Tabele i statystyki zakończonych rozgrywek juniorów sezonu 2016-17

Opolska Liga Juniorów - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 Gwardia Opole S.A. 6 6 0 0 201 145 12 0
2 ASPR Zawadzkie 6 4 0 2 196 174 8 4
3 UKS Olimp Grodków 6 2 0 4 161 189 4 8
4 SKS Orlik Brzeg 6 0 0 6 155 205 0 12
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorów
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Wacławczyk Adam ASPR Zawadzkie 60 6 10,00
2 Przybysz Adrian Gwardia Opole S.A. 51 6 8,50
3 Krocz Adam SKS Orlik Brzeg 39 6 6,50
4 Stopka Arkadiusz SKS Orlik Brzeg 36 5 7,20
5 Buczyński Maciej UKS Olimp Grodków 33 6 5,50
6 Witkowski Bartosz ASPR Zawadzkie 33 6 5,50
7 Mierzwiński Dawid UKS Olimp Grodków 32 3 10,67
8 Stokowski Krzysztof SKS Orlik Brzeg 30 5 6,00
9 Mann Kamil ASPR Zawadzkie 30 6 5,00
10 Krukowski Marcin Gwardia Opole S.A. 26 6 4,33
11 Aniśkiewicz Konrad SKS Orlik Brzeg 25 6 4,17
12 Łyczko Bartłomiej Gwardia Opole S.A. 23 5 4,60
13 Klimków Jan UKS Olimp Grodków 22 2 11,00
14 Stelnicki Patryk Gwardia Opole S.A. 22 6 3,67
15 Grzanka Błażej UKS Olimp Grodków 19 6 3,17
16 Komisarczuk Piotr Gwardia Opole S.A. 17 4 4,25
17 Błajda Kamil SKS Orlik Brzeg 16 6 2,67
18 Chromy Michał ASPR Zawadzkie 15 6 2,50
19 Dunikowski Bartosz Gwardia Opole S.A. 15 6 2,50
20 Hentschel Grzegorz ASPR Zawadzkie 14 6 2,33
21 Mikulski Jakub UKS Olimp Grodków 14 6 2,33
22 Witola Filip Gwardia Opole S.A. 14 6 2,33
23 Damas Piotr ASPR Zawadzkie 13 5 2,60
24 Bendych Kacper Gwardia Opole S.A. 10 4 2,50
25 Pawlus Kamil UKS Olimp Grodków 10 4 2,50
26 Sokołowski Mateusz ASPR Zawadzkie 9 5 1,80
27 Adamczyk Mateusz Gwardia Opole S.A. 9 6 1,50
28 Dyktyński Przemysław UKS Olimp Grodków 8 5 1,60
29 Bartela Piotr ASPR Zawadzkie 7 4 1,75
30 Smoliński Jakub UKS Olimp Grodków 6 2 3,00
31 Starczewski Cezary UKS Olimp Grodków 6 2 3,00
32 Czerniecki Krzysztof Gwardia Opole S.A. 5 3 1,67
33 Urban Marcin UKS Olimp Grodków 5 5 1,00
34 Wołczański Mateusz SKS Orlik Brzeg 5 5 1,00
35 Damas Mateusz ASPR Zawadzkie 4 3 1,33
36 Andraszak Mariusz SKS Orlik Brzeg 4 6 0,67
37 Czaja Mateusz ASPR Zawadzkie 3 4 0,75
38 Węgrzynowicz Damian Gwardia Opole S.A. 3 4 0,75
39 Gajda Kacper Gwardia Opole S.A. 3 6 0,50
40 Wodarczyk Gabriel ASPR Zawadzkie 2 2 1,00
41 Gajewski Kacper UKS Olimp Grodków 2 3 0,67
42 Berg Daniel ASPR Zawadzkie 2 4 0,50
43 Stefani Filip Gwardia Opole S.A. 2 4 0,50
44 Hakman Piotr ASPR Zawadzkie 2 6 0,33
45 Czaja Alan ASPR Zawadzkie 1 2 0,50
46 Habina Grzegorz UKS Olimp Grodków 1 2 0,50
47 Kurus Maciej Gwardia Opole S.A. 1 2 0,50
48 Migoń Jakub UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
49 Galus Krzysztof UKS Olimp Grodków 1 4 0,25
50 Zderkiewicz Błażej ASPR Zawadzkie 1 4 0,25
51 Osiadacz Michał UKS Olimp Grodków 1 5 0,20
Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorów - II runda
       
