Tabele, klasyfikacje juniorek młodszych po 4 kolejce seon 2016-17

Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorek Młodszych - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 40:16 (18:8)
2 KS Otmęt Krapkowice UKS Spartakus Otmuchów 17:36 (7:18)
3 UKS Pawonków MLUKS Tułowice 52:17 (25:11)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie MLUKS Tułowice 28:11 (13:4)
5 UKS Spartakus Otmuchów UKS Pawonków 53:21 (23:13)
6 UKS Olimp Grodków KS Otmęt Krapkowice 37:17 (24:9)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
7 KS Otmęt Krapkowice ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 33:10 (14:6)
8 UKS Pawonków UKS Olimp Grodków 28:40 (15:19)
9 MLUKS Tułowice UKS Spartakus Otmuchów 7:56 (2:24)
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
10 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS Spartakus Otmuchów 8:44 (2:21)
11 UKS Olimp Grodków MLUKS Tułowice 66:10 (30:5)
12 KS Otmęt Krapkowice UKS Pawonków 32:27 (12:10)
Opolska Liga Juniorek Młodszych - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Spartakus Otmuchów 4 4 0 0 189 53 8 0
2 UKS Olimp Grodków 4 4 0 0 183 71 8 0
3 KS Otmęt Krapkowice 4 2 0 2 99 110 4 4
4 UKS Pawonków 4 1 0 3 128 142 2 6
5 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 4 1 0 3 62 128 2 6
6 MLUKS Tułowice 4 0 0 4 45 202 0 8
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorek Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Migoń Marcelina UKS Olimp Grodków 50 4 12,50
2 Micota Aleksandra UKS Pawonków 44 4 11,00
3 Kulak Angelika UKS Spartakus Otmuchów 43 4 10,75
4 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 41 4 10,25
5 Seremet Julia UKS Olimp Grodków 32 4 8,00
6 Grzejszczak Alicja KS Otmęt Krapkowice 30 4 7,50
7 Radek Emilia UKS Pawonków 30 4 7,50
8 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 27 4 6,75
9 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 23 4 5,75
10 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 22 4 5,50
11 Wymysłowska Julia KS Otmęt Krapkowice 22 4 5,50
12 Klimza Amelia UKS Pawonków 21 4 5,25
13 Szaja Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 21 4 5,25
14 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 20 4 5,00
15 Skubała Kamila UKS Pawonków 20 4 5,00
16 Świerczyńska Marta UKS Olimp Grodków 19 4 4,75
17 Nowak Karolina MLUKS Tułowice 17 4 4,25
18 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 16 4 4,00
19 Żyłka Maja ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 16 4 4,00
20 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 15 3 5,00
21 Wróbel Karolina UKS Spartakus Otmuchów 13 3 4,33
22 Jurak Julia UKS Olimp Grodków 13 4 3,25
23 Drążek Dominika MLUKS Tułowice 11 4 2,75
24 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 10 3 3,33
25 Badowska Paulina MLUKS Tułowice 10 4 2,50
26 Krawiec Paula UKS Olimp Grodków 9 2 4,50
27 Zabrzeńska Laura UKS Spartakus Otmuchów 8 2 4,00
28 Jędrzejewska Anna KS Otmęt Krapkowice 8 3 2,67
29 Kołodziej Aleksandra KS Otmęt Krapkowice 8 4 2,00
30 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 7 3 2,33
31 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 7 4 1,75
32 Lesz Aleksandra UKS Pawonków 6 3 2,00
33 Cieśla Zofia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 6 4 1,50
34 Krowiak Klaudia UKS Olimp Grodków 5 2 2,50
35 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 5 3 1,67
36 Łachut Emilia MLUKS Tułowice 5 3 1,67
37 Tiuchtiej Patrycja KS Otmęt Krapkowice 5 4 1,25
38 Majerska Julia UKS Olimp Grodków 4 3 1,33
39 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 4 4 1,00
40 Popenda Martyna UKS Pawonków 4 4 1,00
41 Biskup Martyna UKS Olimp Grodków 3 3 1,00
42 Bukartyk Julia UKS Spartakus Otmuchów 3 4 0,75
43 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 3 4 0,75
44 Jezierska Martyna MLUKS Tułowice 2 1 2,00
45 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 1 2,00
46 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 2 2 1,00
47 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 3 0,67
48 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 3 0,67
49 Musz Karolina KS Otmęt Krapkowice 2 4 0,50
50 Thomann Dominika UKS Pawonków 2 4 0,50
51 Malinowska Julia UKS Spartakus Otmuchów 1 2 0,50
52 Hojniak Patrycja KS Otmęt Krapkowice 1 3 0,33
53 Jamkowa Julia KS Otmęt Krapkowice 1 3 0,33
54 Medwid Natalia KS Otmęt Krapkowice 1 3 0,33
55 Szeliga Kaja UKS Pawonków 1 4 0,25
56 Wach Klaudia UKS Spartakus Otmuchów 1 4 0,25