Opolska liga juniorek młodszych stan na dzień 26 luty 2018r

Liga wojewódzka Juniorek Młodszych 2017/2018

Kol.

Mecz

Data meczu

Godzina

Gospodarz

Gość

wynik

6

O/JmK/16

10.01.2018

17 15

UKS Spartakus Otmuchów

ASPR Zawadzkie - Kolonowskie

55-6 (24-4)

6

O/JmK/17

11.01.2018

17 00

UKS Pawonków

KS Otmęt Krapkowice

13-15 (4-5)

6

O/JmK/18

9.01.2018

18 00

MLUKS Tułowice

UKS Olimp Grodków

8-50 (4-22)

7

O/JmK/19

6.03.2018

17 00

MLUKS Tułowice

UKS Spartakus Otmuchów

przełożony

7

O/JmK/20

31.01.2018

18 00

UKS Olimp Grodków

UKS Pawonków

46-21 (18-11)

7

O/JmK/21

31.01.2018

18 45

ASPR Zawadzkie - Kolonowskie

KS Otmęt Krapkowice

17-18 (6-6)

8

O/JmK/22

15.02.2018

17 15

KS Otmęt Krapkowice

UKS Spartakus Otmuchów

9-32 (4-14)

8

O/JmK/23

17.02.2018

11 00

ASPR Zawadzkie - Kolonowskie

UKS Olimp Grodków

19-48 (9-19)

8

O/JmK/24

12.02.2018

17 00

UKS Pawonków

MLUKS Tułowice

25-18 (13-6)

9

O/JmK/25

22.02.2018

17 00

UKS Pawonków

UKS Spartakus Otmuchów

15-43 (9-21)

9

O/JmK/26

24.02.2018

11 00

MLUKS Tułowice

ASPR Zawadzkie - Kolonowskie

19-20 (10-11)

9

O/JmK/27

22.02.2018

16 45

UKS Olimp Grodków

KS Otmęt Krapkowice

41-25 (20-14)

 

Opolska Liga Juniorek Młodszych- ZPRP (2017/2018

TABELA

 

Bramki

Punkty

Lp

Nazwa drużyny

M

Zw

P

Rw

Rp

Zd

St

Zd-St

Zd

St

1

UKS Olimp Grodków

5

5

0

0

0

213

96

117

15

0

2

UKS Spartakus Otmuchów

4

3

1

0

0

163

54

109

9

3

3

KS Otmęt Krapkowice

5

1

4

0

0

76

155

-79

3

12

4

MLUKS Tułowice

4

0

4

0

0

38

185

-147

0

12

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone

 

Opolska Liga Juniorek Młodszych- ZPRP (2017/2018)-strzelczynie

Lp

Nazwisko i imię

Nazwa drużyny

Mecze

Bramki

1.

MIGOŃ Marcelina

UKS Olimp Grodków

43

5

2.

KULAK Angelika

UKS Spartakus Otmuchów

39

4

3.

KORZENIOWSKA Patrycja

UKS Olimp Grodków

34

5

4.

KWARTA Aleksandra

UKS Olimp Grodków

33

5

5.

BANASIAK Kamila

UKS Spartakus Otmuchów

29

4

6.

DYREK Wiktoria

UKS Spartakus Otmuchów

27

4

7.

JURAK Julia

UKS Olimp Grodków

22

5

8.

MATEJA Julia

KS Otmęt Krapkowice

21

4

9.

RUTKIEWICZ Wiktoria

UKS Olimp Grodków

20

4

10.

KILIAN Aleksandra

UKS Spartakus

18

4