Tabela i wyniki juniorek młodszych (6 zespołów bez ograniczeń rocznika) opolskiej ligi młodzieżowej stan na dzień 11.12.2017

Liga Juniorek Młodszych (2017/2018)

TABELA( 6 zespołów bez ograniczeń rocznika)

 

Bramki

Punkty

Lp

Nazwa drużyny

M

Zw

P

Rw

Rp

Zd

St

Zd-St

Zd

St

1

UKS Spartakus Otmuchów

4

4

0

0

0

196

31

165

21

0

2

UKS Olimp Grodków

4

4

0

0

0

182

61

121

12

0

3

KS Otmęt Krapkowice

4

2

2

0

0

68

96

-28

6

6

4

UKS Pawonków

4

2

3

0

0

61

125

-64

3

9

5

ASPR Zawadzkie-Kolonowskie

4

1

3

0

0

54

139

-85

3

9

6

MLUKS Tułowice

4

1

3

0

0

54

139

-85

3

9

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone

Kryteria: P_Zd,P_Ex,B_Ex(Zd_Ex-St_Ex),Zd_Ex,B_Zd-B_St,B_Zd

Liga Juniorek Młodszych (2017/2018)-strzelczynie- 6 zespołów

Lp

Nazwisko i imię

Nazwa drużyny

Mecze

Bramki

1.

Kwarta  Aleksandra

UKS Olimp Grodków

4

41

2.

Kulak Angelika

UKS Spartakus Otmuchów

4

35

3.

Migoń Marcelina

UKS Olimp Grodków

4

34

4.

Rutkiewicz Wiktoria

UKS Olimp Grodków

4

31

5.

Banasik Kamila

UKS Spartakus Otmuchów

4

29

6.

Zabrzeńska Laura

UKS Spartakus Otmuchów

4

24

7.

Kilian Aleksandra

UKS Spartakus Otmuchów

4

23

8.

Dyrek Wiktoria

UKS Spartakus Otmuchów

4

21

9.

Musz Karolina

KS Otmęt Krapkowice

4

19

10.

Korzeniowska Patrycja

UKS Olimp Grodków

4

18

 

5

O/JmK/13

12.12.2017

17.12.2017

UKS "Olimp" Grodków

UKS Spartakus Otmuchów

 

5

O/JmK/14

12.12.2017

17.12.2017

MLUKS Tułowice

KS Otmęt Krapkowice

 

5

O/JmK/15

12.12.2017

17.12.2017

UKS Pawonków

ASPR Zawadzkie Kolonowskie

 

 

Liga wojewódzka Juniorek Młodszych 2017/2018

Kol.

Mecz

Data meczu

Godzina

Gospodarz

Gość

wynik

1

O/JmK/1

28.10.2017

10 00

ASPR Zawadzkie Kolonowskie

UKS Spartakus Otmuchów

8-51 (4-24)

1

O/JmK/2

27.10.2017

17 15

KS Otmęt Krapkowice

UKS Pawonków

27-15 (15-4)

1

O/JmK/3

25.10.2017

18 15

UKS "Olimp" Grodków

MLUKS Tułowice

60-13 (32-4)

2

O/JmK/4

3.11.2017

17 15

UKS Spartakus Otmuchów

MLUKS Tułowice

58-7 (27-4)

2

O/JmK/5

6.11.2017

17 00

UKS Pawonków

UKS "Olimp" Grodków

13-33 (9-13)

2

O/JmK/6

9.11.2017

17 00

KS Otmęt Krapkowice

ASPR Zawadzkie Kolonowskie

16-9 (8-5)

3

O/JmK/7

25.11.2017

11 00

UKS Spartakus Otmuchów

KS Otmęt Krapkowice

42-6 (21-2)

3

O/JmK/8

22.11.2017

18 00

UKS "Olimp" Grodków

ASPR Zawadzkie Kolonowskie

59-16 (24-6)

3

O/JmK/9

21.11.2017

18 15

MLUKS Tułowice

UKS Pawonków

20-23 (10-13)

4

O/JmK/10

2.12.2017

10 30

UKS Spartakus Otmuchów

UKS Pawonków

45-10 (22-3)

4

O/JmK/11

2.12.2017

15 00

ASPR Zawadzkie Kolonowskie

MLUKS Tułowice

21-13 (10-6)

4

O/JmK/12

30.11.2017

17 15

KS Otmęt Krapkowice

UKS "Olimp" Grodków

19-30 (10-13)