Klasyfikacje juniorek młodszych, tabele, zestawienia

Opolska Liga Juniorek Młodszych - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 10 9 1 0 396 193 19 1
2 UKS Spartakus Otmuchów 10 8 1 1 412 150 17 3
3 KS Otmęt Krapkowice 10 6 0 4 260 218 12 8
4 UKS Pawonków 10 4 0 6 280 318 8 12
5 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 10 2 0 8 195 312 4 16
6 MLUKS Tułowice 10 0 0 10 101 453 0 20
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorek Młodszych - II runda
       
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
16 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS Olimp Grodków 26:40 (9:17)
17 UKS Spartakus Otmuchów KS Otmęt Krapkowice 29:14 (15:8)
18 MLUKS Tułowice UKS Pawonków 20:36 (10:21)
Kolejka 7
Mecz Gospodarz Gość Wynik
19 MLUKS Tułowice ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 11:31 (4:12)
20 UKS Pawonków UKS Spartakus Otmuchów 11:37 (7:14)
21 KS Otmęt Krapkowice UKS Olimp Grodków 19:30 (10:17)
Kolejka 8
Mecz Gospodarz Gość Wynik
22 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie KS Otmęt Krapkowice 19:22 (7:10)
23 UKS Olimp Grodków UKS Pawonków 48:17 (26:13)
24 UKS Spartakus Otmuchów MLUKS Tułowice 61:8 (32:3)
Kolejka 9
Mecz Gospodarz Gość Wynik
25 UKS Spartakus Otmuchów ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 43:9 (22:3)
26 MLUKS Tułowice UKS Olimp Grodków 7:40 (4:18)
27 UKS Pawonków KS Otmęt Krapkowice 20:23 (9:13)
Kolejka 10
Mecz Gospodarz Gość Wynik
28 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS Pawonków 22:25 (12:15)
29 KS Otmęt Krapkowice MLUKS Tułowice 40:6 (21:2)
30 UKS Olimp Grodków UKS Spartakus Otmuchów 28:28 (16:14)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorek Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Migoń Marcelina UKS Olimp Grodków 127 10 12,70
2 Kulak Angelika UKS Spartakus Otmuchów 95 10 9,50
3 Micota Aleksandra UKS Pawonków 85 9 9,44
4 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 78 10 7,80
5 Szaja Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 77 10 7,70
6 Radek Emilia UKS Pawonków 67 8 8,38
7 Grzejszczak Alicja KS Otmęt Krapkowice 60 9 6,67
8 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 56 10 5,60
9 Wymysłowska Julia KS Otmęt Krapkowice 52 8 6,50
10 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 52 10 5,20
11 Żyłka Maja ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 51 10 5,10
12 Klimza Amelia UKS Pawonków 44 10 4,40
13 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 42 9 4,67
14 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 39 10 3,90
15 Nowak Karolina MLUKS Tułowice 38 10 3,80
16 Skubała Kamila UKS Pawonków 36 7 5,14
17 Świerczyńska Marta UKS Olimp Grodków 36 7 5,14
18 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 36 8 4,50
19 Seremet Julia UKS Olimp Grodków 32 4 8,00
20 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 32 9 3,56
21 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 31 10 3,10
22 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 30 7 4,29
23 Wróbel Karolina UKS Spartakus Otmuchów 30 9 3,33
24 Jurak Julia UKS Olimp Grodków 30 10 3,00
25 Zabrzeńska Laura UKS Spartakus Otmuchów 24 7 3,43
26 Drążek Dominika MLUKS Tułowice 22 10 2,20
27 Krawiec Paula UKS Olimp Grodków 20 6 3,33
28 Lesz Aleksandra UKS Pawonków 20 9 2,22
29 Cieśla Zofia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 20 10 2,00
30 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 19 9 2,11
31 Łachut Emilia MLUKS Tułowice 19 9 2,11
32 Popenda Martyna UKS Pawonków 19 10 1,90
33 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 18 9 2,00
34 Tiuchtiej Patrycja KS Otmęt Krapkowice 18 10 1,80
35 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 17 7 2,43
36 Badowska Paulina MLUKS Tułowice 16 10 1,60
37 Jędrzejewska Anna KS Otmęt Krapkowice 14 5 2,80
38 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 14 5 2,80
39 Kołodziej Aleksandra KS Otmęt Krapkowice 14 9 1,56
40 Musz Karolina KS Otmęt Krapkowice 12 10 1,20
41 Majerska Julia UKS Olimp Grodków 11 7 1,57
42 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 10 9 1,11
43 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 9 9 1,00
44 Krowiak Klaudia UKS Olimp Grodków 7 7 1,00
45 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 5 5 1,00
46 Jezierska Martyna MLUKS Tułowice 5 7 0,71
47 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 5 7 0,71
48 Kupińska Sandra UKS Olimp Grodków 4 4 1,00
49 Biskup Martyna UKS Olimp Grodków 4 5 0,80
50 Bukartyk Julia UKS Spartakus Otmuchów 4 8 0,50
51 Szeliga Kaja UKS Pawonków 4 9 0,44
52 Kotara Paulina UKS Spartakus Otmuchów 3 1 3,00
53 Gortowska Paulina UKS Olimp Grodków 3 7 0,43
54 Hojniak Patrycja KS Otmęt Krapkowice 3 8 0,38
55 Medwid Natalia KS Otmęt Krapkowice 3 8 0,38
56 Jamkowa Julia KS Otmęt Krapkowice 3 9 0,33
57 Thomann Dominika UKS Pawonków 3 9 0,33
58 Bidzińska Paulina UKS Olimp Grodków 2 1 2,00
59 Socha Dagmara UKS Olimp Grodków 2 7 0,29
60 Wach Klaudia UKS Spartakus Otmuchów 2 8 0,25
61 Pużańska Wiktoria KS Otmęt Krapkowice 2 10 0,20
62 Zawaryńska Agata UKS Spartakus Otmuchów 2 10 0,20
63 Malinowska Julia UKS Spartakus Otmuchów 1 3 0,33
64 Wolak Sandra MLUKS Tułowice 1 5 0,20
65 Schneider Jassica KS Otmęt Krapkowice 1 6 0,17
66 Kubica Patrycja UKS Pawonków 1 7 0,14
67 Wiśniewska Paulina UKS Pawonków 1 7 0,14
68 Nagaba Magda KS Otmęt Krapkowice 1 8 0,13
Rzuty karne - Opolska Liga Juniorek Młodszych - Opolska Liga Juniorek Młodszych - Kolejka 10
         
