiR Komprachcice Gwardia Opole S.A. 14:8 (9:6)
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
11   LKS OSiR Komprachcice  
12 Gwardia Opole S.A. Orzeł Opole 9:22 (4:12)

 

Opolska Liga Chłopców gr. B - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 Orzeł Opole 4 4 0 0 92 33 8 0
2 LKS OSiR Komprachcice 4 2 0 2 44 71 4 4
3 Gwardia Opole S.A. 4 0 0 4 38 70 0 8
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Chłopców gr. B
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Sobków Tymoteusz LKS OSiR Komprachcice 20 4 5,00
2 Kraczkowski Marcin Orzeł Opole 18 4 4,50
3 Chmielewski Szymon Orzeł Opole 15 4 3,75
4 Lilien Kamil Orzeł Opole 15 4 3,75
5 Grzejszczak Dawid Gwardia Opole S.A. 14 4 3,50
6 Stefani Jakub Orzeł Opole 11 4 2,75
7 Janikowski Adam Orzeł Opole 9 4 2,25
8 Łepek Stanisław LKS OSiR Komprachcice 9 4 2,25
9 Hołyński Jakub Gwardia Opole S.A. 8 4 2,00
10 Walczak Przemysław Orzeł Opole 6 2 3,00
11 Świerc Feliks LKS OSiR Komprachcice 6 4 1,50
12 Aksamit Kacper Orzeł Opole 5 4 1,25
13 Rabenda Jakub Orzeł Opole 5 4 1,25
14 Gołębiowski Adam Gwardia Opole S.A. 4 4 1,00
15 Pawleta Michał LKS OSiR Komprachcice 4 4 1,00
16 Przyszlak Krzysztof Gwardia Opole S.A. 4 4 1,00
17 Tracz Kamil LKS OSiR Komprachcice 4 4 1,00
18 Wypych Michał Gwardia Opole S.A. 4 4 1,00
19 Luksa Jakub Orzeł Opole 3 4 0,75
20 Cebula Szymon Gwardia Opole S.A. 2 2 1,00
21 Prus Ksawier Gwardia Opole S.A. 2 2 1,00
22 Molewko Andrzej Orzeł Opole 2 4 0,50
23 Gałwa Paweł Orzeł Opole 1 2 0,50
24 Górniak Damian Orzeł Opole 1 2 0,50
25 Rawecki Filip Orzeł Opole 1 2 0,50
26 Skiba Konrad LKS OSiR Komprachcice 1 4 0,25