Tabela i wyniki opolskiej ligi juniorów

Opolska Liga Juniorów - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 Gwardia Opole S.A. 3 3 0 0 105 64 6 0
2 ASPR Zawadzkie 2 1 0 1 58 61 2 2
3 UKS Olimp Grodków 2 1 0 1 44 67 2 2
4 SKS Orlik Brzeg 3 0 0 3 76 91 0 6
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone

 

Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorów - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 SKS Orlik Brzeg Gwardia Opole S.A. 21:32 (7:15)
2 ASPR Zawadzkie UKS Olimp Grodków  
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
3 Gwardia Opole S.A. UKS Olimp Grodków 40:16 (20:10)
4 SKS Orlik Brzeg ASPR Zawadzkie 28:31 (15:14)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
5 ASPR Zawadzkie Gwardia Opole S.A. 27:33 (17:14)
6 UKS Olimp Grodków SKS Orlik Brzeg 28:27 (14:14)

 

 

Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorów
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Przybysz Adrian Gwardia Opole S.A. 32 3 10,67
2 Wacławczyk Adam ASPR Zawadzkie 23 2 11,50
3 Stopka Arkadiusz SKS Orlik Brzeg 21 3 7,00
4 Krocz Adam SKS Orlik Brzeg 17 3 5,67
5 Krukowski Marcin Gwardia Opole S.A. 14 3 4,67
6 Łyczko Bartłomiej Gwardia Opole S.A. 14 3 4,67
7 Stokowski Krzysztof SKS Orlik Brzeg 14 3 4,67
8 Stelnicki Patryk Gwardia Opole S.A. 13 3 4,33
9 Buczyński Maciej UKS Olimp Grodków 11 2 5,50
10 Mierzwiński Dawid UKS Olimp Grodków 10 1 10,00
11 Mann Kamil ASPR Zawadzkie 9 2 4,50
12 Witkowski Bartosz ASPR Zawadzkie 9 2 4,50
13 Aniśkiewicz Konrad SKS Orlik Brzeg 8 3 2,67
14 Błajda Kamil SKS Orlik Brzeg 8 3 2,67
15 Bendych Kacper Gwardia Opole S.A. 7 2 3,50
16 Chromy Michał ASPR Zawadzkie 6 2 3,00
17 Dyktyński Przemysław UKS Olimp Grodków 6 2 3,00
18 Grzanka Błażej UKS Olimp Grodków 6 2 3,00
19 Dunikowski Bartosz Gwardia Opole S.A. 6 3 2,00
20 Damas Piotr ASPR Zawadzkie 5 2 2,50
21 Urban Marcin UKS Olimp Grodków 5 2 2,50
22 Czerniecki Krzysztof Gwardia Opole S.A. 4 2 2,00
23 Pawlus Kamil UKS Olimp Grodków 4 2 2,00
24 Wołczański Mateusz SKS Orlik Brzeg 4 2 2,00
25 Adamczyk Mateusz Gwardia Opole S.A. 4 3 1,33
26 Andraszak Mariusz SKS Orlik Brzeg 4 3 1,33
27 Hentschel Grzegorz ASPR Zawadzkie 3 2 1,50
28 Witola Filip Gwardia Opole S.A. 3 3 1,00
29 Komisarczuk Piotr Gwardia Opole S.A. 2 1 2,00
30 Bartela Piotr ASPR Zawadzkie 2 2 1,00
31 Mikulski Jakub UKS Olimp Grodków 2 2 1,00
32 Gajda Kacper Gwardia Opole S.A. 2 3 0,67
33 Stefani Filip Gwardia Opole S.A. 2 3 0,67
34 Damas Mateusz ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
35 Kurus Maciej Gwardia Opole S.A. 1 2 0,50
36 Węgrzynowicz Damian Gwardia Opole S.A. 1 3 0,33