Juniorki młodsze po szóstej kolejce opolskiej ligi wojewódzkiej

Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorek Młodszych - II runda
       
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
7 KS Otmęt Krapkowice UKS Olimp Grodków 29:32 (10:16)
8 LZS Tor Dobrzeń Wielki UKS Pawonków 13:20 (7:6)
Kolejka 5
Mecz Gospodarz Gość Wynik
9 LZS Tor Dobrzeń Wielki KS Otmęt Krapkowice 34:17 (17:7)
10 UKS Pawonków UKS Olimp Grodków 27:29 (14:13)
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
11 KS Otmęt Krapkowice UKS Pawonków 32:23 (16:9)
12 UKS Olimp Grodków LZS Tor Dobrzeń Wielki 21:25 (7:18)

 

Opolska Liga Juniorek Młodszych - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 LZS Tor Dobrzeń Wielki 6 5 0 1 155 116 10 2
2 UKS Olimp Grodków 6 4 0 2 157 153 8 4
3 UKS Pawonków 6 2 0 4 138 143 4 8
4 KS Otmęt Krapkowice 6 1 0 5 138 176 2 10
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone

 

Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorek Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Migoń Marcelina UKS Olimp Grodków 66 5 13,20
2 Kołodziej Jessica LZS Tor Dobrzeń Wielki 44 5 8,80
3 Grzejszczak Alicja KS Otmęt Krapkowice 42 6 7,00
4 Czuchwicka Roksana LZS Tor Dobrzeń Wielki 41 6 6,83
5 Koza Magdalena UKS Pawonków 41 6 6,83
6 Witola Julia LZS Tor Dobrzeń Wielki 27 5 5,40
7 Seremet Julia UKS Olimp Grodków 22 6 3,67
8 Bryś Weronika UKS Pawonków 19 5 3,80
9 Zuzel Wiktoria UKS Pawonków 18 6 3,00
10 Ilkowska Karolina UKS Olimp Grodków 17 5 3,40
11 Szaja Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 17 6 2,83
12 Machoń Krystyna KS Otmęt Krapkowice 16 5 3,20
13 Macukiewicz Julia LZS Tor Dobrzeń Wielki 16 6 2,67
14 Tiuchtiej Paulina KS Otmęt Krapkowice 16 6 2,67
15 Wymysłowska Julia KS Otmęt Krapkowice 15 3 5,00
16 Jędrzejewska Anna KS Otmęt Krapkowice 14 6 2,33
17 Świerczyńska Marta UKS Olimp Grodków 13 5 2,60
18 Fiedor Paulina UKS Olimp Grodków 12 5 2,40
19 Świerc Klaudia UKS Pawonków 12 5 2,40
20 Bok Martyna UKS Pawonków 12 6 2,00
21 Thomann Paulina UKS Pawonków 10 6 1,67
22 Krowiak Klaudia UKS Olimp Grodków 9 3 3,00
23 Cziudai Aleksandra UKS Pawonków 8 5 1,60
24 Musz Karolina KS Otmęt Krapkowice 8 6 1,33
25 Nalewaja Weronika LZS Tor Dobrzeń Wielki 8 6 1,33
26 Lisowska Aneta LZS Tor Dobrzeń Wielki 7 6 1,17
27 Dajewska Ewelina LZS Tor Dobrzeń Wielki 6 5 1,20
28 Kupińska Sandra UKS Olimp Grodków 6 6 1,00
29 Radek Emilia UKS Pawonków 6 6 1,00
30 Krawiec Paula UKS Olimp Grodków 5 5 1,00
31 Bieńka Weronika KS Otmęt Krapkowice 4 2 2,00
32 Macukiewicz Sara LZS Tor Dobrzeń Wielki 4 4 1,00
33 Skubała Kamila UKS Pawonków 4 4 1,00
34 Micota Aleksandra UKS Pawonków 3 2 1,50
35 Zagórowska Natalia UKS Olimp Grodków 3 6 0,50
36 Szumotalska Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 2 2 1,00
37 Jurak Julia UKS Olimp Grodków 2 5 0,40
38 Lesz Aleksandra UKS Pawonków 2 6 0,33
39 Janota Daria KS Otmęt Krapkowice 1 2 0,50
40 Lasman Karolina KS Otmęt Krapkowice 1 2 0,50
41 Adamiak Aleksandra UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
42 Mańczyk Agata UKS Pawonków 1 3 0,33
43 Smolarek Natalia LZS Tor Dobrzeń Wielki 1 3 0,33
44 Klimza Amelia UKS Pawonków 1 4 0,25
45 Koza Paulina UKS Pawonków 1 4 0,25
46 Bura Natalia UKS Olimp Grodków 1 5 0,20
47 Nagaba Magda KS Otmęt Krapkowice 1 5 0,20
48 Smereczyńska Julia LZS Tor Dobrzeń Wielki 1 5 0,20
49 Tiuchtiej Patrycja KS Otmęt Krapkowice 1 5 0,20