Wyniki i klasyfikacja opolskiej ligi młodzików

Opolska Liga Młodzików - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 6 6 0 0 185 119 12 0
2 LKS OSiR Komprachcice 6 4 0 2 157 113 8 4
3 SKS Orlik I Brzeg 5 3 0 2 131 101 6 4
4 ASPR Zawadzkie 5 2 0 3 127 131 4 6
5 SKS Orlik II  Brzeg 6 2 0 4 130 161 4 8
6 UKS Pawonków 6 0 0 6 94 199 0 12
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodzików - II runda
       
Kolejka 8
Mecz Gospodarz Gość Wynik
29   SKS Orlik I Brzeg  
30   ASPR Zawadzkie (pauzuje)  
31 SKS Orlik II  Brzeg UKS Pawonków 33:21 (14:11)
32 UKS Olimp Grodków LKS OSiR Komprachcice 28:20 (13:11)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodzików
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Kałamuniak Jakub SKS Orlik II  Brzeg 60 6 10,00
2 Stempin Paweł ASPR Zawadzkie 47 5 9,40
3 Pawlus Michał UKS Olimp Grodków 46 6 7,67
4 Kroczak Patryk SKS Orlik I Brzeg 32 5 6,40
5 Sikorski Oskar SKS Orlik I Brzeg 32 5 6,40
6 Łysiuk Grzegorz SKS Orlik I Brzeg 28 5 5,60
7 Biernat Emil UKS Olimp Grodków 27 5 5,40
8 Koza Mariusz UKS Pawonków 25 6 4,17
9 Sobków Jakub LKS OSiR Komprachcice 24 6 4,00
10 Lach Dawid UKS Olimp Grodków 23 5 4,60
11 Sawicki Paweł UKS Olimp Grodków 22 5 4,40
12 Sosna Fabian LKS OSiR Komprachcice 22 6 3,67
13 Jałowiecki Piotr ASPR Zawadzkie 21 5 4,20
14 Swoboda Jakub UKS Pawonków 20 6 3,33
15 Niewiadomski Michał LKS OSiR Komprachcice 19 6 3,17
16 Antoszczyszyn Adam LKS OSiR Komprachcice 18 6 3,00
17 Dębowski Michał UKS Olimp Grodków 18 6 3,00
18 Jóźków Mateusz UKS Olimp Grodków 16 4 4,00
19 Paruzel Mateusz UKS Pawonków 16 6 2,67
20 Kawulok Kamil LKS OSiR Komprachcice 15 6 2,50
21 Banik Łukasz SKS Orlik II  Brzeg 14 6 2,33
22 Sobków Tymoteusz LKS OSiR Komprachcice 13 6 2,17
23 Żrałko Stanisław SKS Orlik II  Brzeg 13 6 2,17
24 Czupała Tomasz ASPR Zawadzkie 12 4 3,00
25 Poświstak Dawid SKS Orlik I Brzeg 12 5 2,40
26 Greń Michał UKS Olimp Grodków 11 5 2,20
27 Miluniec Tymoteusz SKS Orlik I Brzeg 11 5 2,20
28 Wrzesiński Filip LKS OSiR Komprachcice 11 5 2,20
29 Lukosek Michał UKS Pawonków 11 6 1,83
30 Resiak Maciej SKS Orlik II  Brzeg 11 6 1,83
31 Grzesiak Piotr UKS Pawonków 10 5 2,00
32 Hyl Piotr LKS OSiR Komprachcice 9 6 1,50
33 Łacny Daniel LKS OSiR Komprachcice 8 5 1,60
34 Thomann Dawid UKS Pawonków 8 5 1,60
35 Dłucha Paweł SKS Orlik II  Brzeg 7 4 1,75
36 Kaczka Adam ASPR Zawadzkie 7 5 1,40
37 Kakała Bartłomiej ASPR Zawadzkie 7 5 1,40
38 Kaczka Kacper ASPR Zawadzkie 5 1 5,00
39 Górny Kamil UKS Olimp Grodków 5 3 1,67
40 Piszcz Adrian SKS Orlik I Brzeg 5 3 1,67
41 Sdzuj Marcin LKS OSiR Komprachcice 5 3 1,67
42 Gerhads Maciej ASPR Zawadzkie 5 4 1,25
43 Kwas Patryk LKS OSiR Komprachcice 5 5 1,00
44 Latosi Jacek ASPR Zawadzkie 5 5 1,00
45 Witos Dawid UKS Olimp Grodków 5 5 1,00
46 Kroczak Szymon SKS Orlik II  Brzeg 5 6 0,83
47 Brudziński Natan SKS Orlik I Brzeg 4 2 2,00
48 Tymich Łukasz ASPR Zawadzkie 4 2 2,00
49 Kuka Bartłomiej UKS Olimp Grodków 4 4 1,00
50 Matuszczak Grzegorz ASPR Zawadzkie 4 4 1,00
51 Derylak Kacper UKS Olimp Grodków 4 5 0,80
52 Jurecki Przemysław LKS OSiR Komprachcice 4 6 0,67
53 Strączkiewicz Nikodem SKS Orlik II  Brzeg 4 6 0,67
54 Strzelczyk Jakub SKS Orlik II  Brzeg 4 6 0,67
55 Łyżwa Szymon ASPR Zawadzkie 3 3 1,00
56 Dobrzański Kacper SKS Orlik I Brzeg 3 5 0,60
57 Idzi Adam SKS Orlik II  Brzeg 3 5 0,60
58 Kośny Łukasz SKS Orlik I Brzeg 3 5 0,60
59 Bernat Bartosz UKS Olimp Grodków 3 6 0,50
60 Skorzycki Arkadiusz ASPR Zawadzkie 2 2 1,00
61 Haba Mateusz UKS Pawonków 2 3 0,67
62 Bednarz Gracjan SKS Orlik II  Brzeg 2 4 0,50
63 Wojdyła Karol ASPR Zawadzkie 2 4 0,50
64 Hryniewicz Marek LKS OSiR Komprachcice 2 5 0,40
65 Kowalski Jakub SKS Orlik II  Brzeg 2 5 0,40
66 Smyk Kacper ASPR Zawadzkie 2 5 0,40
67 Bilski Adam SKS Orlik II  Brzeg 2 6 0,33
68 Uruski Antoni SKS Orlik II  Brzeg 2 6 0,33
69 Jendryca Daniel LKS OSiR Komprachcice 1 1 1,00
70 Kampa Alan ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
71 Piętak Michael UKS Olimp Grodków 1 1 1,00
72 Galla Dawid LKS OSiR Komprachcice 1 3 0,33
73 Sinkowski Kacper SKS Orlik I Brzeg 1 3 0,33
74 Steinert Dawid UKS Pawonków 1 4 0,25
75 Michalak Maciej UKS Pawonków 1 5 0,20
76 Staśkiewicz Piotr SKS Orlik II  Brzeg 1 5 0,20