Tabele, klasyfikacje juniorów po 5 kolejce sezon 2016-17

Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorów - II runda
       
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
7 Gwardia Opole S.A. SKS Orlik Brzeg 29:22 (15:14)
8 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie 26:34 (13:18)
Kolejka 5
Mecz Gospodarz Gość Wynik
9 UKS Olimp Grodków Gwardia Opole S.A. 30:32 (15:13)
10 ASPR Zawadzkie SKS Orlik Brzeg 46:30 (20:16)
Opolska Liga Juniorów - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 Gwardia Opole S.A. 5 5 0 0 166 116 10 0
2 ASPR Zawadzkie 5 4 0 1 167 139 8 2
3 UKS Olimp Grodków 5 1 0 4 122 162 2 8
4 SKS Orlik Brzeg 5 0 0 5 128 166 0 10
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorów
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Wacławczyk Adam ASPR Zawadzkie 49 5 9,80
2 Przybysz Adrian Gwardia Opole S.A. 45 5 9,00
3 Stopka Arkadiusz SKS Orlik Brzeg 36 5 7,20
4 Krocz Adam SKS Orlik Brzeg 33 5 6,60
5 Mierzwiński Dawid UKS Olimp Grodków 32 3 10,67
6 Buczyński Maciej UKS Olimp Grodków 28 5 5,60
7 Witkowski Bartosz ASPR Zawadzkie 27 5 5,40
8 Krukowski Marcin Gwardia Opole S.A. 24 5 4,80
9 Stokowski Krzysztof SKS Orlik Brzeg 23 4 5,75
10 Mann Kamil ASPR Zawadzkie 22 5 4,40
11 Stelnicki Patryk Gwardia Opole S.A. 21 5 4,20
12 Łyczko Bartłomiej Gwardia Opole S.A. 17 4 4,25
13 Grzanka Błażej UKS Olimp Grodków 17 5 3,40
14 Aniśkiewicz Konrad SKS Orlik Brzeg 15 5 3,00
15 Damas Piotr ASPR Zawadzkie 13 4 3,25
16 Chromy Michał ASPR Zawadzkie 13 5 2,60
17 Hentschel Grzegorz ASPR Zawadzkie 13 5 2,60
18 Błajda Kamil SKS Orlik Brzeg 12 5 2,40
19 Witola Filip Gwardia Opole S.A. 12 5 2,40
20 Komisarczuk Piotr Gwardia Opole S.A. 11 3 3,67
21 Mikulski Jakub UKS Olimp Grodków 11 5 2,20
22 Pawlus Kamil UKS Olimp Grodków 10 4 2,50
23 Sokołowski Mateusz ASPR Zawadzkie 9 4 2,25
24 Dunikowski Bartosz Gwardia Opole S.A. 9 5 1,80
25 Adamczyk Mateusz Gwardia Opole S.A. 8 5 1,60
26 Dyktyński Przemysław UKS Olimp Grodków 8 5 1,60
27 Bendych Kacper Gwardia Opole S.A. 7 3 2,33
28 Bartela Piotr ASPR Zawadzkie 7 4 1,75
29 Klimków Jan UKS Olimp Grodków 5 1 5,00
30 Czerniecki Krzysztof Gwardia Opole S.A. 5 3 1,67
31 Wołczański Mateusz SKS Orlik Brzeg 5 4 1,25
32 Urban Marcin UKS Olimp Grodków 5 5 1,00
33 Damas Mateusz ASPR Zawadzkie 4 3 1,33
34 Andraszak Mariusz SKS Orlik Brzeg 4 5 0,80
35 Czaja Mateusz ASPR Zawadzkie 3 4 0,75
36 Gajda Kacper Gwardia Opole S.A. 3 5 0,60
37 Starczewski Cezary UKS Olimp Grodków 2 1 2,00
38 Wodarczyk Gabriel ASPR Zawadzkie 2 2 1,00
39 Stefani Filip Gwardia Opole S.A. 2 3 0,67
40 Berg Daniel ASPR Zawadzkie 2 4 0,50
41 Hakman Piotr ASPR Zawadzkie 2 5 0,40
42 Gajewski Kacper UKS Olimp Grodków 1 2 0,50
43 Kurus Maciej Gwardia Opole S.A. 1 2 0,50
44 Migoń Jakub UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
45 Węgrzynowicz Damian Gwardia Opole S.A. 1 3 0,33
46 Galus Krzysztof UKS Olimp Grodków 1 4 0,25
47 Osiadacz Michał UKS Olimp Grodków 1 4 0,25
48 Zderkiewicz Błażej ASPR Zawadzkie 1 4 0,25