Młodzicy wyniki trzeciej kolejki, tabele i klasyfikacje sezon 2016-17

Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodzików - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 SKS Orlik I Brzeg    
2 ASPR Zawadzkie (pauzuje)    
3 UKS Pawonków SKS Orlik II  Brzeg 16:22 (3:8)
4 LKS OSiR Komprachcice UKS Olimp Grodków 18:24 (10:9)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
5   UKS Olimp Grodków  
6 SKS Orlik II  Brzeg LKS OSiR Komprachcice 22:30 (11:16)
7   UKS Pawonków (pauzuje)  
8 SKS Orlik I Brzeg ASPR Zawadzkie 26:16 (15:6)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
9 ASPR Zawadzkie    
10 UKS Pawonków SKS Orlik I Brzeg 18:33 (8:16)
11 LKS OSiR Komprachcice (pauzuje)    
12 UKS Olimp Grodków SKS Orlik II  Brzeg 29:16 (13:8)
Opolska Liga Młodzików - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 SKS Orlik I Brzeg 2 2 0 0 59 34 4 0
2 UKS Olimp Grodków 2 2 0 0 53 34 4 0
3 LKS OSiR Komprachcice 2 1 0 1 48 46 2 2
4 SKS Orlik II  Brzeg 3 1 0 2 60 75 2 4
5 ASPR Zawadzkie 1 0 0 1 16 26 0 2
6 UKS Pawonków 2 0 0 2 34 55 0 4
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone

 

Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodzików
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Kałamuniak Jakub SKS Orlik II  Brzeg 30 3 10,00
2 Pawlus Michał UKS Olimp Grodków 19 2 9,50
3 Łysiuk Grzegorz SKS Orlik I Brzeg 17 2 8,50
4 Sawicki Paweł UKS Olimp Grodków 12 2 6,00
5 Kroczak Patryk SKS Orlik I Brzeg 11 2 5,50
6 Sobków Jakub LKS OSiR Komprachcice 11 2 5,50
7 Miluniec Tymoteusz SKS Orlik I Brzeg 10 2 5,00
8 Koza Mariusz UKS Pawonków 9 2 4,50
9 Paruzel Mateusz UKS Pawonków 9 2 4,50
10 Sikorski Oskar SKS Orlik I Brzeg 9 2 4,50
11 Stempin Paweł ASPR Zawadzkie 8 1 8,00
12 Banik Łukasz SKS Orlik II  Brzeg 7 3 2,33
13 Antoszczyszyn Adam LKS OSiR Komprachcice 6 2 3,00
14 Resiak Maciej SKS Orlik II  Brzeg 6 3 2,00
15 Biernat Emil UKS Olimp Grodków 5 2 2,50
16 Niewiadomski Michał LKS OSiR Komprachcice 5 2 2,50
17 Sobków Tymoteusz LKS OSiR Komprachcice 5 2 2,50
18 Swoboda Jakub UKS Pawonków 5 2 2,50
19 Thomann Dawid UKS Pawonków 5 2 2,50
20 Brudziński Natan SKS Orlik I Brzeg 4 2 2,00
21 Hyl Piotr LKS OSiR Komprachcice 4 2 2,00
22 Jóźków Mateusz UKS Olimp Grodków 4 2 2,00
23 Kawulok Kamil LKS OSiR Komprachcice 4 2 2,00
24 Sosna Fabian LKS OSiR Komprachcice 4 2 2,00
25 Dłucha Paweł SKS Orlik II  Brzeg 4 3 1,33
26 Lach Dawid UKS Olimp Grodków 3 1 3,00
27 Dębowski Michał UKS Olimp Grodków 3 2 1,50
28 Greń Michał UKS Olimp Grodków 3 2 1,50
29 Kroczak Szymon SKS Orlik II  Brzeg 3 3 1,00
30 Strączkiewicz Nikodem SKS Orlik II  Brzeg 3 3 1,00
31 Żrałko Stanisław SKS Orlik II  Brzeg 3 3 1,00
32 Czupała Tomasz ASPR Zawadzkie 2 1 2,00
33 Jałowiecki Piotr ASPR Zawadzkie 2 1 2,00
34 Kakała Bartłomiej ASPR Zawadzkie 2 1 2,00
35 Kuka Bartłomiej UKS Olimp Grodków 2 1 2,00
36 Kwas Patryk LKS OSiR Komprachcice 2 1 2,00
37 Piszcz Adrian SKS Orlik I Brzeg 2 1 2,00
38 Bednarz Gracjan SKS Orlik II  Brzeg 2 2 1,00
39 Bernat Bartosz UKS Olimp Grodków 2 2 1,00
40 Dobrzański Kacper SKS Orlik I Brzeg 2 2 1,00
41 Grzesiak Piotr UKS Pawonków 2 2 1,00
42 Jurecki Przemysław LKS OSiR Komprachcice 2 2 1,00
43 Kośny Łukasz SKS Orlik I Brzeg 2 2 1,00
44 Lukosek Michał UKS Pawonków 2 2 1,00
45 Łacny Daniel LKS OSiR Komprachcice 2 2 1,00
46 Poświstak Dawid SKS Orlik I Brzeg 2 2 1,00
47 Wrzesiński Filip LKS OSiR Komprachcice 2 2 1,00
48 Gerhads Maciej ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
49 Matuszczak Grzegorz ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
50 Sdzuj Marcin LKS OSiR Komprachcice 1 1 1,00
51 Steinert Dawid UKS Pawonków 1 1 1,00
52 Haba Mateusz UKS Pawonków 1 2 0,50
53 Bilski Adam SKS Orlik II  Brzeg 1 3 0,33
54 Idzi Adam SKS Orlik II  Brzeg 1 3 0,33