Statystyki: Strzelcy, karne, podział na kluby w JUNIORACH MŁODSZYCH

Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorów Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Mierzwiński Dawid UKS Olimp Grodków 52 6 8,67
2 Wacławczyk Adam ASPR Zawadzkie 50 6 8,33
3 Okos Grzegorz Gwardia Opole 42 5 8,40
4 Banik Mateusz SKS Orlik Brzeg 36 6 6,00
5 Mann Kamil ASPR Zawadzkie 33 6 5,50
6 Stępień Miłosz UKS Olimp Grodków 28 6 4,67
7 Lipiński Oskar SKS Orlik Brzeg 24 5 4,80
8 Grzanka Błażej UKS Olimp Grodków 24 6 4,00
9 Maszkowski Jakub SKS Orlik Brzeg 24 6 4,00
10 Krukowski Marcin Gwardia Opole 23 6 3,83
11 Witkowski Bartosz ASPR Zawadzkie 22 6 3,67
12 Chromy Michał ASPR Zawadzkie 19 6 3,17
13 Wilczek Jakub Gwardia Opole 19 6 3,17
14 Bendych Kacper Gwardia Opole 18 5 3,60
15 Pawlus Kamil UKS Olimp Grodków 17 6 2,83
16 Damas Mateusz ASPR Zawadzkie 12 3 4,00
17 Czerniecki Krzysztof Gwardia Opole 10 3 3,33
18 Witola Filip Gwardia Opole 10 5 2,00
19 Bartela Piotr ASPR Zawadzkie 10 6 1,67
20 Bartosik Mateusz SKS Orlik Brzeg 10 6 1,67
21 Gawryś Daniel UKS Olimp Grodków 9 5 1,80
22 Przybylski Kacper SKS Orlik Brzeg 9 5 1,80
23 Abrahamek Kacper Gwardia Opole 9 6 1,50
24 Stelnicki Patryk Gwardia Opole 9 6 1,50
25 Borkowski Jakub UKS Olimp Grodków 8 4 2,00
26 Tymich Mateusz ASPR Zawadzkie 8 5 1,60
27 Damas Piotr ASPR Zawadzkie 6 3 2,00
28 Paliczuk Oskar UKS Olimp Grodków 5 4 1,25
29 Sokołowski Mateusz ASPR Zawadzkie 5 5 1,00
30 Kurus Maciej Gwardia Opole 5 6 0,83
31 Zderkiewicz Błażej ASPR Zawadzkie 4 3 1,33
32 Cichy Jakub Gwardia Opole 4 4 1,00
33 Gajda Kacper Gwardia Opole 4 4 1,00
34 Reszczyński Paweł SKS Orlik Brzeg 4 4 1,00
35 Strojec Kacper SKS Orlik Brzeg 4 6 0,67
36 Żak Michał UKS Olimp Grodków 3 2 1,50
37 Hentschel Grzegorz ASPR Zawadzkie 3 4 0,75
38 Bodnik Przemysław SKS Orlik Brzeg 3 5 0,60
39 Klapkowski Maciej UKS Olimp Grodków 2 4 0,50
40 Smoliński Jakub UKS Olimp Grodków 2 4 0,50
41 Galus Krzysztof UKS Olimp Grodków 2 6 0,33
42 Lipiński Patryk SKS Orlik Brzeg 1 3 0,33
43 Kukowka Jakub ASPR Zawadzkie 1 4 0,25
44 Leja Tomasz ASPR Zawadzkie 1 4 0,25
45 Pierzok Jakub UKS Olimp Grodków 1 4 0,25
46 Karbowski Alan SKS Orlik Brzeg 1 6 0,17
47 Szymon Kordian Gwardia Opole 1 6 0,17
Rzuty karne - Opolska Liga Juniorów Młodszych - II runda - Kolejka 6
         
  Rzuty karne
Nr Zespół liczba bramki skuteczność [%]
1 ASPR Zawadzkie 28 19 67,86
2 Gwardia Opole 22 14 63,64
3 SKS Orlik Brzeg 11 8 72,73
4 UKS Olimp Grodków 7 6 85,71
Statystyki klubów - Opolska Liga Juniorów Młodszych
               
