Wyniki i tabele juniorek młodszych po 3 kolejce sezonu 2016-17   

Opolska Liga Juniorek Młodszych - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Spartakus Otmuchów 3 3 0 0 145 45 6 0
2 UKS Olimp Grodków 3 3 0 0 117 61 6 0
3 UKS Pawonków 3 1 0 2 101 110 2 4
4 KS Otmęt Krapkowice 3 1 0 2 67 83 2 4
5 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 3 1 0 2 54 84 2 4
6 MLUKS Tułowice 3 0 0 3 35 136 0 6
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorek Młodszych - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 40:16 (18:8)
2 KS Otmęt Krapkowice UKS Spartakus Otmuchów 17:36 (7:18)
3 UKS Pawonków MLUKS Tułowice 52:17 (25:11)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie MLUKS Tułowice 28:11 (13:4)
5 UKS Spartakus Otmuchów UKS Pawonków 53:21 (23:13)
6 UKS Olimp Grodków KS Otmęt Krapkowice 37:17 (24:9)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
7 KS Otmęt Krapkowice ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 33:10 (14:6)
8 UKS Pawonków UKS Olimp Grodków 28:40 (15:19)
9 MLUKS Tułowice UKS Spartakus Otmuchów 7:56 (2:24)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorek Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Kulak Angelika UKS Spartakus Otmuchów 35 3 11,67
2 Micota Aleksandra UKS Pawonków 35 3 11,67
3 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 34 3 11,33
4 Migoń Marcelina UKS Olimp Grodków 33 3 11,00
5 Seremet Julia UKS Olimp Grodków 25 3 8,33
6 Grzejszczak Alicja KS Otmęt Krapkowice 24 3 8,00
7 Radek Emilia UKS Pawonków 21 3 7,00
8 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 20 3 6,67
9 Klimza Amelia UKS Pawonków 20 3 6,67
10 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 19 3 6,33
11 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 18 3 6,00
12 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 16 3 5,33
13 Skubała Kamila UKS Pawonków 16 3 5,33
14 Żyłka Maja ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 15 3 5,00
15 Nowak Karolina MLUKS Tułowice 14 3 4,67
16 Szaja Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 14 3 4,67
17 Wymysłowska Julia KS Otmęt Krapkowice 14 3 4,67
18 Jurak Julia UKS Olimp Grodków 12 3 4,00
19 Świerczyńska Marta UKS Olimp Grodków 11 3 3,67
20 Drążek Dominika MLUKS Tułowice 8 3 2,67
21 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 7 2 3,50
22 Wróbel Karolina UKS Spartakus Otmuchów 7 2 3,50
23 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 7 3 2,33
24 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 7 3 2,33
25 Jędrzejewska Anna KS Otmęt Krapkowice 6 2 3,00
26 Badowska Paulina MLUKS Tułowice 6 3 2,00
27 Krawiec Paula UKS Olimp Grodków 5 1 5,00
28 Cieśla Zofia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 5 3 1,67
29 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 5 3 1,67
30 Łachut Emilia MLUKS Tułowice 5 3 1,67
31 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 4 2 2,00
32 Majerska Julia UKS Olimp Grodków 4 2 2,00
33 Popenda Martyna UKS Pawonków 4 3 1,33
34 Krowiak Klaudia UKS Olimp Grodków 3 1 3,00
35 Biskup Martyna UKS Olimp Grodków 3 2 1,50
36 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 3 2 1,50
37 Bukartyk Julia UKS Spartakus Otmuchów 3 3 1,00
38 Kołodziej Aleksandra KS Otmęt Krapkowice 3 3 1,00
39 Tiuchtiej Patrycja KS Otmęt Krapkowice 3 3 1,00
40 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 3 3 1,00
41 Jezierska Martyna MLUKS Tułowice 2 1 2,00
42 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 1 2,00
43 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 2 2 1,00
44 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 2 1,00
45 Lesz Aleksandra UKS Pawonków 2 2 1,00
46 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 2 1,00
47 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 3 0,67
48 Thomann Dominika UKS Pawonków 2 3 0,67
49 Zabrzeńska Laura UKS Spartakus Otmuchów 1 1 1,00
50 Hojniak Patrycja KS Otmęt Krapkowice 1 2 0,50
51 Medwid Natalia KS Otmęt Krapkowice 1 3 0,33
52 Musz Karolina KS Otmęt Krapkowice 1 3 0,33
53 Szeliga Kaja UKS Pawonków 1 3 0,33
54 Wach Klaudia UKS Spartakus Otmuchów 1 3 0,33