Juniorki młodsze zakończyły pierwszą rundę rozgrywek opolskiej ligi młodzieżowej. Klasyfikacje.

Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorek Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Migoń Marcelina UKS Olimp Grodków 60 5 12,00
2 Kulak Angelika UKS Spartakus Otmuchów 52 5 10,40
3 Micota Aleksandra UKS Pawonków 51 5 10,20
4 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 45 5 9,00
5 Radek Emilia UKS Pawonków 43 5 8,60
6 Grzejszczak Alicja KS Otmęt Krapkowice 40 5 8,00
7 Szaja Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 37 5 7,40
8 Seremet Julia UKS Olimp Grodków 32 4 8,00
9 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 30 5 6,00
10 Skubała Kamila UKS Pawonków 30 5 6,00
11 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 26 5 5,20
12 Klimza Amelia UKS Pawonków 26 5 5,20
13 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 25 5 5,00
14 Żyłka Maja ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 25 5 5,00
15 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 23 5 4,60
16 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 22 4 5,50
17 Wymysłowska Julia KS Otmęt Krapkowice 22 4 5,50
18 Świerczyńska Marta UKS Olimp Grodków 19 4 4,75
19 Nowak Karolina MLUKS Tułowice 18 5 3,60
20 Jurak Julia UKS Olimp Grodków 17 5 3,40
21 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 17 5 3,40
22 Jędrzejewska Anna KS Otmęt Krapkowice 14 4 3,50
23 Wróbel Karolina UKS Spartakus Otmuchów 14 4 3,50
24 Drążek Dominika MLUKS Tułowice 11 5 2,20
25 Tiuchtiej Patrycja KS Otmęt Krapkowice 11 5 2,20
26 Krawiec Paula UKS Olimp Grodków 10 3 3,33
27 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 10 4 2,50
28 Lesz Aleksandra UKS Pawonków 10 4 2,50
29 Badowska Paulina MLUKS Tułowice 10 5 2,00
30 Cieśla Zofia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 9 5 1,80
31 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 9 5 1,80
32 Zabrzeńska Laura UKS Spartakus Otmuchów 8 3 2,67
33 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 8 5 1,60
34 Kołodziej Aleksandra KS Otmęt Krapkowice 8 5 1,60
35 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 7 4 1,75
36 Łachut Emilia MLUKS Tułowice 7 4 1,75
37 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 7 4 1,75
38 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 6 4 1,50
39 Majerska Julia UKS Olimp Grodków 6 4 1,50
40 Popenda Martyna UKS Pawonków 6 5 1,20
41 Krowiak Klaudia UKS Olimp Grodków 5 3 1,67
42 Jezierska Martyna MLUKS Tułowice 3 2 1,50
43 Biskup Martyna UKS Olimp Grodków 3 3 1,00
44 Medwid Natalia KS Otmęt Krapkowice 3 4 0,75
45 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 3 4 0,75
46 Bukartyk Julia UKS Spartakus Otmuchów 3 5 0,60
47 Musz Karolina KS Otmęt Krapkowice 3 5 0,60
48 Thomann Dominika UKS Pawonków 3 5 0,60
49 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 3 5 0,60
50 Kupińska Sandra UKS Olimp Grodków 2 1 2,00
51 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 1 2,00
52 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 2 2 1,00
53 Malinowska Julia UKS Spartakus Otmuchów 1 2 0,50
54 Hojniak Patrycja KS Otmęt Krapkowice 1 4 0,25
55 Jamkowa Julia KS Otmęt Krapkowice 1 4 0,25
56 Wach Klaudia UKS Spartakus Otmuchów 1 4 0,25
57 Pużańska Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 1 5 0,20
58 Schneider Jassica KS Otmęt Krapkowice 1 5 0,20
59 Szeliga Kaja UKS Pawonków 1 5 0,20
60 Wiśniewska Paulina UKS Pawonków 1 5 0,20
Opolska Liga Juniorek Młodszych - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 5 5 0 0 210 96 10 0
2 UKS Spartakus Otmuchów 5 4 0 1 214 80 8 2
3 KS Otmęt Krapkowice 5 3 0 2 142 114 6 4
4 UKS Pawonków 5 2 0 3 171 168 4 6
5 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 5 1 0 4 88 171 2 8
6 MLUKS Tułowice 5 0 0 5 49 245 0 10
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorek Młodszych - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 40:16 (18:8)
2 KS Otmęt Krapkowice UKS Spartakus Otmuchów 17:36 (7:18)
3 UKS Pawonków MLUKS Tułowice 52:17 (25:11)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie MLUKS Tułowice 28:11 (13:4)
5 UKS Spartakus Otmuchów UKS Pawonków 53:21 (23:13)
6 UKS Olimp Grodków KS Otmęt Krapkowice 37:17 (24:9)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
7 KS Otmęt Krapkowice ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 33:10 (14:6)
8 UKS Pawonków UKS Olimp Grodków 28:40 (15:19)
9 MLUKS Tułowice UKS Spartakus Otmuchów 7:56 (2:24)
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
10 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS Spartakus Otmuchów 8:44 (2:21)
11 UKS Olimp Grodków MLUKS Tułowice 66:10 (30:5)
12 KS Otmęt Krapkowice UKS Pawonków 32:27 (12:10)
Kolejka 5
Mecz Gospodarz Gość Wynik
13 UKS Pawonków ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 43:26 (23:11)
14 MLUKS Tułowice KS Otmęt Krapkowice 4:43 (2:21)
15 UKS Spartakus Otmuchów UKS Olimp Grodków 25:27 (14:13)