Klasyfikacja i tabela rozgrywek juniorek młodszych opolskiej ligi młodzieżowej

Opolska Liga Juniorek Młodszych - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 7 7 0 0 280 141 14 0
2 UKS Spartakus Otmuchów 7 6 0 1 280 105 12 2
3 KS Otmęt Krapkowice 7 3 0 4 175 173 6 8
4 UKS Pawonków 6 2 0 4 182 205 4 8
5 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 7 2 0 5 145 222 4 10
6 MLUKS Tułowice 6 0 0 6 60 276 0 12
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorek Młodszych - II runda
       
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
16 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS Olimp Grodków 26:40 (9:17)
17 UKS Spartakus Otmuchów KS Otmęt Krapkowice 29:14 (15:8)
18 MLUKS Tułowice UKS Pawonków 7.02.2017
Kolejka 7
Mecz Gospodarz Gość Wynik
19 MLUKS Tułowice ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 11:31 (4:12)
20 UKS Pawonków UKS Spartakus Otmuchów 11:37 (7:14)
21 KS Otmęt Krapkowice UKS Olimp Grodków 19:30 (10:17)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorek Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Migoń Marcelina UKS Olimp Grodków 84 7 12,00
2 Kulak Angelika UKS Spartakus Otmuchów 68 7 9,71
3 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 56 7 8,00
4 Micota Aleksandra UKS Pawonków 51 5 10,20
5 Radek Emilia UKS Pawonków 50 6 8,33
6 Grzejszczak Alicja KS Otmęt Krapkowice 49 7 7,00
7 Szaja Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 47 7 6,71
8 Żyłka Maja ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 40 7 5,71
9 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 36 7 5,14
10 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 36 7 5,14
11 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 34 6 5,67
12 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 33 7 4,71
13 Seremet Julia UKS Olimp Grodków 32 4 8,00
14 Skubała Kamila UKS Pawonków 30 6 5,00
15 Klimza Amelia UKS Pawonków 27 6 4,50
16 Wymysłowska Julia KS Otmęt Krapkowice 25 5 5,00
17 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 25 7 3,57
18 Jurak Julia UKS Olimp Grodków 24 7 3,43
19 Świerczyńska Marta UKS Olimp Grodków 23 5 4,60
20 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 22 4 5,50
21 Nowak Karolina MLUKS Tułowice 21 6 3,50
22 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 21 7 3,00
23 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 18 6 3,00
24 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 17 6 2,83
25 Cieśla Zofia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 17 7 2,43
26 Wróbel Karolina UKS Spartakus Otmuchów 16 6 2,67
27 Jędrzejewska Anna KS Otmęt Krapkowice 14 5 2,80
28 Zabrzeńska Laura UKS Spartakus Otmuchów 14 5 2,80
29 Kołodziej Aleksandra KS Otmęt Krapkowice 14 7 2,00
30 Drążek Dominika MLUKS Tułowice 13 6 2,17
31 Tiuchtiej Patrycja KS Otmęt Krapkowice 13 7 1,86
32 Lesz Aleksandra UKS Pawonków 11 5 2,20
33 Łachut Emilia MLUKS Tułowice 11 5 2,20
34 Badowska Paulina MLUKS Tułowice 11 6 1,83
35 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 11 6 1,83
36 Krawiec Paula UKS Olimp Grodków 10 3 3,33
37 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 9 6 1,50
38 Majerska Julia UKS Olimp Grodków 9 6 1,50
39 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 8 3 2,67
40 Popenda Martyna UKS Pawonków 8 6 1,33
41 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 7 6 1,17
42 Krowiak Klaudia UKS Olimp Grodków 6 5 1,20
43 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 5 5 1,00
44 Jezierska Martyna MLUKS Tułowice 4 3 1,33
45 Musz Karolina KS Otmęt Krapkowice 4 7 0,57
46 Kotara Paulina UKS Spartakus Otmuchów 3 1 3,00
47 Biskup Martyna UKS Olimp Grodków 3 3 1,00
48 Bukartyk Julia UKS Spartakus Otmuchów 3 6 0,50
49 Gortowska Paulina UKS Olimp Grodków 3 6 0,50
50 Medwid Natalia KS Otmęt Krapkowice 3 6 0,50
51 Thomann Dominika UKS Pawonków 3 6 0,50
52 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 3 6 0,50
53 Kupińska Sandra UKS Olimp Grodków 2 2 1,00
54 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 2 3 0,67
55 Socha Dagmara UKS Olimp Grodków 2 4 0,50
56 Jamkowa Julia KS Otmęt Krapkowice 2 6 0,33
57 Wach Klaudia UKS Spartakus Otmuchów 2 6 0,33
58 Malinowska Julia UKS Spartakus Otmuchów 1 2 0,50
59 Schneider Jassica KS Otmęt Krapkowice 1 5 0,20
60 Wiśniewska Paulina UKS Pawonków 1 5 0,20
61 Hojniak Patrycja KS Otmęt Krapkowice 1 6 0,17
62 Nagaba Magda KS Otmęt Krapkowice 1 6 0,17
63 Szeliga Kaja UKS Pawonków 1 6 0,17
64 Pużańska Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 1 7 0,14