Tabela i wyniki grupa A dzieci dziewczęta

Opolska Liga Dziewcząt gr. A - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 2 2 0 0 25 12 4 0
2 UKS Pawonków 2 1 0 1 18 16 2 2
3 UKS MOS Opole 2 0 0 2 11 26 0 4
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Dziewcząt gr. A - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice    
2 UKS MOS Opole UKS Pawonków 6:11 (3:6)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
3   UKS Pawonków  
4 KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice UKS MOS Opole 15:5 (8:1)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
5 UKS MOS Opole    
6 UKS Pawonków KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 7:10 (4:6)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Dziewcząt gr. A
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Wołoszczak Patrycja KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 15 2 7,50
2 Ćwirzeń Kamila UKS MOS Opole 9 2 4,50
3 Swoboda Magdalena UKS Pawonków 8 2 4,00
4 Cebulska Natalia UKS Pawonków 5 2 2,50
5 Jadeszko Zofia KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 4 2 2,00
6 Swoboda Aleksandra UKS Pawonków 4 2 2,00
7 Nowosielska Nikola KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 2 2 1,00
8 Wiznerowicz Weronika KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 2 2 1,00
9 Bonk Małgorzata UKS Pawonków 1 2 0,50
10 Brodzińska Martyna KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 1 2 0,50
11 Jochymek Nadia KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 1 2 0,50
12 Nowaczkiewicz Arkadia UKS MOS Opole 1 2 0,50
13 Tileczek Izabella UKS MOS Opole 1 2 0,50

Dzieci dziewczęta spotkania III rundy opolskiej ligi młodzieżowej sezon 2015-16

Wyniki spotkań - Opolska Liga Dziewcząt - III runda
       
Kolejka 11
Mecz Gospodarz Gość Wynik
31 KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice    
32 LZS Tor Dobrzeń Wielki UKS Spartakus Otmuchów 3:22 (2:12)
33 UKS Olimp Grodków UKS MOS Opole 6:17 (4:8)
Kolejka 12
Mecz Gospodarz Gość Wynik
34   UKS MOS Opole  
35 UKS Spartakus Otmuchów UKS Olimp Grodków 18:3 (10:3)
36 KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice LZS Tor Dobrzeń Wielki 10:4 (5:2)
Kolejka 13
Mecz Gospodarz Gość Wynik
37 LZS Tor Dobrzeń Wielki    
38 UKS Olimp Grodków KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 11:6 (6:3)
39 UKS MOS Opole UKS Spartakus Otmuchów 9:8 (4:5)
Kolejka 14
Mecz Gospodarz Gość Wynik
40   UKS Spartakus Otmuchów  
41 KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice UKS MOS Opole 5:12 (3:3)
42 LZS Tor Dobrzeń Wielki UKS Olimp Grodków 8:9 (4:5)
Kolejka 15
Mecz Gospodarz Gość Wynik
43 UKS Olimp Grodków    
44 UKS MOS Opole LZS Tor Dobrzeń Wielki 14:3 (4:3)
45 UKS Spartakus Otmuchów KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 23:5 (13:4)

 

Opolska Liga Dziewcząt - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS MOS Opole 12 11 0 1 131 52 22 2
2 UKS Spartakus Otmuchów 12 10 0 2 170 57 20 4
3 UKS Olimp Grodków 12 6 0 6 102 132 12 12
4 KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 12 3 0 9 74 137 6 18
5 LZS Tor Dobrzeń Wielki 12 0 0 12 50 149 0 24
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone

 

Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Dziewcząt
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 68 12 5,67
2 Maczulis Klaudia UKS MOS Opole 58 12 4,83
3 Nowotny Sabina UKS MOS Opole 39 12 3,25
4 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 32 12 2,67
5 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 30 12 2,50
6 Kubica Roksana UKS Olimp Grodków 30 12 2,50
7 Kościółek Karolina KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 22 12 1,83
8 Dąbrowska Kornelia UKS Olimp Grodków 21 9 2,33
9 Nastałek Nina UKS Olimp Grodków 20 9 2,22
10 Kokott Anna LZS Tor Dobrzeń Wielki 19 12 1,58
11 Smolarek Emilia UKS MOS Opole 18 12 1,50
12 Majka Małgorzata UKS Spartakus Otmuchów 17 12 1,42
13 Zielonka Maja UKS Spartakus Otmuchów 16 12 1,33
14 Mendelowska Patrycja KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 14 12 1,17
15 Wołoszczak Patrycja KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 14 12 1,17
16 Lis Zuzanna LZS Tor Dobrzeń Wielki 13 12 1,08
17 Szczurek Julia UKS Olimp Grodków 11 12 0,92
18 Heder Natalia KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 9 12 0,75
19 Dyga Emilia UKS MOS Opole 7 9 0,78
20 Cejko Amelia UKS Spartakus Otmuchów 7 12 0,58
21 Labus Emilia KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 7 12 0,58
22 Wierzimok Wiktoria UKS MOS Opole 7 12 0,58
23 Gromala Aleksandra KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 6 12 0,50
24 Turowska Eliza UKS Olimp Grodków 6 12 0,50
25 Konrad Wiktoria LZS Tor Dobrzeń Wielki 5 6 0,83
26 Buchta Victoria LZS Tor Dobrzeń Wielki 5 9 0,56
27 Szczygieł Kamila UKS Olimp Grodków 5 12 0,42
28 Piotrowska Mirosława LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 3 1,00
29 Doskocz Mariola UKS Olimp Grodków 3 12 0,25
30 Błaszczyk Olimpia LZS Tor Dobrzeń Wielki 2 3 0,67
31 Paluch Emilia LZS Tor Dobrzeń Wielki 2 6 0,33
32 Kożuch Julia UKS Olimp Grodków 2 9 0,22
33 Ćwirzeń Kamila UKS MOS Opole 2 12 0,17
34 Kamoń Małgorzata UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
35 Kasztelan Julia UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
36 Juzak Rozalia LZS Tor Dobrzeń Wielki 1 6 0,17
37 Boruszek Maja UKS Olimp Grodków 1 9 0,11
38 Martynowicz Maja UKS Olimp Grodków 1 9 0,11
39 Jadeszko Zofia KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 1 12 0,08
40 Schneider Sandra KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 1 12 0,08

Mistrzem województwa został MOS Opole a do zawodów ogólnopolskich awansowała także drużyna Spartakusa Otmuchów

Statystyki klubów - Opolska Liga Dziewcząt
               
KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD
1 Brodzińska Martyna 3 0 0 0 0 0
2 Ciotucha Weronika 6 0 0 0 0 0
3 Czyżyk Maja 0 0 0 0 0 0
4 Grabowska Aleksandra 3 0 0 0 0 0
5 Gromala Aleksandra 6 0 0 0 0 0
6 Heder Natalia 6 2 3 0 0 0
7 Herman Oliwia 0 0 0 0 0 0
8 Jadeszko Zofia 6 1 1 1 0 0
9 Jochymek Nadia 6 0 0 0 0 0
10 Juraszek Daria 5 0 0 0 0 0
11 Kansy Wiktoria 3 0 0 0 0 0
12 Kościółek Karolina 6 9 1 0 0 0
13 Labus Emilia 6 6 0 1 0 0
14 Lucima Michalina 0 0 0 0 0 0
15 Mendelowska Patrycja 6 5 2 0 0 0
16 Mielczerek Oliwia 4 0 0 0 0 0
17 Mucha Oliwia 0 0 0 0 0 0
18 Nowosielska Nikola 6 0 0 0 0 0
19 Schneider Sandra 6 1 0 0 0 0
20 Sładek Nikola 0 0 0 0 0 0
21 Tuniewicz Martyna 0 0 0 0 0 0
22 Wiznerowicz Weronika 0 0 0 0 0 0
23 Wnuk Maja 5 0 0 0 0 0
24 Wołoszczak Patrycja 6 3 0 0 0 0
               
