Klasyfikacje młodzików po jedenastej kolejce opolskiej ligi młodzieżowej

Opolska Liga Młodzików - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 7 7 0 0 211 136 14 0
2 SKS Orlik I Brzeg 8 6 0 2 213 151 12 4
3 LKS OSiR Komprachcice 8 5 0 3 209 152 10 6
4 ASPR Zawadzkie 7 3 0 4 182 177 6 8
5 SKS Orlik II  Brzeg 8 2 0 6 167 222 4 12
6 UKS Pawonków 8 0 0 8 131 275 0 16
Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodzików - II runda
       
Kolejka 8
Mecz Gospodarz Gość Wynik
29   SKS Orlik I Brzeg  
30   ASPR Zawadzkie (pauzuje)  
31 SKS Orlik II  Brzeg UKS Pawonków 33:21 (14:11)
32 UKS Olimp Grodków LKS OSiR Komprachcice 28:20 (13:11)
Kolejka 9
Mecz Gospodarz Gość Wynik
33 UKS Olimp Grodków    
34 LKS OSiR Komprachcice SKS Orlik II  Brzeg 35:20 (19:6)
35 UKS Pawonków (pauzuje)    
36 ASPR Zawadzkie SKS Orlik I Brzeg 17:25 (9:11)
Kolejka 10
Mecz Gospodarz Gość Wynik
37   ASPR Zawadzkie  
38 SKS Orlik I Brzeg UKS Pawonków 38:16 (15:5)
39   LKS OSiR Komprachcice (pauzuje)  
40 SKS Orlik II  Brzeg UKS Olimp Grodków 17:26 (7:11)
Kolejka 11
Mecz Gospodarz Gość Wynik
41 SKS Orlik II  Brzeg    
42 UKS Olimp Grodków (pauzuje)    
43 LKS OSiR Komprachcice SKS Orlik I Brzeg 17:19 (10:9)
44 UKS Pawonków ASPR Zawadzkie 21:38 (10:15)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodzików
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Kałamuniak Jakub SKS Orlik II  Brzeg 73 8 9,13
2 Stempin Paweł ASPR Zawadzkie 67 7 9,57
3 Kroczak Patryk SKS Orlik I Brzeg 58 8 7,25
4 Pawlus Michał UKS Olimp Grodków 52 7 7,43
5 Sikorski Oskar SKS Orlik I Brzeg 46 8 5,75
6 Jałowiecki Piotr ASPR Zawadzkie 37 7 5,29
6 Łysiuk Grzegorz SKS Orlik I Brzeg 37 8 4,63
8 Koza Mariusz UKS Pawonków 36 8 4,50
9 Biernat Emil UKS Olimp Grodków 35 6 5,83
10 Sobków Jakub LKS OSiR Komprachcice 33 8 4,13
11 Sosna Fabian LKS OSiR Komprachcice 29 8 3,63
11 Swoboda Jakub UKS Pawonków 29 8 3,63
13 Niewiadomski Michał LKS OSiR Komprachcice 26 8 3,25
14 Kawulok Kamil LKS OSiR Komprachcice 24 7 3,43
14 Poświstak Dawid SKS Orlik I Brzeg 24 8 3,00
16 Lach Dawid UKS Olimp Grodków 23 5 4,60
16 Sawicki Paweł UKS Olimp Grodków 23 6 3,83
18 Paruzel Mateusz UKS Pawonków 22 8 2,75
19 Dębowski Michał UKS Olimp Grodków 21 7 3,00
19 Antoszczyszyn Adam LKS OSiR Komprachcice 21 8 2,63
21 Miluniec Tymoteusz SKS Orlik I Brzeg 20 8 2,50
22 Banik Łukasz SKS Orlik II  Brzeg 19 8 2,38
23 Czupała Tomasz ASPR Zawadzkie 18 6 3,00
23 Wrzesiński Filip LKS OSiR Komprachcice 18 7 2,57
25 Jóźków Mateusz UKS Olimp Grodków 16 4 4,00
25 Lukosek Michał UKS Pawonków 16 8 2,00