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
7 Gwardia Opole S.A. SKS Orlik Brzeg 29:22 (15:14)
8 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie 26:34 (13:18)
Kolejka 5
Mecz Gospodarz Gość Wynik
9 UKS Olimp Grodków Gwardia Opole S.A. 30:32 (15:13)
10 ASPR Zawadzkie SKS Orlik Brzeg 46:30 (20:16)
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
11 Gwardia Opole S.A. ASPR Zawadzkie 35:29 (18:12)
12 SKS Orlik Brzeg UKS Olimp Grodków 27:39 (15:20)
Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorów - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 SKS Orlik Brzeg Gwardia Opole S.A. 21:32 (7:15)
2 ASPR Zawadzkie UKS Olimp Grodków 29:22 (20:11)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
3 Gwardia Opole S.A. UKS Olimp Grodków 40:16 (20:10)
4 SKS Orlik Brzeg ASPR Zawadzkie 28:31 (15:14)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
5 ASPR Zawadzkie Gwardia Opole S.A. 27:33 (17:14)
6 UKS Olimp Grodków SKS Orlik Brzeg 28:27 (14:14)
Statystyki zespołów - Opolska Liga Juniorów
Zespół Mecze Zwycięstwa Remisy Przegrane Bramki strzelone Bramki stracone
Id Nazwa Wszystkie Gosp. Gość Wszystkie Gosp. Gość Wszystkie Gosp. Gość Wszystkie Gosp. Gość Wszystkie Średnio Gosp. Gość Wszystkie Średnio Gosp. Gość
2076 ASPR Zawadzkie 6 3 3 4 2 2 0 0 0 2 1 1 196 32,67 102 94 174 29,00 85 89
11173 Gwardia Opole S.A. 6 3 3 6 3 3 0 0 0 0 0 0 201 33,50 104 97 145 24,17 67 78
2113 SKS Orlik Brzeg 6 3 3 0 0 0 0 0 0 6 3 3 155 25,83 76 79 205 34,17 102 103
10915 UKS Olimp Grodków 6 3 3 2 1 1 0 0 0 4 2 2 161 26,83 84 77 189 31,50 93 96
Statystyki klubów - Opolska Liga Juniorów
                     
ASPR Zawadzkie              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Bartela Piotr 4 7 0 0 0 0 0 0 -
2 Berg Daniel 4 2 0 0 0 0 0 0 -
3 Chromy Michał 6 15 2 7 0 0 0 0 -
4 Cierpich Michał 0 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Cieśla Kacper 1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Czaja Alan 2 1 0 0 0 0 0 0 -
7 Czaja Mateusz 4 3 0 2 0 0 0 0 -
8 Damas Mateusz 3 4 0 0 0 0 0 0 -
9 Damas Piotr 5 13 1 1 0 0 0 0 -
10 Długoszewski Artur 1 0 0 0 0 0 0 0 -
11 Dudarewicz Dominik 0 0 0 0 0 0 0 0 -
12 Hakman Piotr 6 2 2 2 0 0 0 0 -
13 Hentschel Grzegorz 6 14 1 0 0 0 0 0 -
14 Kaczmarczyk Cezary 3 0 0 0 0 0 0 0 -
15 Kalinowski Adam 6 0 0 0 0 0 0 0 -
16 Koprek Filip 0 0 0 0 0 0 0 0 -
17 Kubica Szymon 0 0 0 0 0 0 0 0 -
18 Kukowka Jakub 0 0 0 0 0 0 0 0 -
19 Laski Kacper 0 0 0 0 0 0 0 0 -
20 Leja Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0 -
21 Mann Kamil 6 30 4 6 0 0 0 0 -
22 Smyk Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0 -
23 Sokołowski Mateusz 5 9 0 0 0 0 0 0 -
24 Sukiennik Radosław 0 0 0 0 0 0 0 0 -
25 Tymich Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0 -
26 Wacławczyk Adam 6 60 3 6 0 0 0 0 -
27 Witkowski Bartosz 6 33 2 5 0 0 0 0 -
28 Witkowski Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0 -
29 Wodarczyk Gabriel 2 2 0 0 0 0 0 0 -
30 Zderkiewicz Błażej 4 1 0 0 0 0 0 0 -
                     
