Tabele i klasyfikacje młodzików sezon 2016-17

Opolska Liga Młodzików - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 3 3 0 0 89 58 6 0
2 LKS OSiR Komprachcice 4 3 0 1 93 80 6 2
3 SKS Orlik I Brzeg 4 2 0 2 100 89 4 4
4 ASPR Zawadzkie 3 1 0 2 69 69 2 4
5 SKS Orlik II  Brzeg 3 1 0 2 60 75 2 4
6 UKS Pawonków 3 0 0 3 51 91 0 6
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodzików - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 SKS Orlik I Brzeg    
2 ASPR Zawadzkie (pauzuje)    
3 UKS Pawonków SKS Orlik II  Brzeg 16:22 (3:8)
4 LKS OSiR Komprachcice UKS Olimp Grodków 18:24 (10:9)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
5   UKS Olimp Grodków  
6 SKS Orlik II  Brzeg LKS OSiR Komprachcice 22:30 (11:16)
7   UKS Pawonków (pauzuje)  
8 SKS Orlik I Brzeg ASPR Zawadzkie 26:16 (15:6)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
9 ASPR Zawadzkie    
10 UKS Pawonków SKS Orlik I Brzeg 18:33 (8:16)
11 LKS OSiR Komprachcice (pauzuje)    
12 UKS Olimp Grodków SKS Orlik II  Brzeg 29:16 (13:8)
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
13   SKS Orlik II  Brzeg  
14   UKS Olimp Grodków (pauzuje)  
15 SKS Orlik I Brzeg LKS OSiR Komprachcice 17:19 (9:8)
16 ASPR Zawadzkie UKS Pawonków 36:17 (16:11)
Kolejka 5
Mecz Gospodarz Gość Wynik
17 UKS Pawonków    
18 LKS OSiR Komprachcice ASPR Zawadzkie 26:17 (12:8)
19 UKS Olimp Grodków SKS Orlik I Brzeg 36:24 (19:15)
20 SKS Orlik II  Brzeg (pauzuje)    
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodzików
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Kałamuniak Jakub SKS Orlik II  Brzeg 30 3 10,00
2 Pawlus Michał UKS Olimp Grodków 30 3 10,00
3 Stempin Paweł ASPR Zawadzkie 25 3 8,33
4 Kroczak Patryk SKS Orlik I Brzeg 23 4 5,75
5 Sikorski Oskar SKS Orlik I Brzeg 23 4 5,75
6 Łysiuk Grzegorz SKS Orlik I Brzeg 22 4 5,50
7 Sobków Jakub LKS OSiR Komprachcice 17 4 4,25
8 Antoszczyszyn Adam LKS OSiR Komprachcice 15 4 3,75
9 Sawicki Paweł UKS Olimp Grodków 14 3 4,67
10 Koza Mariusz UKS Pawonków 13 3 4,33
11 Paruzel Mateusz UKS Pawonków 12 3 4,00
12 Niewiadomski Michał LKS OSiR Komprachcice 12 4 3,00
13 Biernat Emil UKS Olimp Grodków 11 3 3,67
14 Miluniec Tymoteusz SKS Orlik I Brzeg 11 4 2,75
15 Jałowiecki Piotr ASPR Zawadzkie 10 3 3,33
16 Sosna Fabian LKS OSiR Komprachcice 10 4 2,50
17 Lach Dawid UKS Olimp Grodków 9 2 4,50
18 Jóźków Mateusz UKS Olimp Grodków 9 3 3,00
19 Poświstak Dawid SKS Orlik I Brzeg 9 4 2,25
20 Czupała Tomasz ASPR Zawadzkie 8 3 2,67
21 Kawulok Kamil LKS OSiR Komprachcice 8 4 2,00
22 Sobków Tymoteusz LKS OSiR Komprachcice 8 4 2,00
23 Banik Łukasz SKS Orlik II  Brzeg 7 3 2,33
24 Swoboda Jakub UKS Pawonków 7 3 2,33
25 Thomann Dawid UKS Pawonków 7 3 2,33
26 Hyl Piotr LKS OSiR Komprachcice 7 4 1,75
27 Greń Michał UKS Olimp Grodków 6 3 2,00
28 Grzesiak Piotr UKS Pawonków 6 3 2,00
29 Resiak Maciej SKS Orlik II  Brzeg 6 3 2,00
30 Kaczka Adam ASPR Zawadzkie 5 3 1,67
31 Wrzesiński Filip LKS OSiR Komprachcice 5 3 1,67
32 Brudziński Natan SKS Orlik I Brzeg 4 2 2,00
33 Tymich Łukasz ASPR Zawadzkie 4 2 2,00
34 Dębowski Michał UKS Olimp Grodków 4 3 1,33
35 Dłucha Paweł SKS Orlik II  Brzeg 4 3 1,33
36 Kakała Bartłomiej ASPR Zawadzkie 4 3 1,33
37 Kwas Patryk LKS OSiR Komprachcice 4 3 1,33
38 Latosi Jacek ASPR Zawadzkie 4 3 1,33
39 Gerhads Maciej ASPR Zawadzkie 3 2 1,50
40 Piszcz Adrian SKS Orlik I Brzeg 3 2 1,50
41 Kroczak Szymon SKS Orlik II  Brzeg 3 3 1,00
42 Lukosek Michał UKS Pawonków 3 3 1,00
43 Łacny Daniel LKS OSiR Komprachcice 3 3 1,00
44 Strączkiewicz Nikodem SKS Orlik II  Brzeg 3 3 1,00
45 Żrałko Stanisław SKS Orlik II  Brzeg 3 3 1,00
46 Jurecki Przemysław LKS OSiR Komprachcice 3 4 0,75
47 Bednarz Gracjan SKS Orlik II  Brzeg 2 2 1,00
48 Kuka Bartłomiej UKS Olimp Grodków 2 2 1,00
49 Matuszczak Grzegorz ASPR Zawadzkie 2 2 1,00
50 Bernat Bartosz UKS Olimp Grodków 2 3 0,67
51 Haba Mateusz UKS Pawonków 2 3 0,67
52 Smyk Kacper ASPR Zawadzkie 2 3 0,67
53 Dobrzański Kacper SKS Orlik I Brzeg 2 4 0,50
54 Kośny Łukasz SKS Orlik I Brzeg 2 4 0,50
55 Kampa Alan ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
56 Derylak Kacper UKS Olimp Grodków 1 2 0,50
57 Sdzuj Marcin LKS OSiR Komprachcice 1 2 0,50
58 Sinkowski Kacper SKS Orlik I Brzeg 1 2 0,50
59 Steinert Dawid UKS Pawonków 1 2 0,50
60 Witos Dawid UKS Olimp Grodków 1 2 0,50
61 Wojdyła Karol ASPR Zawadzkie 1 2 0,50
62 Bilski Adam SKS Orlik II  Brzeg 1 3 0,33
63 Idzi Adam SKS Orlik II  Brzeg 1 3 0,33