ASPR Zawadzkie        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD
1 Bartela Piotr 6 10 1 0 0 0
2 Berg Daniel 3 0 0 2 0 0
3 Chromy Michał 6 19 4 4 0 0
4 Cieśla Kacper 3 0 0 0 0 0
5 Czaja Mateusz 2 0 0 0 0 0
6 Damas Mateusz 3 12 0 1 0 0
7 Damas Piotr 3 6 0 0 0 0
8 Dudarewicz Dominik 1 0 0 0 0 0
9 Hejna Jakub 0 0 0 0 0 0
10 Hentschel Grzegorz 4 3 0 0 0 0
11 Kalinowski Adam 5 0 0 0 0 0
12 Kukowka Jakub 4 1 0 0 0 0
13 Leja Tomasz 4 1 0 0 0 0
14 Mann Kamil 6 33 2 4 0 0
15 Palus Fabian 3 0 0 0 0 0
16 Sokołowski Mateusz 5 5 0 0 0 0
17 Steinert Szymon 1 0 0 0 0 0
18 Sukienik Radosław 0 0 0 0 0 0
19 Szatanik Szymon 0 0 0 0 0 0
20 Trepka Marcin 0 0 0 0 0 0
21 Tymich Mateusz 5 8 3 2 0 0
22 Wacławczyk Adam 6 50 3 3 0 0
23 Witkowski Bartosz 6 22 2 7 0 0
24 Włodarczyk Gabriel 0 0 0 0 0 0
25 Zderkiewicz Błażej 3 4 0 1 0 0
               
Gwardia Opole        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD
1 Abrahamek Kacper 6 9 2 1 0 0
2 Bendych Kacper 5 18 1 1 0 0
3 Bożych Paweł 1 0 0 0 0 0
4 Cichy Jakub 4 4 0 2 0 0
5 Czech Aleksander 6 0 0 0 0 0
6 Czerniak Michał 1 0 0 0 0 0
7 Czerniecki Krzysztof 3 10 0 0 0 0
8 Fiuk Paweł 5 0 0 0 0 0
9 Gajda Kacper 4 4 3 1 0 0
10 Janczura Szymon 0 0 0 0 0 0
11 Krukowski Marcin 6 23 2 3 0 0
12 Kurus Maciej 6 5 1 0 0 0
13 Magiera Kacper 1 0 0 0 0 0
14 Okos Grzegorz 5 42 2 1 0 0
15 Oleś Dominik 0 0 0 0 0 0
16 Sławek Cezary 0 0 0 0 0 0
17 Stefani Filip 0 0 0 0 0 0
18 Stelnicki Patryk 6 9 2 3 0 0
19 Szymon Kordian 6 1 2 2 0 0
20 Węgrzynowicz Damian 4 0 0 2 0 0
21 Wilczek Jakub 6 19 3 6 0 0
22 Witola Filip 5 10 0 1 0 0
               
SKS Orlik Brzeg        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD
1 Banik Mateusz 6 36 1 1 0 0
2 Bartosik Mateusz 6 10 2 1 0 0
3 Bednarek Tobiasz 6 0 1 0 0 0
4 Bodnik Przemysław 5 3 1 1 0 0
5 Karbowski Alan 6 1 2 1 0 0
6 Kielian Grzegorz 1 0 0 0 0 0
7 Kroczak Patryk 0 0 0 0 0 0
8 Lipiński Oskar 5 24 2 3 0 0
9 Lipiński Patryk 3 1 0 0 0 0
10 Maszkowski Jakub 6 24 1 0 0 0
11 Pawlak Krzysztof 1 0 0 0 0 0
12 Poświstak Dawid 0 0 0 0 0 0
13 Przybylski Kacper 5 9 1 2 0 0
14 Reszczyński Paweł 4 4 2 0 0 0
15 Sikorski Oskar 0 0 0 0 0 0
16 Strojec Kacper 6 4 2 0 0 0
17 Tysier Wojciech 0 0 0 0 0 0
               
UKS Olimp Grodków        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD
1 Balcerek Dawid 6 0 0 0 0 0
2 Borkowski Jakub 4 8 2 3 1 0
3 Gajewski Kacper 0 0 0 0 0 0
4 Galus Krzysztof 6 2 1 1 0 0
5 Gawryś Daniel 5 9 2 1 0 0
6 Grzanka Błażej 6 24 3 3 0 0
7 Jurak Kacper 3 0 0 0 0 0
8 Klapkowski Maciej 4 2 0 0 0 0
9 Mierzwiński Dawid 6 52 3 2 0 0
10 Migoń Jakub 0 0 0 0 0 0
11 Paliczuk Oskar 4 5 0 0 0 0
12 Paliczuk Sebastian 0 0 0 0 0 0
13 Pawlus Kamil 6 17 2 1 0 0
14 Pierzok Jakub 4 1 0 0 0 0
15 Pragniący Przemysław 0 0 0 0 0 0
16 Rozum Błażej 2 0 0 0 0 0
17 Smoliński Jakub 4 2 0 0 0 0
18 Stępień Miłosz 6 28 3 9 0 0
19 Urban Marcin 2 0 0 0 0 0
20 Żak Michał 2 3 0 0 0 0