Opolska liga juniorów młodszych stan na dzień 26 luty 2018r

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych 2017/2018

Kol.

Mecz

Data meczu

Godzina

Gospodarz

Gość

wynik

6

O/JmM/16

 

 

Zespół nr 6

SKS Orlik Brzeg

 

6

O/JmM/17

13.01.2018

12 45

Gwardia Opole

UKS Olimp Grodków

48-32 (20-18)

6

O/JmM/18

8.01.2017

18 30

ASPR Zawadzkie

LKS OSiR Komprachcice

24-23 (13-10)

7

O/JmM/19

 

 

LKS OSiR Komprachcice

Zespół nr 6

 

7

O/JmM/20

8.02.2018

18 30

ASPR Zawadzkie

Gwardia Opole

30-34 (10-19)

7

O/JmM/21

7.02.2018

18 00

SKS Orlik Brzeg

UKS Olimp Grodków

28-47 (11-19)

8

O/JmM/22

 

 

Zespół nr 6

UKS Olimp Grodków

 

8

O/JmM/23

16.02.2018

18 15

SKS Orlik Brzeg

ASPR Zawadzkie

16-30 (8-14)

8

O/JmM/24

17.02.2018

12 45

Gwardia Opole

LKS OSiR Komprachcice

44-38 (20-15)

9

O/JmM/25

 

 

Gwardia Opole

Zespół nr 6

 

9

O/JmM/26

23.02.2018

18 15

SKS Orlik Brzeg

LKS OSiR Komprachcice

33-27 (18-15)

9

O/JmM/27

26.02.2018

18 30

ASPR Zawadzkie

UKS Olimp Grodków

36-29 (21-11)

10

O/JmM/28

 

 

Zespół nr 6

ASPR Zawadzkie

 

10

O/JmM/29

 

 

UKS Olimp Grodków

LKS OSiR Komprachcice

 

10

O/JmM/30

9.03,2018

18 15

SKS Orlik Brzeg

Gwardia Opole

 

Opolska Liga Juniorów Młodszych (2017/2018)

 

Bramki

Punkty

Lp

Nazwa drużyny

M

Zw

P

Rw

Rp

Zd

St

Zd-St

Zd

St

1

Gwardia Opole

7

7

0

0

0

282

200

82

21

0

2

ASPR Zawadzkie

8

6

2

0

0

242

199

43

18

6

3

UKS Olimp Grodków

7

3

4

0

0

232

224

8

9

12

4

LKS OSiR Komprachcice

7

1

6

0

0

208

239

-31

3

18

5

SKS Orlik Brzeg

7

1

6

0

0

144

246

-102

3

18

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone

TABELA

Opolska Liga Juniorów Młodszych (2017/2018)-strzelcy

Lp

Nazwisko i imię

Nazwa drużyny

Mecze

Bramki

1.

DAMAS Mateusz

ASPR Zawadzkie

8

78

2.

SOBKÓW Jakub

LKS OSiR Komprachcice

7

61

3.

KURIATA Aleksander

Gwardia Opole

7

57

4.

PAWLUS Michał

UKS Olimp Grodków

7

50

5.

MIGOŃ Jakub

UKS Olimp Grodków

7

49

6.

BIERNAT Emil

UKS Olimp Grodków

7

42

7.

SMYK Łukasz

ASPR Zawadzkie

8

42

8.

SŁAWEK Cezary

Gwardia Opole

7

41

9.

ZIEMBA Wojciech

Gwardia Opole

7

40

10.

POŚWISTAK Dawid

SKS Orlik Brzeg

6

39