Statystyki opolskiej ligi młodzików sezon 2017-18

Liga Wojewódzka Młodzików 2017/2018

Kol.

Mecz

Data meczu

Godzina

Gospodarz

Gość

wynik

6

O/MłM/16

28.02.2018

18 15

Gwardia Opole

ASPR Zawadzkie

24-27 (12-11)

6

O/MłM/17

28.02.2018

17 00

Orzeł Opole

UKS Olimp Grodków

20-18 (8-9)

6

O/MłM/18

2.03.2018

18 15

SKS Orlik  Brzeg

LKS OSiR Komprachcice

12-15 (6-5)

7

O/MłM/19

16.03.2018

18 15

SKS Orlik  Brzeg

Gwardia Opole

16-26 (5-13)

7

O/MłM/20

14.03.2018

17 00

LKS OSiR Komprachcice

Orzeł Opole

22-11 (10-10)

7

O/MłM/21

16.03.2018

17 00

UKS Olimp Grodków

ASPR Zawadzkie

30-25 (15-11)

8

O/MłM/22

21.03.2018

18 15

Gwardia Opole

UKS Olimp Grodków

16-25 (8-14)

8

O/MłM/23

19.03.2018

18 30

ASPR Zawadzkie

LKS OSiR Komprachcice

28-25 (17-12)

8

O/MłM/24

21.03.2018

17 00

Orzeł Opole

SKS Orlik  Brzeg

20-22(8-16)

9

O/MłM/25

7.04.2018

10 00

Orzeł Opole

Gwardia Opole

10-28 (3-13)

9

O/MłM/26

6.04.2018

18 15

SKS Orlik  Brzeg

ASPR Zawadzkie

26-33 (10-16)

9

O/MłM/27

4.04.2018

17 00

LKS OSiR Komprachcice

UKS Olimp Grodków

31-18 (11-6)

 

Opolska Liga Młodzików (2017/2018)

TABELA

 

Bramki

Punkty

Lp

Nazwa drużyny

M

Zw

P

Rw

Rp

Zd

St

Zd-St

Zd

St

1

LKS OSiR Komprachcice

9

8

1

0

0

230

150

80

24

3

2

ASPR Zawadzkie

9

7

2

0

0

241

199

42

21

6

3

SKS Orlik Brzeg

9

4

5

0

0

173

196

-23

12

15

4

UKS Olimp Grodków

9

4

5

0

0

179

182

-3

12

15

5

Gwardia Opole

9

2

7

0

0

169

192

-23

6

21

6

Orzeł Opole

9

2

7

0

0

139

212

-73

6

21

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone

Opolska Liga Juniorów Młodzików (2017/2018)-strzelcy

Lp

Nazwisko i imię

Nazwa drużyny

Mecze

Bramki

1.

Stempin Paweł

ASPR Zawadzkie

9

82

2.

KAŁAMUNIAK Jakub

SKS Orlik Brzeg

9

62

3.

SOSNA Fabian

LKS OSiR Komprachcice

9

56

4.

JAŁOWIECKI Piotr

ASPR Zawadzkie

9

52

5.

JENDRYCA Daniel

LKS OSiR Komprachcice

9

48

6.

JUSZCZAK Konrad

Gwardia Opole

9

47

7.

HRYNIEWICZ Marek

LKS OSiR Komprachcice

9

44

8.

SOBKÓW Tymoteusz

LKS OSiR Komprachcice

9

43

9.

CZUPAŁA Tomasz

ASPR Zawadzkie

9

41

10.

JANCY Jakub

Gwardia Opole

9

41

 

10

O/MłM/28

11.04.2018

18 15

Gwardia Opole

LKS OSiR Komprachcice

10

O/MłM/29

13.04.2018

17 00

UKS Olimp Grodków

SKS Orlik  Brzeg

10

O/MłM/30

11.04.2018

17 00

ASPR Zawadzkie

Orzeł Opole

 

Mistrzostwo województwa zdobył zespół  w składzie:

HRYNIEWICZ Bartosz , HRYNIEWICZ Marek , JAKUBOWSKI Tomasz ,  JENDRYCA Daniel,  KOMOR Aleksander, LELLEK Mateusz,  ŁEPEK Stanisław , PURUL Adam , SKIBA Konrad, SOBKÓW Tymoteusz ,  SOSNA Fabian, SZKOPIŃSKI Michał,  ŚWIERC Feliks, ŚWIERC Tomasz, Trenerzy: NAWROCKI Maciej i  NAWROCKI Mirosław