LZS Tor Dobrzeń Wielki        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD
1 Adamiec Paulina 6 0 0 0 0 0
2 Błaszczyk Olimpia 0 0 0 0 0 0
3 Buchta Victoria 9 5 3 0 0 0
4 Damboń Matylda 0 0 0 0 0 0
5 Deiner Aleksandra 0 0 0 0 0 0
6 Grażdan Magdalena 0 0 0 0 0 0
7 Jaźwińska Alicja 3 0 0 0 0 0
8 Juzak Rozalia 3 0 0 0 0 0
9 Kaczmarek Emilia 0 0 0 0 0 0
10 Kampa Magdalena 0 0 0 0 0 0
11 Karnalska Zuzanna 0 0 0 0 0 0
12 Kokot Aleksandra 0 0 0 0 0 0
13 Kokot Katarzyna 0 0 0 0 0 0
14 Kokott Anna 9 12 2 0 0 0
15 Konrad Wiktoria 6 5 1 0 0 0
16 Kubis Julia 1 0 0 0 0 0
17 Kubis Paulina 2 0 0 0 0 0
18 Lis Zuzanna 9 9 4 1 0 0
19 Paluch Emilia 3 1 0 0 0 0
20 Pampuch Dominika 0 0 0 0 0 0
21 Pampuch Emilia 2 0 1 1 0 0
22 Piekorz Daniela 6 0 0 0 0 0
23 Piotrowska Mirosława 3 3 0 0 0 0
24 Piotrowska Zuzanna 9 0 0 0 0 0
25 Rybicka Sandra 9 0 0 0 0 0
26 Schwierz Justyna 0 0 0 0 0 0
27 Smuda Linda 3 0 0 0 0 0
28 Sterniuk Anna 0 0 0 0 0 0
29 Szczepaniak Amelia 3 0 0 0 0 0
30 Szulc Olimpia 0 0 0 0 0 0
31 Urbańczyk Kinga 9 0 0 0 0 0
32 Witkowska Aleksandra 1 0 0 0 0 0
33 Wróbel Klaudia 0 0 0 0 0 0
34 Wysocka Michaela 2 0 0 0 0 0
35 Zdzymira Natalia 0 0 0 0 0 0
               
UKS MOS Opole        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD
1 Ćwirzeń Kamila 9 2 0 0 0 0
2 Dyga Emilia 6 5 3 0 0 0
3 Krupa Wiktoria 5 0 0 0 0 0
4 Krupop Aleksandra 9 0 0 1 0 0
5 Maczulis Klaudia 9 40 0 1 0 0
6 Maczulis Monika 9 0 0 1 0 0
7 Nowaczkiewicz Arkadia 0 0 0 0 0 0
8 Nowotny Sabina 9 26 2 1 0 0
9 Okos Natalia 3 0 0 0 0 0
10 Smolarek Emilia 8 14 3 0 0 0
11 Wierzimok Wiktoria 9 6 1 0 0 0
12 Wojcik Weronika 3 0 1 1 0 0
               
