RozgrywkiPLTabela i wyniki juniorów młodszych sezon 2017-18 stan na dzień 17.02.2018r

Wszystkie protokoły oraz aktualne tabele opolskiej ligi młodzieżowej w kategorii junior młodszy znajdziesz na stronie rozgrywki.zprp.pl Zobacz

 

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych 2017/2018

Kol.

Mecz

Data meczu

Godzina

Gospodarz

Gość

wynik

6

O/JmM/16

 

 

Zespół nr 6

SKS Orlik Brzeg

 

6

O/JmM/17

13.01.2018

12 45

Gwardia Opole

UKS Olimp Grodków

48-32 (20-18)

6

O/JmM/18

8.01.2017

18 30

ASPR Zawadzkie

LKS OSiR Komprachcice

24-23 (13-10)

7

O/JmM/19

 

 

LKS OSiR Komprachcice

Zespół nr 6

 

7

O/JmM/20

8.02.2018

18 30

ASPR Zawadzkie

Gwardia Opole

30-34 (10-19)

7

O/JmM/21

7.02.2018

18 00

SKS Orlik Brzeg

UKS Olimp Grodków

28-47 (11-19)

8

O/JmM/22

 

 

Zespół nr 6

UKS Olimp Grodków

 

8

O/JmM/23

16.02.2018

18 15

SKS Orlik Brzeg

ASPR Zawadzkie

16-30 (8-14)

8

O/JmM/24

17.02.2018

12 45

Gwardia Opole

LKS OSiR Komprachcice

44-38 (20-15)

 

 

Opolska Liga Juniorów Młodszych (2017/2018)

 

Bramki

Punkty

Lp

Nazwa drużyny

M

Zw

P

Rw

Rp

Zd

St

Zd-St

Zd

St

1

Gwardia Opole

7

7

0

0

0

282

200

82

21

0

2

ASPR Zawadzkie

7

5

2

0

0

206

170

36

15

6

3

UKS Olimp Grodków

6

3

3

0

0

203

188

15

9

9

4

LKS OSiR Komprachcice

6

1

5

0

0

181

206

-25

3

15

5

SKS Orlik Brzeg

6

0

6

0

0

111

219

-108

0

18

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone

Opolska Liga Juniorów Młodszych (2017/2018)-strzelcy

Lp

Nazwisko i imię

Nazwa drużyny

Mecze

Bramki

1.

DAMAS Mateusz

ASPR Zawadzkie

7

66

2.

KURIATA Aleksander

Gwardia Opole

7

57

3.

SOBKÓW Jakub

LKS OSiR Komprachcice

6

56

4.

PAWLUS Michał

UKS Olimp Grodków

6

46

5.

SŁAWEK Cezary

Gwardia Opole

7

41

6.

MIGOŃ Jakub

UKS Olimp Grodków

6

40

7.

ZIEMBA Wojciech

Gwardia Opole

7

40

8.

DOBROWOLSKI Wojciech

Gwardia Opole

6

38

9.

SMYK Łukasz

ASPR Zawadzkie

7

37

10.

BIERNAT Emil

UKS Olimp Grodków

6

36

 

O/JmM/26

 

 

SKS Orlik Brzeg

LKS OSiR Komprachcice

O/JmM/27

26.02.2018

18 30

ASPR Zawadzkie

UKS Olimp Grodków