Opolska Liga  Dzieci Chłopców 2018/2019

 

Grupa A

SKS Orlik I Brzeg

SKS Orlik II Brzeg

LKS OSiR Komprachcice

UKS Olimp Grodków

 

  Organizator SKS Olik II Brzeg

Data/Start

Data/Koniec

Mecz

Data meczu

Godzina

Gospodarz

Gość

wynik

2018-11-12

2018-11-18

O/DzMA/1

 

 

UKS Olimp Grodków

LKS OSiR Komprachcice

 

2018-11-12

2018-11-18

O/DzMA/2

 

 

SKS Orlik II Brzeg

SKS Orlik I Brzeg

 

2018-11-12

2018-11-18

O/DzMA/3

 

 

LKS OSiR Komprachcice

SKS Orlik I Brzeg

 

2018-11-12

2018-11-18

O/DzMA/4

 

 

UKS Olimp Grodków

SKS Orlik II Brzeg

 

2018-11-12

2018-11-18

O/DzMA/5

 

 

SKS Orlik II Brzeg

LKS OSiR Komprachcice

 

2018-11-12

2018-11-18

O/DzMA/6

 

 

SKS Orlik I Brzeg

UKS Olimp Grodków

 

 

 

Organizator UKS Olimp Grodków

Data/Start

Data/Koniec

Mecz

Data meczu

Godzina

Gospodarz

Gość

wynik

2018-11-26

2018-12-02

O/DzMA

O/DzMA/7

 

SKS Orlik I Brzeg

UKS Olimp Grodków

 

2018-11-26

2018-12-02

O/DzMA

O/DzMA/8

 

SKS Orlik II Brzeg

LKS OSiR Komprachcice

 

2018-11-26

2018-12-02

O/DzMA

O/DzMA/9

 

UKS Olimp Grodków

LKS OSiR Komprachcice

 

2018-11-26

2018-12-02

O/DzMA

O/DzMA/10

 

SKS Orlik I Brzeg

SKS Orlik II Brzeg

 

2018-11-26

2018-12-02

O/DzMA

O/DzMA/11

 

SKS Orlik II Brzeg

UKS Olimp Grodków

 

2018-11-26

2018-12-02

O/DzMA

O/DzMA/12

 

LKS OSiR Komprachcice

SKS Orlik I Brzeg

 

 

III turniej

IV turniej

27.I.2019

24.II.2019

Orlik I Brzeg

LKS OSiR Komprachcice

 

 

GRUPA B

Gwardia Opole

Orzeł Opole

UKS Pawonków

ASPR Zawadzkie

 

    Organizator UKS Pawonków

Data/Start

Data/Koniec

Mecz

Data meczu

Godzina

Gospodarz

Gość

wynik

2018-11-12

2018-11-18

O/DzMB/1

 

 

ASPR Zawadzkie

Gwardia Opole

 

2018-11-12

2018-11-18

O/DzMB/2

 

 

Orzeł Opole

UKS Pawonków

 

2018-11-12

2018-11-18

O/DzMB/3

 

 

Gwardia Opole

UKS Pawonków

 

2018-11-12

2018-11-18

O/DzMB/4

 

 

ASPR Zawadzkie

Orzeł Opole

 

2018-11-12

2018-11-18

O/DzMB/5

 

 

Orzeł Opole

Gwardia Opole

 

2018-11-12

2018-11-18

O/DzMB/6

 

 

UKS Pawonków

ASPR Zawadzkie

 

 

 Organizator Gwardia Opole

Data/Start

Data/Koniec

Mecz

Data meczu

Godzina

Gospodarz

Gość

wynik

2018-11-26

2018-12-02

O/DzMB/7

 

 

ASPR Zawadzkie

UKS Pawonków

 

2018-11-26

2018-12-02

O/DzMB/8

 

 

Orzeł Opole

Gwardia Opole

 

2018-11-26

2018-12-02

O/DzMB/9

 

 

UKS Pawonków

Gwardia Opole

 

2018-11-26

2018-12-02

O/DzMB/10

 

 

ASPR Zawadzkie

Orzeł Opole

 

2018-11-27

2018-12-02

O/DzMB/11

 

 

Orzeł Opole

UKS Pawonków

 

2018-11-27

2018-12-02

O/DzMB/12

 

 

Gwardia Opole

ASPR Zawadzkie

 

 

III turniej

IV turniej

Orzeł Opole

ASPR Zawadzkie

27I.2019

24.II.2019

 

Turnieje finałowe  7.IV.2019