Tabele i klasyfikacje młodzików po I rundzie sezonu 2016-2017r

Opolska Liga Młodzików - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 5 5 0 0 157 99 10 0
2 LKS OSiR Komprachcice 5 4 0 1 137 85 8 2
3 SKS Orlik I Brzeg 5 3 0 2 131 101 6 4
4 ASPR Zawadzkie 5 2 0 3 127 131 4 6
5 SKS Orlik II  Brzeg 5 1 0 4 97 140 2 8
6 UKS Pawonków 5 0 0 5 73 166 0 10
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodzików - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 SKS Orlik I Brzeg    
2 ASPR Zawadzkie (pauzuje)    
3 UKS Pawonków SKS Orlik II  Brzeg 16:22 (3:8)
4 LKS OSiR Komprachcice UKS Olimp Grodków 18:24 (10:9)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
5   UKS Olimp Grodków  
6 SKS Orlik II  Brzeg LKS OSiR Komprachcice 22:30 (11:16)
7   UKS Pawonków (pauzuje)  
8 SKS Orlik I Brzeg ASPR Zawadzkie 26:16 (15:6)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
9 ASPR Zawadzkie    
10 UKS Pawonków SKS Orlik I Brzeg 18:33 (8:16)
11 LKS OSiR Komprachcice (pauzuje)    
12 UKS Olimp Grodków SKS Orlik II  Brzeg 29:16 (13:8)
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
13   SKS Orlik II  Brzeg  
14   UKS Olimp Grodków (pauzuje)  
15 SKS Orlik I Brzeg LKS OSiR Komprachcice 17:19 (9:8)
16 ASPR Zawadzkie UKS Pawonków 36:17 (16:11)
Kolejka 5
Mecz Gospodarz Gość Wynik
17 UKS Pawonków    
18 LKS OSiR Komprachcice ASPR Zawadzkie 26:17 (12:8)
19 UKS Olimp Grodków SKS Orlik I Brzeg 36:24 (19:15)
20 SKS Orlik II  Brzeg (pauzuje)    
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
21  (pauzuje)    
22 SKS Orlik I Brzeg SKS Orlik II  Brzeg 31:12 (17:6)
23 ASPR Zawadzkie UKS Olimp Grodków 24:37 (11:20)
24 UKS Pawonków LKS OSiR Komprachcice 5:44 (1:19)
Kolejka 7
Mecz Gospodarz Gość Wynik
25 LKS OSiR Komprachcice    
26 UKS Olimp Grodków UKS Pawonków 31:17 (17:6)
27 SKS Orlik II  Brzeg ASPR Zawadzkie 25:34 (14:18)
28   SKS Orlik I Brzeg (pauzuje)  
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodzików
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Kałamuniak Jakub SKS Orlik II  Brzeg 47 5 9,40
2 Stempin Paweł ASPR Zawadzkie 47 5 9,40
3 Pawlus Michał UKS Olimp Grodków 41 5 8,20
4 Kroczak Patryk SKS Orlik I Brzeg 32 5 6,40
5 Sikorski Oskar SKS Orlik I Brzeg 32 5 6,40
6 Łysiuk Grzegorz SKS Orlik I Brzeg 28 5 5,60
7 Jałowiecki Piotr ASPR Zawadzkie 21 5 4,20
8 Sobków Jakub LKS OSiR Komprachcice 21 5 4,20
9 Biernat Emil UKS Olimp Grodków 20 4 5,00
10 Sawicki Paweł UKS Olimp Grodków 20 4 5,00
11 Koza Mariusz UKS Pawonków 20 5 4,00
12 Lach Dawid UKS Olimp Grodków 17 4 4,25
13 Antoszczyszyn Adam LKS OSiR Komprachcice 17 5 3,40
14 Jóźków Mateusz UKS Olimp Grodków 16 4 4,00
15 Niewiadomski Michał LKS OSiR Komprachcice 16 5 3,20
16 Paruzel Mateusz UKS Pawonków 15 5 3,00
17 Swoboda Jakub UKS Pawonków 15 5 3,00
18 Dębowski Michał UKS Olimp Grodków 14 5 2,80
19 Kawulok Kamil LKS OSiR Komprachcice 14 5 2,80
20 Sosna Fabian LKS OSiR Komprachcice 14 5 2,80
21 Czupała Tomasz ASPR Zawadzkie 12 4 3,00
22 Poświstak Dawid SKS Orlik I Brzeg 12 5 2,40
23 Sobków Tymoteusz LKS OSiR Komprachcice 12 5 2,40
24 Wrzesiński Filip LKS OSiR Komprachcice 11 4 2,75
25 Miluniec Tymoteusz SKS Orlik I Brzeg 11 5 2,20
26 Banik Łukasz SKS Orlik II  Brzeg 10 5 2,00
27 Resiak Maciej SKS Orlik II  Brzeg 10 5 2,00
28 Hyl Piotr LKS OSiR Komprachcice 9 5 1,80
29 Żrałko Stanisław SKS Orlik II  Brzeg 9 5 1,80
30 Grzesiak Piotr UKS Pawonków 8 4 2,00
31 Greń Michał UKS Olimp Grodków 7 4 1,75
32 Łacny Daniel LKS OSiR Komprachcice 7 4 1,75
33 Thomann Dawid UKS Pawonków 7 4 1,75
34 Kaczka Adam ASPR Zawadzkie 7 5 1,40
35 Kakała Bartłomiej ASPR Zawadzkie 7 5 1,40
36 Kaczka Kacper ASPR Zawadzkie 5 1 5,00
37 Górny Kamil UKS Olimp Grodków 5 3 1,67
38 Piszcz Adrian SKS Orlik I Brzeg 5 3 1,67
39 Sdzuj Marcin LKS OSiR Komprachcice 5 3 1,67
40 Gerhads Maciej ASPR Zawadzkie 5 4 1,25
41 Kwas Patryk LKS OSiR Komprachcice 5 4 1,25
42 Witos Dawid UKS Olimp Grodków 5 4 1,25
43 Latosi Jacek ASPR Zawadzkie 5 5 1,00
44 Brudziński Natan SKS Orlik I Brzeg 4 2 2,00
45 Tymich Łukasz ASPR Zawadzkie 4 2 2,00
46 Dłucha Paweł SKS Orlik II  Brzeg 4 3 1,33
47 Derylak Kacper UKS Olimp Grodków 4 4 1,00
48 Kuka Bartłomiej UKS Olimp Grodków 4 4 1,00
49 Matuszczak Grzegorz ASPR Zawadzkie 4 4 1,00
50 Jurecki Przemysław LKS OSiR Komprachcice 4 5 0,80
51 Kroczak Szymon SKS Orlik II  Brzeg 4 5 0,80
52 Lukosek Michał UKS Pawonków 4 5 0,80
53 Strączkiewicz Nikodem SKS Orlik II  Brzeg 4 5 0,80
54 Łyżwa Szymon ASPR Zawadzkie 3 3 1,00
55 Bernat Bartosz UKS Olimp Grodków 3 5 0,60
56 Dobrzański Kacper SKS Orlik I Brzeg 3 5 0,60
57 Idzi Adam SKS Orlik II  Brzeg 3 5 0,60
58 Kośny Łukasz SKS Orlik I Brzeg 3 5 0,60
59 Skorzycki Arkadiusz ASPR Zawadzkie 2 2 1,00
60 Haba Mateusz UKS Pawonków 2 3 0,67
61 Bednarz Gracjan SKS Orlik II  Brzeg 2 4 0,50
62 Wojdyła Karol ASPR Zawadzkie 2 4 0,50
63 Smyk Kacper ASPR Zawadzkie 2 5 0,40
64 Strzelczyk Jakub SKS Orlik II  Brzeg 2 5 0,40
65 Kampa Alan ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
66 Piętak Michael UKS Olimp Grodków 1 1 1,00
67 Galla Dawid LKS OSiR Komprachcice 1 3 0,33
68 Sinkowski Kacper SKS Orlik I Brzeg 1 3 0,33
69 Steinert Dawid UKS Pawonków 1 3 0,33
70 Hryniewicz Marek LKS OSiR Komprachcice 1 4 0,25
71 Bilski Adam SKS Orlik II  Brzeg 1 5 0,20
72 Michalak Maciej UKS Pawonków 1 5 0,20
73 Uruski Antoni SKS Orlik II  Brzeg 1 5 0,20
Statystyki klubów - Opolska Liga Młodzików
                     