Gwardia Opole S.A.              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Abrahamek Kacper 1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Adamczyk Mateusz 6 9 1 2 1 0 0 0 -
3 Bendych Kacper 4 10 1 1 0 0 0 0 -
4 Bożych Paweł 6 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Czech Aleksander 6 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Czerniak Michał 0 0 0 0 0 0 0 0 -
7 Czerniecki Krzysztof 3 5 0 1 0 0 0 0 -
8 Dunikowski Bartosz 6 15 6 4 0 0 0 0 -
9 Fiuk Paweł 5 0 0 0 0 0 0 0 -
10 Gajda Kacper 6 3 0 2 0 0 0 0 -
11 Komisarczuk Piotr 4 17 1 0 1 0 0 0 -
12 Krukowski Marcin 6 26 4 3 0 0 0 0 -
13 Kurus Maciej 2 1 0 0 0 0 0 0 -
14 Łyczko Bartłomiej 5 23 2 3 0 0 0 0 -
15 Ochocki Karol 1 0 0 1 0 0 0 0 -
16 Okos Grzegorz 0 0 0 0 0 0 0 0 -
17 Przybysz Adrian 6 51 1 3 0 0 0 0 -
18 Siwak Karol 0 0 0 0 0 0 0 0 -
19 Skrzypczyk Dawid 0 0 0 0 0 0 0 0 -
20 Stańko Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0 -
21 Stefani Filip 4 2 0 0 0 0 0 0 -
22 Stelnicki Patryk 6 22 3 1 0 0 0 0 -
23 Szymon Kordian 0 0 0 0 0 0 0 0 -
24 Węgrzynowicz Damian 4 3 0 1 0 0 0 0 -
25 Witola Filip 6 14 0 1 0 0 0 0 -
                     
SKS Orlik Brzeg              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Andraszak Mariusz 6 4 5 5 0 0 0 0 -
2 Aniśkiewicz Konrad 6 25 1 3 0 0 0 0 -
3 Bartosik Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Bielecki Dominik 0 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Błajda Kamil 6 16 1 1 0 0 0 0 -
6 Bujak Krystian 0 0 0 0 0 0 0 0 -
7 Krocz Adam 6 39 1 3 0 0 0 0 -
8 Lipiński Oskar 0 0 0 0 0 0 0 0 -
9 Lipiński Patryk 0 0 0 0 0 0 0 0 -
10 Majka Mateusz 6 0 0 1 0 0 0 0 -
11 Miazek Kacper 0 0 0 0 0 0 0 0 -
12 Stokowski Krzysztof 5 30 3 1 0 0 0 0 -
13 Stopka Arkadiusz 5 36 4 5 0 0 0 0 -
14 Strojec Kacper 0 0 0 0 0 0 0 0 -
15 Wołczański Mateusz 5 5 1 2 0 0 0 0 -
                     
UKS Olimp Grodków              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Balcerek Dawid 0 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Bednarz Jakub 2 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Błoch Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Borkowski Jakub 0 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Buczyński Maciej 6 33 2 5 0 0 0 0 -
6 Dyktyński Przemysław 5 8 1 1 0 0 0 0 -
7 Gajewski Kacper 3 2 1 1 0 0 0 0 -
8 Galus Krzysztof 4 1 1 0 0 0 0 0 -
9 Grzanka Błażej 6 19 2 7 0 0 0 0 -
10 Grzesik Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 -
11 Habina Grzegorz 2 1 0 0 0 0 0 0 -
12 Jurak Kacper 6 0 0 0 0 0 0 0 -
13 Klimków Jan 2 22 2 4 0 0 0 0 -
14 Kłapkowski Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0 -
15 Łukaszczyk Dawid 1 0 0 0 0 0 0 0 -
16 Mierzwiński Dawid 3 32 1 2 0 0 0 0 -
17 Migoń Jakub 3 1 0 0 0 0 0 0 -
18 Mikulski Jakub 6 14 2 1 0 0 0 0 -
19 Muziewicz Miłosz 0 0 0 0 0 0 0 0 -
20 Osiadacz Michał 5 1 0 0 0 0 0 0 -
21 Pawlus Kamil 4 10 1 0 0 0 0 0 -
22 Smoliński Jakub 2 6 0 1 0 0 0 0 -
23 Starczewski Cezary 2 6 0 0 0 0 0 0 -
24 Stępień Miłosz 0 0 0 0 0 0 0 0 -
25 Urban Marcin 5 5 1 4 0 0 0 0 -
Rzuty karne - Opolska Liga Juniorów - Opolska Liga Juniorów - Kolejka 6
         
  Rzuty karne
Nr Zespół liczba bramki skuteczność [%]
1 ASPR Zawadzkie 21 15 71,43
2 UKS Olimp Grodków 22 15 68,18
3 Gwardia Opole S.A. 20 13 65,00
4 SKS Orlik Brzeg 9 5 55,56