Wyniki i klasyfikacje juniorów sezon 2016-17

Opolska Liga Juniorów - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 Gwardia Opole S.A. 4 4 0 0 134 86 8 0
2 ASPR Zawadzkie 3 2 0 1 92 87 4 2
3 UKS Olimp Grodków 3 1 0 2 70 101 2 4
4 SKS Orlik Brzeg 4 0 0 4 98 120 0 8
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorów - II runda
       
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
7 Gwardia Opole S.A. SKS Orlik Brzeg 29:22 (15:14)
8 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie 26:34 (13:18)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorów
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Przybysz Adrian Gwardia Opole S.A. 37 4 9,25
2 Wacławczyk Adam ASPR Zawadzkie 30 3 10,00
3 Krocz Adam SKS Orlik Brzeg 27 4 6,75
4 Stopka Arkadiusz SKS Orlik Brzeg 27 4 6,75
5 Buczyński Maciej UKS Olimp Grodków 22 3 7,33
6 Mierzwiński Dawid UKS Olimp Grodków 20 2 10,00
7 Krukowski Marcin Gwardia Opole S.A. 20 4 5,00
8 Stelnicki Patryk Gwardia Opole S.A. 18 4 4,50
9 Witkowski Bartosz ASPR Zawadzkie 15 3 5,00
10 Łyczko Bartłomiej Gwardia Opole S.A. 14 3 4,67
11 Mann Kamil ASPR Zawadzkie 14 3 4,67
12 Stokowski Krzysztof SKS Orlik Brzeg 14 3 4,67
13 Aniśkiewicz Konrad SKS Orlik Brzeg 12 4 3,00
14 Błajda Kamil SKS Orlik Brzeg 10 4 2,50
15 Chromy Michał ASPR Zawadzkie 8 3 2,67
16 Adamczyk Mateusz Gwardia Opole S.A. 8 4 2,00
17 Bartela Piotr ASPR Zawadzkie 7 3 2,33
18 Bendych Kacper Gwardia Opole S.A. 7 3 2,33
19 Dyktyński Przemysław UKS Olimp Grodków 7 3 2,33
20 Dunikowski Bartosz Gwardia Opole S.A. 7 4 1,75
21 Witola Filip Gwardia Opole S.A. 7 4 1,75
22 Grzanka Błażej UKS Olimp Grodków 6 3 2,00
23 Damas Piotr ASPR Zawadzkie 5 2 2,50
24 Czerniecki Krzysztof Gwardia Opole S.A. 5 3 1,67
25 Hentschel Grzegorz ASPR Zawadzkie 5 3 1,67
26 Pawlus Kamil UKS Olimp Grodków 5 3 1,67
27 Urban Marcin UKS Olimp Grodków 5 3 1,67
28 Komisarczuk Piotr Gwardia Opole S.A. 4 2 2,00
29 Wołczański Mateusz SKS Orlik Brzeg 4 3 1,33
30 Andraszak Mariusz SKS Orlik Brzeg 4 4 1,00
31 Sokołowski Mateusz ASPR Zawadzkie 3 2 1,50
32 Mikulski Jakub UKS Olimp Grodków 3 3 1,00
33 Gajda Kacper Gwardia Opole S.A. 3 4 0,75
34 Hakman Piotr ASPR Zawadzkie 2 3 0,67
35 Stefani Filip Gwardia Opole S.A. 2 3 0,67
36 Damas Mateusz ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
37 Wodarczyk Gabriel ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
38 Gajewski Kacper UKS Olimp Grodków 1 2 0,50
39 Kurus Maciej Gwardia Opole S.A. 1 2 0,50
40 Zderkiewicz Błażej ASPR Zawadzkie 1 2 0,50
41 Galus Krzysztof UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
42 Węgrzynowicz Damian Gwardia Opole S.A. 1 3 0,33