Tabele, klasyfikacje juniorek młodszych po 9 kolejce

Opolska Liga Juniorek Młodszych - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 9 9 0 0 368 165 18 0
2 UKS Spartakus Otmuchów 9 8 0 1 384 122 16 2
3 KS Otmęt Krapkowice 9 5 0 4 220 212 10 8
4 UKS Pawonków 9 3 0 6 255 296 6 12
5 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 9 2 0 7 173 287 4 14
6 MLUKS Tułowice 9 0 0 9 95 413 0 18
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorek Młodszych - II runda
       
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
16 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS Olimp Grodków 26:40 (9:17)
17 UKS Spartakus Otmuchów KS Otmęt Krapkowice 29:14 (15:8)
18 MLUKS Tułowice UKS Pawonków 20:36 (10:21)
Kolejka 7
Mecz Gospodarz Gość Wynik
19 MLUKS Tułowice ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 11:31 (4:12)
20 UKS Pawonków UKS Spartakus Otmuchów 11:37 (7:14)
21 KS Otmęt Krapkowice UKS Olimp Grodków 19:30 (10:17)
Kolejka 8
Mecz Gospodarz Gość Wynik
22 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie KS Otmęt Krapkowice 19:22 (7:10)
23 UKS Olimp Grodków UKS Pawonków 48:17 (26:13)
24 UKS Spartakus Otmuchów MLUKS Tułowice 61:8 (32:3)
Kolejka 9
Mecz Gospodarz Gość Wynik
25 UKS Spartakus Otmuchów ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 43:9 (22:3)
26 MLUKS Tułowice UKS Olimp Grodków 7:40 (4:18)
27 UKS Pawonków KS Otmęt Krapkowice 20:23 (9:13)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorek Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Migoń Marcelina UKS Olimp Grodków 115 9 12,78
2 Micota Aleksandra UKS Pawonków 82 8 10,25
3 Kulak Angelika UKS Spartakus Otmuchów 82 9 9,11
4 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 74 9 8,22
5 Szaja Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 63 9 7,00
6 Radek Emilia UKS Pawonków 61 7 8,71
7 Grzejszczak Alicja KS Otmęt Krapkowice 60 9 6,67
8 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 54 9 6,00
9 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 47 9 5,22
10 Żyłka Maja ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 43 9 4,78
11 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 42 8 5,25
12 Klimza Amelia UKS Pawonków 42 9 4,67
13 Wymysłowska Julia KS Otmęt Krapkowice 38 7 5,43
14 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 36 8 4,50
15 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 35 9 3,89
16 Świerczyńska Marta UKS Olimp Grodków 33 6 5,50
17 Nowak Karolina MLUKS Tułowice 33 9 3,67
18 Seremet Julia UKS Olimp Grodków 32 4 8,00
19 Skubała Kamila UKS Pawonków 30 6 5,00
20 Wróbel Karolina UKS Spartakus Otmuchów 29 8 3,63
21 Jurak Julia UKS Olimp Grodków 29 9 3,22
22 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 28 6 4,67
23 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 27 8 3,38
24 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 26 9 2,89
25 Zabrzeńska Laura UKS Spartakus Otmuchów 24 6 4,00
26 Drążek Dominika MLUKS Tułowice 21 9 2,33
27 Krawiec Paula UKS Olimp Grodków 19 5 3,80
28 Lesz Aleksandra UKS Pawonków 19 8 2,38
29 Łachut Emilia MLUKS Tułowice 19 8 2,38
30 Cieśla Zofia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 19 9 2,11
31 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 17 6 2,83
32 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 17 8 2,13
33 Tiuchtiej Patrycja KS Otmęt Krapkowice 17 9 1,89
34 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 16 8 2,00
35 Badowska Paulina MLUKS Tułowice 16 9 1,78
36 Popenda Martyna UKS Pawonków 15 9 1,67
37 Jędrzejewska Anna KS Otmęt Krapkowice 14 5 2,80
38 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 14 5 2,80
39 Kołodziej Aleksandra KS Otmęt Krapkowice 14 8 1,75
40 Majerska Julia UKS Olimp Grodków 11 7 1,57
41 Krowiak Klaudia UKS Olimp Grodków 7 7 1,00
42 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 7 8 0,88
43 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 6 8 0,75
44 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 5 5 1,00
45 Jezierska Martyna MLUKS Tułowice 5 6 0,83
46 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 5 6 0,83
47 Kupińska Sandra UKS Olimp Grodków 4 3 1,33
48 Biskup Martyna UKS Olimp Grodków 4 4 1,00
49 Musz Karolina KS Otmęt Krapkowice 4 9 0,44
50 Kotara Paulina UKS Spartakus Otmuchów 3 1 3,00
51 Bukartyk Julia UKS Spartakus Otmuchów 3 7 0,43
52 Gortowska Paulina UKS Olimp Grodków 3 7 0,43
53 Medwid Natalia KS Otmęt Krapkowice 3 7 0,43
54 Thomann Dominika UKS Pawonków 3 8 0,38
55 Bidzińska Paulina UKS Olimp Grodków 2 1 2,00
56 Socha Dagmara UKS Olimp Grodków 2 6 0,33
57 Hojniak Patrycja KS Otmęt Krapkowice 2 7 0,29
58 Jamkowa Julia KS Otmęt Krapkowice 2 8 0,25
59 Szeliga Kaja UKS Pawonków 2 8 0,25
60 Wach Klaudia UKS Spartakus Otmuchów 2 8 0,25
61 Zawaryńska Agata UKS Spartakus Otmuchów 2 9 0,22
62 Malinowska Julia UKS Spartakus Otmuchów 1 3 0,33
63 Wolak Sandra MLUKS Tułowice 1 4 0,25
64 Schneider Jassica KS Otmęt Krapkowice 1 6 0,17
65 Wiśniewska Paulina UKS Pawonków 1 6 0,17
66 Nagaba Magda KS Otmęt Krapkowice 1 7 0,14
67 Pużańska Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 1 9 0,11