ASPR Zawadzkie              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Brolik Marcin 1 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Czupała Tomasz 4 12 1 0 0 0 0 0 -
3 Gerhads Maciej 4 5 1 0 0 0 0 0 -
4 Jałowiecki Piotr 5 21 1 4 0 0 0 0 -
5 Kaczka Adam 5 7 1 0 0 0 0 0 -
6 Kaczka Kacper 1 5 0 0 0 0 0 0 -
7 Kakała Bartłomiej 5 7 1 0 0 0 0 0 -
8 Kampa Alan 1 1 1 1 0 0 0 0 -
9 Kampa Martin 0 0 0 0 0 0 0 0 -
10 Kołodziej Dawid 2 0 0 0 0 0 0 0 -
11 Koprek Daniel 2 0 0 0 0 0 0 0 -
12 Latosi Jacek 5 5 2 0 0 0 0 0 -
13 Łyżwa Szymon 3 3 1 1 0 0 0 0 -
14 Matuszczak Grzegorz 4 4 0 0 0 0 0 0 -
15 Skorzycki Arkadiusz 2 2 0 2 0 0 0 0 -
16 Skrobisz Piotr 3 0 0 0 0 0 0 0 -
17 Smyk Kacper 5 2 0 1 0 0 0 0 -
18 Sowiak Fabian 5 0 0 0 0 0 0 0 -
19 Spałek Dawid 0 0 0 0 0 0 0 0 -
20 Stempin Paweł 5 47 2 1 0 0 0 0 -
21 Tymich Łukasz 2 4 1 0 0 0 0 0 -
22 Wojdyła Karol 4 2 0 0 0 0 0 0 -
23 Zebrala Rafał 3 0 0 0 0 0 0 0 -
                     