  Rzuty karne
Nr Zespół liczba bramki skuteczność [%]
1 UKS Olimp Grodków 52 38 73,08
2 UKS Spartakus Otmuchów 70 50 71,43
3 KS Otmęt Krapkowice 29 16 55,17
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 32 16 50,00
5 UKS Pawonków 55 25 45,45
6 MLUKS Tułowice 24 8 33,33
Statystyki klubów - Opolska Liga Juniorek Młodszych
             
ASPR Zawadzkie-Kolonowskie      
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D
1 Burda Kinga 9 19 2 5 0
2 Cieśla Zofia 10 20 5 8 0
3 Dreja Nikola 10 0 0 0 0
4 Gawlik Weronika 10 31 0 1 0
5 Konieczko Marta 9 10 5 5 0
6 Kruk Małgorzata 7 0 1 1 0
7 Nadolna Daria 10 0 0 0 0
8 Najman Oliwia 8 36 2 1 0
9 Piętka Gabriela 7 5 1 1 0
10 Sowiak Dominika 0 0 0 0 0
11 Szulc Janina 5 14 1 2 0
12 Wilczek Marta 9 9 2 2 0
13 Żyłka Maja 10 51 2 3 0
             
KS Otmęt Krapkowice      
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D
1 Drzymota Gloria 2 0 0 1 0
2 Grzejszczak Alicja 9 60 3 3 0
3 Hojniak Patrycja 8 3 0 2 0
4 Jamkowa Julia 9 3 3 7 0
5 Jędrzejewska Anna 5 14 0 0 0
6 Kiewel Oliwia 0 0 0 0 0
7 Kołodziej Aleksandra 9 14 3 11 0
8 Medwid Natalia 8 3 1 1 0
9 Musz Karolina 10 12 3 1 0
10 Nagaba Magda 8 1 1 1 0
11 Pużańska Wiktoria 10 2 0 1 0
12 Schneider Jassica 6 1 1 0 0
13 Szaja Wiktoria 10 77 1 6 0
14 Szumotalska Wiktoria 6 0 1 2 0
15 Tiuchtiej Patrycja 10 18 0 1 0
16 Tymkiewicz Agnieszka 1 0 0 0 0
17 Wymysłowska Julia 8 52 5 2 0
             
MLUKS Tułowice      
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D
1 Badowska Paulina 10 16 4 7 1
2 Drążek Dominika 10 22 4 6 0
3 Drążek Natalia 8 0 2 3 0
4 Hałdaś Karolina 5 0 0 1 0
5 Jezierska Martyna 7 5 0 0 0
6 Kapłon Milena 9 0 0 0 0
7 Kołosowska Zuzanna 1 0 0 0 0
8 Łachut Emilia 9 19 4 6 0
9 Mrowiec Dagmara 10 0 2 0 0
10 Nawrocka Martyna 5 0 1 0 0
11 Nowak Karolina 10 38 4 7 1
12 Pestka Natalia 8 0 0 0 0
13 Pijet Agata 9 0 0 0 0
14 Polak Wiktoria 8 0 0 0 0
15 Strzelczyk Marcela 6 0 0 0 0
16 Szmitowicz Klaudia 9 0 0 1 0
17 Wolak Sandra 5 1 3 8 0
             
