Juniorki młodsze tabela i klasyfikacja po 8 kolejce

Opolska Liga Juniorek Młodszych - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 8 8 0 0 328 158 16 0
2 UKS Spartakus Otmuchów 8 7 0 1 341 113 14 2
3 KS Otmęt Krapkowice 8 4 0 4 197 192 8 8
4 UKS Pawonków 8 3 0 5 235 273 6 10
5 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 8 2 0 6 164 244 4 12
6 MLUKS Tułowice 8 0 0 8 88 373 0 16
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorek Młodszych - II runda
       
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
16 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS Olimp Grodków 26:40 (9:17)
17 UKS Spartakus Otmuchów KS Otmęt Krapkowice 29:14 (15:8)
18 MLUKS Tułowice UKS Pawonków 20:36 (10:21)
Kolejka 7
Mecz Gospodarz Gość Wynik
19 MLUKS Tułowice ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 11:31 (4:12)
20 UKS Pawonków UKS Spartakus Otmuchów 11:37 (7:14)
21 KS Otmęt Krapkowice UKS Olimp Grodków 19:30 (10:17)
Kolejka 8
Mecz Gospodarz Gość Wynik
22 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie KS Otmęt Krapkowice 19:22 (7:10)
23 UKS Olimp Grodków UKS Pawonków 48:17 (26:13)
24 UKS Spartakus Otmuchów MLUKS Tułowice 61:8 (32:3)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorek Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Migoń Marcelina UKS Olimp Grodków 101 8 12,63
2 Micota Aleksandra UKS Pawonków 77 7 11,00
3 Kulak Angelika UKS Spartakus Otmuchów 72 8 9,00
4 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 66 8 8,25
5 Grzejszczak Alicja KS Otmęt Krapkowice 57 8 7,13
6 Szaja Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 53 8 6,63
7 Radek Emilia UKS Pawonków 50 6 8,33
8 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 47 8 5,88
9 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 45 8 5,63
10 Żyłka Maja ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 42 8 5,25
11 Klimza Amelia UKS Pawonków 40 8 5,00
12 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 39 7 5,57
13 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 36 8 4,50
14 Świerczyńska Marta UKS Olimp Grodków 33 6 5,50
15 Seremet Julia UKS Olimp Grodków 32 4 8,00
16 Nowak Karolina MLUKS Tułowice 32 8 4,00
17 Skubała Kamila UKS Pawonków 30 6 5,00
18 Wymysłowska Julia KS Otmęt Krapkowice 29 6 4,83
19 Jurak Julia UKS Olimp Grodków 29 8 3,63
20 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 28 8 3,50
21 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 25 8 3,13
22 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 24 5 4,80
23 Zabrzeńska Laura UKS Spartakus Otmuchów 24 6 4,00
24 Wróbel Karolina UKS Spartakus Otmuchów 24 7 3,43
25 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 20 7 2,86
26 Cieśla Zofia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 19 8 2,38
27 Drążek Dominika MLUKS Tułowice 19 8 2,38
28 Lesz Aleksandra UKS Pawonków 18 7 2,57
29 Łachut Emilia MLUKS Tułowice 18 7 2,57
30 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 17 6 2,83
31 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 16 7 2,29
32 Tiuchtiej Patrycja KS Otmęt Krapkowice 16 8 2,00
33 Krawiec Paula UKS Olimp Grodków 15 4 3,75
34 Jędrzejewska Anna KS Otmęt Krapkowice 14 5 2,80
35 Kołodziej Aleksandra KS Otmęt Krapkowice 14 7 2,00
36 Badowska Paulina MLUKS Tułowice 14 8 1,75
37 Popenda Martyna UKS Pawonków 14 8 1,75
38 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 12 7 1,71
39 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 11 4 2,75
40 Majerska Julia UKS Olimp Grodków 9 6 1,50
41 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 7 7 1,00
42 Krowiak Klaudia UKS Olimp Grodków 6 6 1,00
43 Jezierska Martyna MLUKS Tułowice 5 5 1,00
44 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 5 5 1,00
45 Kupińska Sandra UKS Olimp Grodków 4 3 1,33
46 Musz Karolina KS Otmęt Krapkowice 4 8 0,50
47 Kotara Paulina UKS Spartakus Otmuchów 3 1 3,00
48 Biskup Martyna UKS Olimp Grodków 3 3 1,00
49 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 3 4 0,75
50 Bukartyk Julia UKS Spartakus Otmuchów 3 6 0,50
51 Gortowska Paulina UKS Olimp Grodków 3 6 0,50
52 Medwid Natalia KS Otmęt Krapkowice 3 6 0,50
53 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 3 7 0,43
54 Thomann Dominika UKS Pawonków 3 8 0,38
55 Bidzińska Paulina UKS Olimp Grodków 2 1 2,00
56 Socha Dagmara UKS Olimp Grodków 2 5 0,40
57 Hojniak Patrycja KS Otmęt Krapkowice 2 7 0,29
58 Jamkowa Julia KS Otmęt Krapkowice 2 7 0,29
59 Wach Klaudia UKS Spartakus Otmuchów 2 7 0,29
60 Szeliga Kaja UKS Pawonków 2 8 0,25
61 Malinowska Julia UKS Spartakus Otmuchów 1 3 0,33
62 Schneider Jassica KS Otmęt Krapkowice 1 6 0,17
63 Wiśniewska Paulina UKS Pawonków 1 6 0,17
64 Nagaba Magda KS Otmęt Krapkowice 1 7 0,14
65 Pużańska Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 1 8 0,13