Juniorzy młodsi tabela i klasyfikacje po 8 kolejce

Opolska Liga Juniorów Młodszych - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 Gwardia II Opole S.A. 8 8 0 0 324 151 16 0
2 Gwardia I Opole S.A. 8 6 0 2 248 186 12 4
3 ASPR Zawadzkie 7 4 0 3 205 179 8 6
4 UKS Olimp Grodków 7 3 0 4 193 190 6 8
5 M-GTS Siódemka Ozimek 8 2 0 6 138 270 4 12
6 SKS Orlik Brzeg 8 0 0 8 141 273 0 16
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Juniorów Młodszych - II runda
       
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
16 Gwardia II Opole S.A. UKS Olimp Grodków 42:25 (19:9)
17 SKS Orlik Brzeg ASPR Zawadzkie 27:28 (13:17)
18 M-GTS Siódemka Ozimek Gwardia I Opole S.A. 21:34 (13:20)
Kolejka 7
Mecz Gospodarz Gość Wynik
19 M-GTS Siódemka Ozimek Gwardia II Opole S.A. 13:46 (8:27)
20 Gwardia I Opole S.A. SKS Orlik Brzeg 38:20 (17:7)
21 ASPR Zawadzkie UKS Olimp Grodków  
Kolejka 8
Mecz Gospodarz Gość Wynik
22 Gwardia II Opole S.A. ASPR Zawadzkie 29:25 (16:9)
23 UKS Olimp Grodków Gwardia I Opole S.A. 24:25 (14:13)
24 SKS Orlik Brzeg M-GTS Siódemka Ozimek 25:27 (14:12)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Juniorów Młodszych
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Damas Mateusz ASPR Zawadzkie 61 7 8,71
2 Stefani Filip Gwardia II Opole S.A. 57 8 7,13
3 Stelnicki Patryk Gwardia II Opole S.A. 57 8 7,13
4 Bendych Kacper Gwardia II Opole S.A. 55 8 6,88
5 Ziemba Wojciech Gwardia I Opole S.A. 47 8 5,88
6 Dobrowolski Wojciech Gwardia I Opole S.A. 46 8 5,75
7 Kurus Maciej Gwardia II Opole S.A. 45 8 5,63
8 Czaja Mateusz ASPR Zawadzkie 42 5 8,40
9 Smoliński Jakub UKS Olimp Grodków 39 7 5,57
10 Dyktyński Przemysław UKS Olimp Grodków 38 7 5,43
11 Bujak Krystian SKS Orlik Brzeg 37 7 5,29
12 Paczkowski Kacper M-GTS Siódemka Ozimek 34 7 4,86
13 Hoppek Emil Gwardia I Opole S.A. 33 6 5,50
14 Stępień Miłosz UKS Olimp Grodków 33 6 5,50
15 Czubak Wojciech Gwardia I Opole S.A. 33 8 4,13
16 Gajda Kacper Gwardia II Opole S.A. 31 8 3,88
17 Czerniak Michał Gwardia II Opole S.A. 30 8 3,75
18 Soboń Jakub Gwardia II Opole S.A. 28 7 4,00
19 Szandurski Bartosz M-GTS Siódemka Ozimek 26 7 3,71
20 Wołczański Mateusz SKS Orlik Brzeg 26 7 3,71
21 Hentschel Grzegorz ASPR Zawadzkie 25 7 3,57
22 Kuriata Aleksander Gwardia I Opole S.A. 25 8 3,13
23 Antczak Jakub M-GTS Siódemka Ozimek 24 6 4,00
24 Pawlus Kamil UKS Olimp Grodków 24 6 4,00
25 Sławek Cezary Gwardia I Opole S.A. 24 6 4,00
26 Lipiński Oskar SKS Orlik Brzeg 22 5 4,40
27 Sukiennik Radosław ASPR Zawadzkie 20 5 4,00
28 Kukowka Jakub ASPR Zawadzkie 19 7 2,71
29 Skrzypczak Kacper M-GTS Siódemka Ozimek 16 6 2,67
30 Strojec Kacper SKS Orlik Brzeg 14 6 2,33
31 Bednarz Jakub UKS Olimp Grodków 14 7 2,00
32 Grabarek Krzysztof Gwardia I Opole S.A. 14 8 1,75
33 Świstuń Mateusz Gwardia I Opole S.A. 13 7 1,86
34 Prychitko Alan SKS Orlik Brzeg 12 5 2,40
35 Smyk Łukasz ASPR Zawadzkie 12 6 2,00
36 Sawicki Paweł UKS Olimp Grodków 11 5 2,20
37 Możdżeń Maciej M-GTS Siódemka Ozimek 11 6 1,83
38 Migoń Jakub UKS Olimp Grodków 10 7 1,43
39 Osiadacz Michał UKS Olimp Grodków 10 7 1,43
40 Cichy Jakub Gwardia II Opole S.A. 10 8 1,25
41 Kowalczyk Adam M-GTS Siódemka Ozimek 9 4 2,25
42 Kubica Szymon ASPR Zawadzkie 9 7 1,29
43 Grzebyta Jan Gwardia II Opole S.A. 7 5 1,40
44 Bielecki Dominik SKS Orlik Brzeg 7 6 1,17
45 Żrałko Jan SKS Orlik Brzeg 6 4 1,50
46 Kroczak Patryk SKS Orlik Brzeg 5 3 1,67
47 Cierpich Michał ASPR Zawadzkie 5 6 0,83
48 Koprek Filip ASPR Zawadzkie 5 6 0,83
49 Piechota Łukasz Gwardia I Opole S.A. 5 8 0,63
50 Oliwa Szymon SKS Orlik Brzeg 4 3 1,33
51 Grzesik Jakub UKS Olimp Grodków 4 5 0,80
52 Cieśla Kacper Gwardia II Opole S.A. 4 6 0,67
53 Gajewski Kacper UKS Olimp Grodków 4 6 0,67
54 Witkowski Łukasz ASPR Zawadzkie 4 7 0,57
55 Bartosik Mateusz SKS Orlik Brzeg 3 2 1,50
56 Pawlus Michał UKS Olimp Grodków 3 2 1,50
57 Gleń Filip M-GTS Siódemka Ozimek 3 4 0,75
58 Wodarczyk Gabriel ASPR Zawadzkie 3 4 0,75
59 Reinert Tomasz Gwardia I Opole S.A. 3 5 0,60
60 Główka Bartosz Gwardia I Opole S.A. 3 6 0,50
61 Miazek Kacper SKS Orlik Brzeg 2 1 2,00
62 Biernat Emil UKS Olimp Grodków 2 4 0,50
63 Paczkowski Tomasz M-GTS Siódemka Ozimek 2 5 0,40
64 Adamietz Oliver M-GTS Siódemka Ozimek 2 6 0,33
65 Kosiorek Jakub Gwardia I Opole S.A. 2 6 0,33
66 Ochociński Rafał SKS Orlik Brzeg 2 6 0,33
67 Sikorski Oskar SKS Orlik Brzeg 1 1 1,00
68 Wiendłocha Maciej M-GTS Siódemka Ozimek 1 3 0,33
69 Habina Grzegorz UKS Olimp Grodków 1 6 0,17