Tabele, klasyfikacje młodzików po 6 kolejce sezon 2016-17

    

Opolska Liga Młodzików - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 4 4 0 0 126 82 8 0
2 LKS OSiR Komprachcice 5 4 0 1 137 85 8 2
3 SKS Orlik I Brzeg 5 3 0 2 131 101 6 4
4 ASPR Zawadzkie 4 1 0 3 93 106 2 6
5 SKS Orlik II  Brzeg 4 1 0 3 72 106 2 6
6 UKS Pawonków 4 0 0 4 56 135 0 8
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone

    

Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodzików - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 SKS Orlik I Brzeg    
2 ASPR Zawadzkie (pauzuje)    
3 UKS Pawonków SKS Orlik II  Brzeg 16:22 (3:8)
4 LKS OSiR Komprachcice UKS Olimp Grodków 18:24 (10:9)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
5   UKS Olimp Grodków  
6 SKS Orlik II  Brzeg LKS OSiR Komprachcice 22:30 (11:16)
7   UKS Pawonków (pauzuje)  
8 SKS Orlik I Brzeg ASPR Zawadzkie 26:16 (15:6)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
9 ASPR Zawadzkie    
10 UKS Pawonków SKS Orlik I Brzeg 18:33 (8:16)
11 LKS OSiR Komprachcice (pauzuje)    
12 UKS Olimp Grodków SKS Orlik II  Brzeg 29:16 (13:8)
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
13   SKS Orlik II  Brzeg  
14   UKS Olimp Grodków (pauzuje)  
15 SKS Orlik I Brzeg LKS OSiR Komprachcice 17:19 (9:8)
16 ASPR Zawadzkie UKS Pawonków 36:17 (16:11)
Kolejka 5
Mecz Gospodarz Gość Wynik
17 UKS Pawonków    
18 LKS OSiR Komprachcice ASPR Zawadzkie 26:17 (12:8)
19 UKS Olimp Grodków SKS Orlik I Brzeg 36:24 (19:15)
20 SKS Orlik II  Brzeg (pauzuje)    
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
21  (pauzuje)    
22 SKS Orlik I Brzeg SKS Orlik II  Brzeg 31:12 (17:6)
23 ASPR Zawadzkie UKS Olimp Grodków 24:37 (11:20)
24 UKS Pawonków LKS OSiR Komprachcice 5:44 (1:19)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodzików
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Kałamuniak Jakub SKS Orlik II  Brzeg 39 4 9,75
2 Pawlus Michał UKS Olimp Grodków 33 4 8,25
3 Stempin Paweł ASPR Zawadzkie 33 4 8,25
4 Kroczak Patryk SKS Orlik I Brzeg 32 5 6,40
5 Sikorski Oskar SKS Orlik I Brzeg 32 5 6,40
6 Łysiuk Grzegorz SKS Orlik I Brzeg 28 5 5,60
7 Sobków Jakub LKS OSiR Komprachcice 21 5 4,20
8 Biernat Emil UKS Olimp Grodków 20 4 5,00
9 Sawicki Paweł UKS Olimp Grodków 20 4 5,00
10 Antoszczyszyn Adam LKS OSiR Komprachcice 17 5 3,40
11 Lach Dawid UKS Olimp Grodków 16 3 5,33
12 Jóźków Mateusz UKS Olimp Grodków 16 4 4,00
13 Koza Mariusz UKS Pawonków 16 4 4,00
14 Niewiadomski Michał LKS OSiR Komprachcice 16 5 3,20
15 Jałowiecki Piotr ASPR Zawadzkie 14 4 3,50
16 Kawulok Kamil LKS OSiR Komprachcice 14 5 2,80
17 Sosna Fabian LKS OSiR Komprachcice 14 5 2,80
18 Paruzel Mateusz UKS Pawonków 13 4 3,25
19 Czupała Tomasz ASPR Zawadzkie 12 4 3,00
20 Poświstak Dawid SKS Orlik I Brzeg 12 5 2,40
21 Sobków Tymoteusz LKS OSiR Komprachcice 12 5 2,40
22 Wrzesiński Filip LKS OSiR Komprachcice 11 4 2,75
23 Miluniec Tymoteusz SKS Orlik I Brzeg 11 5 2,20
24 Hyl Piotr LKS OSiR Komprachcice 9 5 1,80
25 Banik Łukasz SKS Orlik II  Brzeg 8 4 2,00
26 Swoboda Jakub UKS Pawonków 8 4 2,00
27 Greń Michał UKS Olimp Grodków 7 4 1,75
28 Łacny Daniel LKS OSiR Komprachcice 7 4 1,75
29 Resiak Maciej SKS Orlik II  Brzeg 7 4 1,75
30 Thomann Dawid UKS Pawonków 7 4 1,75
31 Grzesiak Piotr UKS Pawonków 6 3 2,00
32 Gerhads Maciej ASPR Zawadzkie 5 3 1,67
33 Piszcz Adrian SKS Orlik I Brzeg 5 3 1,67
34 Sdzuj Marcin LKS OSiR Komprachcice 5 3 1,67
35 Dębowski Michał UKS Olimp Grodków 5 4 1,25
36 Kaczka Adam ASPR Zawadzkie 5 4 1,25
37 Kakała Bartłomiej ASPR Zawadzkie 5 4 1,25
38 Kwas Patryk LKS OSiR Komprachcice 5 4 1,25
39 Latosi Jacek ASPR Zawadzkie 5 4 1,25
40 Brudziński Natan SKS Orlik I Brzeg 4 2 2,00
41 Tymich Łukasz ASPR Zawadzkie 4 2 2,00
42 Dłucha Paweł SKS Orlik II  Brzeg 4 3 1,33
43 Strączkiewicz Nikodem SKS Orlik II  Brzeg 4 4 1,00
44 Jurecki Przemysław LKS OSiR Komprachcice 4 5 0,80
45 Matuszczak Grzegorz ASPR Zawadzkie 3 3 1,00
46 Kroczak Szymon SKS Orlik II  Brzeg 3 4 0,75
47 Lukosek Michał UKS Pawonków 3 4 0,75
48 Żrałko Stanisław SKS Orlik II  Brzeg 3 4 0,75
49 Dobrzański Kacper SKS Orlik I Brzeg 3 5 0,60
50 Kośny Łukasz SKS Orlik I Brzeg 3 5 0,60
51 Skorzycki Arkadiusz ASPR Zawadzkie 2 1 2,00
52 Bednarz Gracjan SKS Orlik II  Brzeg 2 3 0,67
53 Derylak Kacper UKS Olimp Grodków 2 3 0,67
54 Haba Mateusz UKS Pawonków 2 3 0,67
55 Kuka Bartłomiej UKS Olimp Grodków 2 3 0,67
56 Witos Dawid UKS Olimp Grodków 2 3 0,67
57 Wojdyła Karol ASPR Zawadzkie 2 3 0,67
58 Bernat Bartosz UKS Olimp Grodków 2 4 0,50
59 Smyk Kacper ASPR Zawadzkie 2 4 0,50
60 Kampa Alan ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
61 Górny Kamil UKS Olimp Grodków 1 2 0,50
62 Galla Dawid LKS OSiR Komprachcice 1 3 0,33
63 Sinkowski Kacper SKS Orlik I Brzeg 1 3 0,33
64 Steinert Dawid UKS Pawonków 1 3 0,33
65 Bilski Adam SKS Orlik II  Brzeg 1 4 0,25
66 Hryniewicz Marek LKS OSiR Komprachcice 1 4 0,25
67 Idzi Adam SKS Orlik II  Brzeg 1 4 0,25