Wyniki i tabela opolskiej ligi młodzików sezon 2016-17

Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodzików - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 SKS Orlik I Brzeg    
2 ASPR Zawadzkie (pauzuje)    
3 UKS Pawonków SKS Orlik II  Brzeg 16:22 (3:8)
4 LKS OSiR Komprachcice UKS Olimp Grodków 18:24 (10:9)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
5   UKS Olimp Grodków  
6 SKS Orlik II  Brzeg LKS OSiR Komprachcice 22:30 (11:16)
7   UKS Pawonków (pauzuje)  
8 SKS Orlik I Brzeg ASPR Zawadzkie 26:16 (15:6)

 

Opolska Liga Młodzików - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 SKS Orlik I Brzeg 1 1 0 0 26 16 2 0
2 UKS Olimp Grodków 1 1 0 0 24 18 2 0
3 LKS OSiR Komprachcice 2 1 0 1 48 46 2 2
4 SKS Orlik II  Brzeg 2 1 0 1 44 46 2 2
5 UKS Pawonków 1 0 0 1 16 22 0 2
6 ASPR Zawadzkie 1 0 0 1 16 26 0 2
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone

 

Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodzików
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Kałamuniak Jakub SKS Orlik II  Brzeg 21 2 10,50
2 Sobków Jakub LKS OSiR Komprachcice 11 2 5,50
3 Pawlus Michał UKS Olimp Grodków 10 1 10,00
4 Sawicki Paweł UKS Olimp Grodków 8 1 8,00
5 Stempin Paweł ASPR Zawadzkie 8 1 8,00
6 Kroczak Patryk SKS Orlik I Brzeg 6 1 6,00
7 Sikorski Oskar SKS Orlik I Brzeg 6 1 6,00
8 Antoszczyszyn Adam LKS OSiR Komprachcice 6 2 3,00
9 Miluniec Tymoteusz SKS Orlik I Brzeg 5 1 5,00
10 Banik Łukasz SKS Orlik II  Brzeg 5 2 2,50
11 Niewiadomski Michał LKS OSiR Komprachcice 5 2 2,50
12 Sobków Tymoteusz LKS OSiR Komprachcice 5 2 2,50
13 Łysiuk Grzegorz SKS Orlik I Brzeg 4 1 4,00
14 Paruzel Mateusz UKS Pawonków 4 1 4,00
15 Swoboda Jakub UKS Pawonków 4 1 4,00
16 Thomann Dawid UKS Pawonków 4 1 4,00
17 Hyl Piotr LKS OSiR Komprachcice 4 2 2,00
18 Kawulok Kamil LKS OSiR Komprachcice 4 2 2,00
19 Resiak Maciej SKS Orlik II  Brzeg 4 2 2,00
20 Sosna Fabian LKS OSiR Komprachcice 4 2 2,00
21 Greń Michał UKS Olimp Grodków 3 1 3,00
22 Koza Mariusz UKS Pawonków 3 1 3,00
23 Lach Dawid UKS Olimp Grodków 3 1 3,00
24 Dłucha Paweł SKS Orlik II  Brzeg 3 2 1,50
25 Kroczak Szymon SKS Orlik II  Brzeg 3 2 1,50
26 Żrałko Stanisław SKS Orlik II  Brzeg 3 2 1,50
27 Czupała Tomasz ASPR Zawadzkie 2 1 2,00
28 Jałowiecki Piotr ASPR Zawadzkie 2 1 2,00
29 Kakała Bartłomiej ASPR Zawadzkie 2 1 2,00
30 Kwas Patryk LKS OSiR Komprachcice 2 1 2,00
31 Piszcz Adrian SKS Orlik I Brzeg 2 1 2,00
32 Jurecki Przemysław LKS OSiR Komprachcice 2 2 1,00
33 Łacny Daniel LKS OSiR Komprachcice 2 2 1,00
34 Strączkiewicz Nikodem SKS Orlik II  Brzeg 2 2 1,00
35 Wrzesiński Filip LKS OSiR Komprachcice 2 2 1,00
36 Bednarz Gracjan SKS Orlik II  Brzeg 1 1 1,00
37 Brudziński Natan SKS Orlik I Brzeg 1 1 1,00
38 Dobrzański Kacper SKS Orlik I Brzeg 1 1 1,00
39 Gerhads Maciej ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
40 Grzesiak Piotr UKS Pawonków 1 1 1,00
41 Matuszczak Grzegorz ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
42 Poświstak Dawid SKS Orlik I Brzeg 1 1 1,00
43 Sdzuj Marcin LKS OSiR Komprachcice 1 1 1,00
44 Bilski Adam SKS Orlik II  Brzeg 1 2 0,50
45 Idzi Adam SKS Orlik II  Brzeg 1 2 0,50