UKS Olimp Grodków      
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D
1 Adamiak Aleksandra 0 0 0 0 0
2 Bidzińska Paulina 1 2 0 0 0
3 Biskup Martyna 5 4 1 2 0
4 Dąbrowska Kornela 0 0 0 0 0
5 Gortowska Paulina 7 3 1 0 0
6 Jurak Julia 10 30 2 0 0
7 Korzeniowska Patrycja 9 32 1 0 0
8 Krawiec Paula 6 20 2 2 1
9 Krowiak Klaudia 7 7 0 1 0
10 Kubica Roksana 0 0 0 0 0
11 Kupińska Sandra 4 4 1 2 0
12 Kwarta Aleksandra 10 39 4 3 0
13 Kwarta Paulina 6 0 0 0 0
14 Majerska Julia 7 11 2 0 0
15 Migoń Marcelina 10 127 2 2 0
16 Nastałek Nina 0 0 0 0 0
17 Rutkiewicz Wiktoria 7 17 1 2 0
18 Sałata Patrycja 0 0 0 0 0
19 Seremet Julia 4 32 2 0 0
20 Skotnicka Klaudia 8 0 0 0 0
21 Socha Dagmara 7 2 0 0 0
22 Szczurek Julia 0 0 0 0 0
23 Świerczyńska Marta 7 36 3 0 0
24 Turyniewicz Dominika 1 0 0 0 0
25 Walczak Malwina 7 30 1 1 0
26 Winny Wiktoria 0 0 0 0 0
27 Zagórowska Natalia 1 0 0 0 0
             
UKS Pawonków      
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D
1 Klimza Amelia 10 44 3 2 0
2 Kubica Patrycja 7 1 1 0 0
3 Lesz Aleksandra 9 20 5 2 0
4 Micota Aleksandra 9 85 3 3 0
5 Popenda Martyna 10 19 1 3 0
6 Pyć Aleksandra 4 0 0 0 0
7 Radek Emilia 8 67 4 0 0
8 Skubała Kamila 7 36 2 1 0
9 Szeliga Kaja 9 4 2 1 0
10 Thomann Dominika 9 3 2 0 0
11 Thomann Wiktoria 8 0 0 0 0
12 Wiśniewska Paulina 7 1 0 1 0
             
UKS Spartakus Otmuchów      
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D
1 Banasiak Kamila 10 56 1 1 0
2 Bukartyk Julia 8 4 0 1 0
3 Czerniec Amelia 9 18 3 2 0
4 Dąbska Kinga 5 5 1 1 0
5 Dyrek Wiktoria 9 42 1 0 0
6 Hucaluk Paulina 5 0 0 0 0
7 Kilian Aleksandra 10 52 3 2 0
8 Kotara Paulina 1 3 0 0 0
9 Kulak Angelika 10 95 4 1 0
10 Malinowska Julia 3 1 0 1 0
11 Tymczyszyn Patrycja 10 78 1 2 0
12 Wach Klaudia 8 2 0 1 0
13 Wróbel Karolina 9 30 2 2 0
14 Zabrzeńska Laura 7 24 2 1 0
15 Zawaryńska Agata 10 2 0 0 0
16 Żyrek Kinga 0 0 0 0 0
Statystyki zespołów - Opolska Liga Juniorek Młodszych
                                           
Zespół Mecze Zwycięstwa Remisy Przegrane Bramki strzelone Bramki stracone
Id Nazwa Wszystkie Gosp. Gość Wszystkie Gosp. Gość Wszystkie Gosp. Gość Wszystkie Gosp. Gość Wszystkie Średnio Gosp. Gość Wszystkie Średnio Gosp. Gość
10935 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 10 5 5 2 1 1 0 0 0 8 4 4 195 19,50 103 92 312 31,20 142 170
2114 KS Otmęt Krapkowice 10 5 5 6 3 3 0 0 0 4 2 2 260 26,00 141 119 218 21,80 109 109
10934 MLUKS Tułowice 10 5 5 0 0 0 0 0 0 10 5 5 101 10,10 49 52 453 45,30 206 247
10933 UKS Olimp Grodków 10 5 5 9 4 5 1 1 0 0 0 0 396 39,60 219 177 193 19,30 88 105
8895 UKS Pawonków 10 5 5 4 2 2 0 0 0 6 3 3 280 28,00 154 126 318 31,80 143 175
3674 UKS Spartakus Otmuchów 10 5 5 8 4 4 1 0 1 1 1 0 412 41,20 211 201 150 15,00 79 71