Tabele i klasyfikacja juniorek młodszych po drugiej rundzie

Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorek Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Micota Aleksandra UKS Pawonków 26 2 13,00
2 Kulak Angelika UKS Spartakus Otmuchów 25 2 12,50
3 Migoń Marcelina UKS Olimp Grodków 22 2 11,00
4 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 20 2 10,00
5 Grzejszczak Alicja KS Otmęt Krapkowice 16 2 8,00
6 Seremet Julia UKS Olimp Grodków 16 2 8,00
7 Klimza Amelia UKS Pawonków 15 2 7,50
8 Radek Emilia UKS Pawonków 14 2 7,00
9 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 13 2 6,50
10 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 13 2 6,50
11 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 13 2 6,50
12 Skubała Kamila UKS Pawonków 13 2 6,50
13 Nowak Karolina MLUKS Tułowice 11 2 5,50
14 Żyłka Maja ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 11 2 5,50
15 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 8 2 4,00
16 Drążek Dominika MLUKS Tułowice 8 2 4,00
17 Jurak Julia UKS Olimp Grodków 8 2 4,00
18 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 7 2 3,50
19 Świerczyńska Marta UKS Olimp Grodków 6 2 3,00
20 Wymysłowska Julia KS Otmęt Krapkowice 6 2 3,00
21 Krawiec Paula UKS Olimp Grodków 5 1 5,00
22 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 5 1 5,00
23 Badowska Paulina MLUKS Tułowice 4 2 2,00
24 Cieśla Zofia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 4 2 2,00
25 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 4 2 2,00
26 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 4 2 2,00
27 Majerska Julia UKS Olimp Grodków 4 2 2,00
28 Szaja Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 4 2 2,00
29 Biskup Martyna UKS Olimp Grodków 3 2 1,50
30 Łachut Emilia MLUKS Tułowice 3 2 1,50
31 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 3 2 1,50
32 Jezierska Martyna MLUKS Tułowice 2 1 2,00
33 Jędrzejewska Anna KS Otmęt Krapkowice 2 1 2,00
34 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 1 2,00
35 Bukartyk Julia UKS Spartakus Otmuchów 2 2 1,00
36 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 2 2 1,00
37 Kołodziej Aleksandra KS Otmęt Krapkowice 2 2 1,00
38 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 2 1,00
39 Lesz Aleksandra UKS Pawonków 2 2 1,00
40 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 2 1,00
41 Popenda Martyna UKS Pawonków 2 2 1,00
42 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 2 1,00
43 Hojniak Patrycja KS Otmęt Krapkowice 1 1 1,00
44 Wróbel Karolina UKS Spartakus Otmuchów 1 1 1,00
45 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 2 0,50
46 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 1 2 0,50
47 Medwid Natalia KS Otmęt Krapkowice 1 2 0,50
48 Musz Karolina KS Otmęt Krapkowice 1 2 0,50
49 Szeliga Kaja UKS Pawonków 1 2 0,50
50 Tiuchtiej Patrycja KS Otmęt Krapkowice 1 2 0,50
51 Wach Klaudia UKS Spartakus Otmuchów 1 2 0,50
Opolska Liga Juniorek Młodszych - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Spartakus Otmuchów 2 2 0 0 89 38 4 0
2 UKS Olimp Grodków 2 2 0 0 77 33 4 0
3 UKS Pawonków 2 1 0 1 73 70 2 2
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 1 0 1 44 51 2 2
5 KS Otmęt Krapkowice 2 0 0 2 34 73 0 4
6 MLUKS Tułowice 2 0 0 2 28 80 0 4
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone

Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorek Młodszych - I runda

       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 40:16 (18:8)
2 KS Otmęt Krapkowice UKS Spartakus Otmuchów 17:36 (7:18)
3 UKS Pawonków MLUKS Tułowice 52:17 (25:11)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie MLUKS Tułowice 28:11 (13:4)
5 UKS Spartakus Otmuchów UKS Pawonków 53:21 (23:13)
6 UKS Olimp Grodków KS Otmęt Krapkowice

37:17 (24:9)