UKS Olimp Grodków        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD
1 Boruszek Maja 3 0 0 0 0 0
2 Ciach Aleksandra 6 0 2 0 0 0
3 Czapkowska Julia 0 0 0 0 0 0
4 Dąbrowska Kornelia 6 14 1 0 0 0
5 Doskocz Mariola 6 1 0 0 0 0
6 Gróbarczyk Marlena 0 0 0 0 0 0
7 Hałasa Wiktoria 0 0 0 0 0 0
8 Kamoń Małgorzata 3 1 0 0 0 0
9 Kasztelan Julia 3 1 0 0 0 0
10 Kłos Anna 0 0 0 0 0 0
11 Kożuch Julia 6 0 0 0 0 0
12 Ksiądzyna Michalina 0 0 0 0 0 0
13 Kubica Roksana 6 16 2 0 0 0
14 Kuśnierz Dominika 6 0 0 0 0 0
15 Maciąg Wiktoria 6 0 0 0 0 0
16 Martynowicz Maja 3 1 0 0 0 0
17 Meller Małgorzata 3 0 0 0 0 0
18 Mika Aleksandra 6 0 0 0 0 0
19 Minkiewicz Marcelina 0 0 0 0 0 0
20 Nastałek Nina 6 11 5 1 0 0
21 Pieniążek Oliwia 3 0 0 0 0 0
22 Szczurek Julia 6 7 0 0 0 0
23 Szczygieł Kamila 6 3 0 0 0 0
24 Turowska Eliza 6 1 0 0 0 0
25 Winny Wiktoria 6 0 0 0 0 0
               
UKS Spartakus Otmuchów        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD
1 Banasiak Kamila 6 10 1 1 0 0
2 Bziuk Maja 6 0 0 0 0 0
3 Cejko Amelia 6 2 0 0 0 0
4 Dyrek Wiktoria 6 10 1 0 0 0
5 Hucaluk Paulina 6 0 0 0 0 0
6 Juras Karolina 3 0 1 0 0 0
7 Kilian Aleksandra 6 28 3 2 0 0
8 Majka Małgorzata 6 9 0 0 0 0
9 Oleksy Milena 6 0 1 1 0 0
10 Zielonka Maja 6 4 1 0 0 0

ozpr logo

Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Dziewcząt
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Maczulis Klaudia UKS MOS Opole 40 9 4,44
2 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 28 6 4,67
3 Nowotny Sabina UKS MOS Opole 26 9 2,89
4 Kubica Roksana UKS Olimp Grodków 16 6 2,67
5 Dąbrowska Kornelia UKS Olimp Grodków 14 6 2,33
6 Smolarek Emilia UKS MOS Opole 14 8 1,75
7 Kokott Anna LZS Tor Dobrzeń Wielki 12 9 1,33
8 Nastałek Nina UKS Olimp Grodków 11 6 1,83
9 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 10 6 1,67
10 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 10 6 1,67
11 Kościółek Karolina KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 9 6 1,50
12 Majka Małgorzata UKS Spartakus Otmuchów 9 6 1,50
13 Lis Zuzanna LZS Tor Dobrzeń Wielki 9 9 1,00
14 Szczurek Julia UKS Olimp Grodków 7 6 1,17
15 Labus Emilia KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 6 6 1,00
16 Wierzimok Wiktoria UKS MOS Opole 6 9 0,67
17 Dyga Emilia UKS MOS Opole 5 6 0,83
18 Konrad Wiktoria LZS Tor Dobrzeń Wielki 5 6 0,83
19 Mendelowska Patrycja KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 5 6 0,83
20 Buchta Victoria LZS Tor Dobrzeń Wielki 5 9 0,56
21 Zielonka Maja UKS Spartakus Otmuchów 4 6 0,67
22 Piotrowska Mirosława LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 3 1,00
23 Szczygieł Kamila UKS Olimp Grodków 3 6 0,50
24 Wołoszczak Patrycja KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 3 6 0,50
25 Cejko Amelia UKS Spartakus Otmuchów 2 6 0,33
26 Heder Natalia KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 2 6 0,33
27 Ćwirzeń Kamila UKS MOS Opole 2 9 0,22
28 Kamoń Małgorzata UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
29 Kasztelan Julia UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
30 Martynowicz Maja UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
31 Paluch Emilia LZS Tor Dobrzeń Wielki 1 3 0,33
32 Doskocz Mariola UKS Olimp Grodków 1 6 0,17
33 Jadeszko Zofia KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 1 6 0,17
34 Schneider Sandra KS ZSS 1 Otmęt Krapkowice 1 6 0,17
35 Turowska Eliza UKS Olimp Grodków 1 6 0,17

ozpr logo