Gwardia Opole S.A.              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
                     
LKS OSiR Komprachcice              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Antoszczyszyn Adam 5 17 2 0 0 0 0 0 -
2 Czarny Dominik 0 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Galla Dawid 3 1 0 0 0 0 0 0 -
4 Hryniewicz Marek 4 1 1 0 0 0 0 0 -
5 Hyl Piotr 5 9 0 0 0 0 0 0 -
6 Jurecki Przemysław 5 4 1 0 0 0 0 0 -
7 Kawulok Kamil 5 14 1 2 0 0 0 0 -
8 Kwas Patryk 4 5 0 0 0 0 0 0 -
9 Lellek Mateusz 5 0 0 0 0 0 0 0 -
10 Łacny Daniel 4 7 0 0 0 0 0 0 -
11 Morawiec Steven 1 0 0 0 0 0 0 0 -
12 Niewiadomski Michał 5 16 1 0 0 0 0 0 -
13 Okoń Damian 4 0 0 0 0 0 0 0 -
14 Purul Adam 0 0 0 0 0 0 0 0 -
15 Sdzuj Marcin 3 5 0 0 0 0 0 0 -
16 Sobków Jakub 5 21 0 1 0 0 0 0 -
17 Sobków Tymoteusz 5 12 2 1 0 0 0 0 -
18 Sosna Fabian 5 14 0 0 0 0 0 0 -
19 Szkopiński Michał 0 0 0 0 0 0 0 0 -
20 Wrzesiński Filip 4 11 2 1 0 0 0 0 -
                     
SKS Orlik I Brzeg              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Brudziński Natan 2 4 0 0 0 0 0 0 -
2 Dobrzański Kacper 5 3 1 0 0 0 0 0 -
3 Kośny Łukasz 5 3 0 0 0 0 0 0 -
4 Kroczak Patryk 5 32 3 4 0 0 0 0 -
5 Krukowski Tobiasz 1 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Łysiuk Grzegorz 5 28 2 0 0 0 0 0 -
7 Miluniec Tymoteusz 5 11 1 1 0 0 0 0 -
8 Nowak Patryk 2 0 0 0 0 0 0 0 -
9 Piszcz Adrian 3 5 0 0 0 0 0 0 -
10 Poświstak Dawid 5 12 2 3 0 0 0 0 -
11 Rogowski Aleksander 0 0 0 0 0 0 0 0 -
12 Sikorski Oskar 5 32 3 3 1 0 0 0 -
13 Sinkowski Kacper 3 1 0 0 0 0 0 0 -
14 Tysier Wojciech 4 0 0 0 0 0 0 0 -
                     