27 Żrałko Stanisław SKS Orlik II  Brzeg 15 8 1,88
28 Resiak Maciej SKS Orlik II  Brzeg 14 8 1,75
29 Grzesiak Piotr UKS Pawonków 13 7 1,86
29 Łacny Daniel LKS OSiR Komprachcice 13 7 1,86
29 Sobków Tymoteusz LKS OSiR Komprachcice 13 7 1,86
32 Brudziński Natan SKS Orlik I Brzeg 12 4 3,00
32 Greń Michał UKS Olimp Grodków 12 6 2,00
32 Latosi Jacek ASPR Zawadzkie 12 7 1,71
35 Hyl Piotr LKS OSiR Komprachcice 11 8 1,38
36 Thomann Dawid UKS Pawonków 10 7 1,43
37 Kakała Bartłomiej ASPR Zawadzkie 9 7 1,29
38 Dłucha Paweł SKS Orlik II  Brzeg 8 6 1,33
38 Kroczak Szymon SKS Orlik II  Brzeg 8 8 1,00
40 Kaczka Adam ASPR Zawadzkie 7 5 1,40
40 Piszcz Adrian SKS Orlik I Brzeg 7 6 1,17
42 Matuszczak Grzegorz ASPR Zawadzkie 6 6 1,00
42 Witos Dawid UKS Olimp Grodków 6 6 1,00
42 Kowalski Jakub SKS Orlik II  Brzeg 6 7 0,86
45 Kaczka Kacper ASPR Zawadzkie 5 1 5,00
45 Sdzuj Marcin LKS OSiR Komprachcice 5 3 1,67
45 Górny Kamil UKS Olimp Grodków 5 4 1,25
45 Kuka Bartłomiej UKS Olimp Grodków 5 5 1,00
45 Gerhads Maciej ASPR Zawadzkie 5 6 0,83
45 Kwas Patryk LKS OSiR Komprachcice 5 6 0,83
45 Bernat Bartosz UKS Olimp Grodków 5 7 0,71
45 Hryniewicz Marek LKS OSiR Komprachcice 5 7 0,71
45 Strączkiewicz Nikodem SKS Orlik II  Brzeg 5 7 0,71
45 Strzelczyk Jakub SKS Orlik II  Brzeg 5 7 0,71
55 Tymich Łukasz ASPR Zawadzkie 4 2 2,00
55 Derylak Kacper UKS Olimp Grodków 4 6 0,67
55 Dobrzański Kacper SKS Orlik I Brzeg 4 7 0,57
55 Kośny Łukasz SKS Orlik I Brzeg 4 7 0,57
55 Bilski Adam SKS Orlik II  Brzeg 4 8 0,50
55 Jurecki Przemysław LKS OSiR Komprachcice 4 8 0,50
61 Łyżwa Szymon ASPR Zawadzkie 3 3 1,00
61 Bednarz Gracjan SKS Orlik II  Brzeg 3 5 0,60
61 Idzi Adam SKS Orlik II  Brzeg 3 6 0,50
61 Uruski Antoni SKS Orlik II  Brzeg 3 8 0,38
65 Studziński Patryk UKS Olimp Grodków 2 1 2,00
65 Skorzycki Arkadiusz ASPR Zawadzkie 2 2 1,00
65 Haba Mateusz UKS Pawonków 2 3 0,67
65 Wojdyła Karol ASPR Zawadzkie 2 5 0,40
65 Smyk Kacper ASPR Zawadzkie 2 6 0,33
70 Jendryca Daniel LKS OSiR Komprachcice 1 1 1,00
70 Kampa Alan ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
70 Piętak Michael UKS Olimp Grodków 1 1 1,00
70 Brolik Marcin ASPR Zawadzkie 1 2 0,50
70 Galla Dawid LKS OSiR Komprachcice 1 3 0,33
70 Koprek Daniel ASPR Zawadzkie 1 3 0,33
70 Sobstel Karol UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
70 Sinkowski Kacper SKS Orlik I Brzeg 1 5 0,20
70 Steinert Dawid UKS Pawonków 1 5 0,20
70 Michalak Maciej UKS Pawonków 1 6 0,17
70 Staśkiewicz Piotr SKS Orlik II  Brzeg 1 7 0,14
70 Dmowski Szymon UKS Pawonków 1 8 0,13