Wyniki spotkań, tabela oraz klasyfikacja strzelców po 4. kolejce rozgrywek młodzików OZPR

Opolska Liga Młodzików - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 SKS Orlik I Brzeg 3 2 0 1 76 53 4 2
2 UKS Olimp Grodków 2 2 0 0 53 34 4 0
3 LKS OSiR Komprachcice 3 2 0 1 67 63 4 2
4 ASPR Zawadzkie 2 1 0 1 52 43 2 2
5 SKS Orlik II  Brzeg 3 1 0 2 60 75 2 4
6 UKS Pawonków 3 0 0 3 51 91 0 6
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone

 

Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodzików
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Kałamuniak Jakub SKS Orlik II  Brzeg 30 3 10,00
2 Stempin Paweł ASPR Zawadzkie 24 2 12,00
3 Łysiuk Grzegorz SKS Orlik I Brzeg 20 3 6,67
4 Pawlus Michał UKS Olimp Grodków 19 2 9,50
5 Sikorski Oskar SKS Orlik I Brzeg 16 3 5,33
6 Kroczak Patryk SKS Orlik I Brzeg 15 3 5,00
7 Koza Mariusz UKS Pawonków 13 3 4,33
8 Sawicki Paweł UKS Olimp Grodków 12 2 6,00
9 Paruzel Mateusz UKS Pawonków 12 3 4,00
10 Sobków Jakub LKS OSiR Komprachcice 12 3 4,00
11 Miluniec Tymoteusz SKS Orlik I Brzeg 11 3 3,67
12 Niewiadomski Michał LKS OSiR Komprachcice 11 3 3,67
13 Antoszczyszyn Adam LKS OSiR Komprachcice 9 3 3,00
14 Sosna Fabian LKS OSiR Komprachcice 8 3 2,67
15 Banik Łukasz SKS Orlik II  Brzeg 7 3 2,33
16 Swoboda Jakub UKS Pawonków 7 3 2,33
17 Thomann Dawid UKS Pawonków 7 3 2,33
18 Grzesiak Piotr UKS Pawonków 6 3 2,00
19 Kawulok Kamil LKS OSiR Komprachcice 6 3 2,00
20 Resiak Maciej SKS Orlik II  Brzeg 6 3 2,00
21 Sobków Tymoteusz LKS OSiR Komprachcice 6 3 2,00
22 Biernat Emil UKS Olimp Grodków 5 2 2,50
23 Czupała Tomasz ASPR Zawadzkie 5 2 2,50
24 Hyl Piotr LKS OSiR Komprachcice 5 3 1,67
25 Brudziński Natan SKS Orlik I Brzeg 4 2 2,00
26 Jałowiecki Piotr ASPR Zawadzkie 4 2 2,00
27 Jóźków Mateusz UKS Olimp Grodków 4 2 2,00
28 Latosi Jacek ASPR Zawadzkie 4 2 2,00
29 Dłucha Paweł SKS Orlik II  Brzeg 4 3 1,33
30 Poświstak Dawid SKS Orlik I Brzeg 4 3 1,33
31 Lach Dawid UKS Olimp Grodków 3 1 3,00
32 Dębowski Michał UKS Olimp Grodków 3 2 1,50
33 Gerhads Maciej ASPR Zawadzkie 3 2 1,50
34 Greń Michał UKS Olimp Grodków 3 2 1,50
35 Kaczka Adam ASPR Zawadzkie 3 2 1,50
36 Kakała Bartłomiej ASPR Zawadzkie 3 2 1,50
37 Kwas Patryk LKS OSiR Komprachcice 3 2 1,50
38 Kroczak Szymon SKS Orlik II  Brzeg 3 3 1,00
39 Lukosek Michał UKS Pawonków 3 3 1,00
40 Strączkiewicz Nikodem SKS Orlik II  Brzeg 3 3 1,00
41 Żrałko Stanisław SKS Orlik II  Brzeg 3 3 1,00
42 Kuka Bartłomiej UKS Olimp Grodków 2 1 2,00
43 Piszcz Adrian SKS Orlik I Brzeg 2 1 2,00
44 Bednarz Gracjan SKS Orlik II  Brzeg 2 2 1,00
45 Bernat Bartosz UKS Olimp Grodków 2 2 1,00
46 Łacny Daniel LKS OSiR Komprachcice 2 2 1,00
47 Matuszczak Grzegorz ASPR Zawadzkie 2 2 1,00
48 Smyk Kacper ASPR Zawadzkie 2 2 1,00
49 Wrzesiński Filip LKS OSiR Komprachcice 2 2 1,00
50 Dobrzański Kacper SKS Orlik I Brzeg 2 3 0,67
51 Haba Mateusz UKS Pawonków 2 3 0,67
52 Jurecki Przemysław LKS OSiR Komprachcice 2 3 0,67
53 Kośny Łukasz SKS Orlik I Brzeg 2 3 0,67
54 Kampa Alan ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
55 Sdzuj Marcin LKS OSiR Komprachcice 1 1 1,00
56 Steinert Dawid UKS Pawonków 1 2 0,50
57 Wojdyła Karol ASPR Zawadzkie 1 2 0,50
58 Bilski Adam SKS Orlik II  Brzeg 1 3 0,33
59 Idzi Adam SKS Orlik II  Brzeg 1 3 0,33
Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodzików - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 SKS Orlik I Brzeg    
2 ASPR Zawadzkie (pauzuje)    
3 UKS Pawonków SKS Orlik II  Brzeg 16:22 (3:8)
4 LKS OSiR Komprachcice UKS Olimp Grodków 18:24 (10:9)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
5   UKS Olimp Grodków  
6 SKS Orlik II  Brzeg LKS OSiR Komprachcice 22:30 (11:16)
7   UKS Pawonków (pauzuje)  
8 SKS Orlik I Brzeg ASPR Zawadzkie 26:16 (15:6)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
9 ASPR Zawadzkie    
10 UKS Pawonków SKS Orlik I Brzeg 18:33 (8:16)
11 LKS OSiR Komprachcice (pauzuje)    
12 UKS Olimp Grodków SKS Orlik II  Brzeg 29:16 (13:8)
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
13   SKS Orlik II  Brzeg  
14   UKS Olimp Grodków (pauzuje)  
15 SKS Orlik I Brzeg LKS OSiR Komprachcice 17:19 (9:8)
16 ASPR Zawadzkie UKS Pawonków 36:17 (16:11)