SKS Orlik II  Brzeg              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Banik Łukasz 5 10 0 1 0 0 0 0 -
2 Bednarz Gracjan 4 2 2 1 0 0 0 0 -
3 Bilski Adam 5 1 1 1 0 0 0 0 -
4 Bronowicki Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Dłucha Paweł 3 4 0 0 0 0 0 0 -
6 Idzi Adam 5 3 0 1 0 0 0 0 -
7 Kałamuniak Jakub 5 47 4 2 0 0 0 0 -
8 Kowalski Jakub 4 0 0 0 0 0 0 0 -
9 Krawczyk Jakub 4 0 0 0 0 0 0 0 -
10 Kroczak Szymon 5 4 2 0 0 0 0 0 -
11 Resiak Maciej 5 10 1 0 0 0 0 0 -
12 Staśkiewicz Piotr 4 0 0 0 0 0 0 0 -
13 Strączkiewicz Nikodem 5 4 1 1 0 0 0 0 -
14 Strzelczyk Jakub 5 2 0 0 0 0 0 0 -
15 Uruski Antoni 5 1 0 0 0 0 0 0 -
16 Żrałko Stanisław 5 9 2 2 0 0 0 0 -
                     
UKS Olimp Grodków              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Bernat Bartosz 5 3 0 0 0 0 0 0 -
2 Biernat Emil 4 20 0 0 0 0 0 0 -
3 Bort Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Buczek Wojciech 0 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Bujak Miłosz 5 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Derylak Kacper 4 4 0 0 0 0 0 0 -
7 Dębowski Michał 5 14 1 0 0 0 0 0 -
8 Górny Kamil 3 5 1 1 0 0 0 0 -
9 Greń Michał 4 7 1 0 0 0 0 0 -
10 Hohensel Kacper 1 0 0 0 0 0 0 0 -
11 Jończyk Radosław 0 0 0 0 0 0 0 0 -
12 Jóźków Mateusz 4 16 2 3 0 0 0 0 -
13 Kubicki Kamil 2 0 0 0 0 0 0 0 -
14 Kudzia Filip 3 0 0 0 0 0 0 0 -
15 Kuka Bartłomiej 4 4 3 2 0 0 0 0 -
16 Lach Dawid 4 17 1 0 0 0 0 0 -
17 Muziewicz Miłosz 4 0 0 0 0 0 0 0 -
18 Pawlus Michał 5 41 0 2 0 0 0 0 -
19 Piętak Michael 1 1 0 0 0 0 0 0 -
20 Sawicki Paweł 4 20 1 0 0 0 0 0 -
21 Sobstel Karol 2 0 0 0 0 0 0 0 -
22 Stroński Jędrzej 0 0 0 0 0 0 0 0 -
23 Studziński Patryk 0 0 0 0 0 0 0 0 -
24 Witos Dawid 4 5 0 1 0 0 0 0 -
25 Woszczyna Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0 -
                     
UKS Pawonków              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Dmowski Szymon 5 0 2 0 0 0 0 0 -
2 Grzesiak Piotr 4 8 1 4 0 0 0 0 -
3 Haba Mateusz 3 2 0 0 1 0 0 0 -
4 Jerominek Krzysztof 3 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Kaczmarczyk Maciej 5 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Karbowiak Kamil 0 0 0 0 0 0 0 0 -
7 Koza Mariusz 5 20 2 7 0 0 0 0 -
8 Lukosek Michał 5 4 1 0 0 0 0 0 -
9 Mańka Tomasz 2 0 0 0 0 0 0 0 -
10 Michalak Maciej 5 1 0 2 0 0 0 0 -
11 Michna Kacper 0 0 0 0 0 0 0 0 -
12 Micota Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0 -
13 Paruzel Mateusz 5 15 1 0 0 0 0 0 -
14 Steinert Dawid 3 1 1 0 0 0 0 0 -
15 Swoboda Jakub 5 15 3 3 0 0 0 0 -
16 Thomann Dawid 4 7 0 0 0 0 0 0 -
Rzuty karne - Opolska Liga Młodzików - Opolska Liga Młodzików - Kolejka 7
         
  Rzuty karne
Nr Zespół liczba bramki skuteczność [%]
1 SKS Orlik I Brzeg 4 4 100,00
2 UKS Olimp Grodków 22 17 77,27
3 LKS OSiR Komprachcice 20 15 75,00
4 ASPR Zawadzkie 13 8 61,54
5 SKS Orlik II  Brzeg 10 5 50,00
6 UKS Pawonków 13 6 46,15