Statystyki, tabele, lista strzelców opolskiej ligi młodzików sezon 2016-17

Opolska Liga Młodzików - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Olimp Grodków 10 10 0 0 295 195 20 0
2 LKS OSiR Komprachcice 10 7 0 3 292 184 14 6
3 SKS Orlik I Brzeg 10 7 0 3 267 187 14 6
4 ASPR Zawadzkie 10 4 0 6 246 265 8 12
5 SKS Orlik II  Brzeg 10 2 0 8 198 281 4 16
6 UKS Pawonków 10 0 0 10 163 349 0 20
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodzików - II runda
       
Kolejka 8
Mecz Gospodarz Gość Wynik
29   SKS Orlik I Brzeg  
30   ASPR Zawadzkie (pauzuje)  
31 SKS Orlik II  Brzeg UKS Pawonków 33:21 (14:11)
32 UKS Olimp Grodków LKS OSiR Komprachcice 28:20 (13:11)
Kolejka 9
Mecz Gospodarz Gość Wynik
33 UKS Olimp Grodków    
34 LKS OSiR Komprachcice SKS Orlik II  Brzeg 35:20 (19:6)
35 UKS Pawonków (pauzuje)    
36 ASPR Zawadzkie SKS Orlik I Brzeg 17:25 (9:11)
Kolejka 10
Mecz Gospodarz Gość Wynik
37   ASPR Zawadzkie  
38 SKS Orlik I Brzeg UKS Pawonków 38:16 (15:5)
39   LKS OSiR Komprachcice (pauzuje)  
40 SKS Orlik II  Brzeg UKS Olimp Grodków 17:26 (7:11)
Kolejka 11
Mecz Gospodarz Gość Wynik
41 SKS Orlik II  Brzeg    
42 UKS Olimp Grodków (pauzuje)    
43 LKS OSiR Komprachcice SKS Orlik I Brzeg 17:19 (10:9)
44 UKS Pawonków ASPR Zawadzkie 21:38 (10:15)
Kolejka 12
Mecz Gospodarz Gość Wynik
45   UKS Pawonków  
46 ASPR Zawadzkie LKS OSiR Komprachcice 20:37 (9:19)
47 SKS Orlik I Brzeg UKS Olimp Grodków 19:25 (6:11)
48   SKS Orlik II  Brzeg (pauzuje)  
Kolejka 13
Mecz Gospodarz Gość Wynik
49    (pauzuje)  
50 SKS Orlik II  Brzeg SKS Orlik I Brzeg 11:35 (5:16)
51 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie 31:20 (18:8)
52 LKS OSiR Komprachcice UKS Pawonków 46:12 (22:7)
Kolejka 14
Mecz Gospodarz Gość Wynik
53   LKS OSiR Komprachcice  
54 UKS Pawonków UKS Olimp Grodków 20:28 (10:18)
55 ASPR Zawadzkie SKS Orlik II  Brzeg 24:20 (11:8)
56 SKS Orlik I Brzeg (pauzuje)    

 

Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodzików
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Stempin Paweł ASPR Zawadzkie 100 10 10,00
2 Kałamuniak Jakub SKS Orlik II  Brzeg 86 10 8,60
3 Kroczak Patryk SKS Orlik I Brzeg 70 10 7,00
4 Pawlus Michał UKS Olimp Grodków 68 9 7,56
5 Sikorski Oskar SKS Orlik I Brzeg 53 10 5,30
6 Jałowiecki Piotr ASPR Zawadzkie 49 10 4,90
6 Łysiuk Grzegorz SKS Orlik I Brzeg 49 10 4,90
8 Biernat Emil UKS Olimp Grodków 48 9 5,33
9 Sobków Jakub LKS OSiR Komprachcice 44 10 4,40
9 Sosna Fabian LKS OSiR Komprachcice 44 10 4,40
11 Koza Mariusz UKS Pawonków 42 10 4,20
12 Swoboda Jakub UKS Pawonków 40 10 4,00
13 Kawulok Kamil LKS OSiR Komprachcice 38 9 4,22
14 Poświstak Dawid SKS Orlik I Brzeg 31 10 3,10
15 Sawicki Paweł UKS Olimp Grodków 30 8 3,75
15 Miluniec Tymoteusz SKS Orlik I Brzeg 30 10 3,00
17 Niewiadomski Michał LKS OSiR Komprachcice 29 10 2,90
18 Czupała Tomasz ASPR Zawadzkie 27 9 3,00
18 Wrzesiński Filip LKS OSiR Komprachcice 27 9 3,00
20 Antoszczyszyn Adam LKS OSiR Komprachcice 25 9 2,78
20 Paruzel Mateusz UKS Pawonków 25 10 2,50
22 Banik Łukasz SKS Orlik II  Brzeg 24 10 2,40
23 Lach Dawid UKS Olimp Grodków 23 6 3,83
23 Dębowski Michał UKS Olimp Grodków 23 8 2,88
25 Jóźków Mateusz UKS Olimp Grodków 21 6 3,50
25 Lukosek Michał UKS Pawonków 21 10 2,10
27 Łacny Daniel LKS OSiR Komprachcice 18 9 2,00
27 Żrałko Stanisław SKS Orlik II  Brzeg 18 10 1,80
29 Greń Michał UKS Olimp Grodków 17 7 2,43
30 Kuka Bartłomiej UKS Olimp Grodków 16 8 2,00
30 Resiak Maciej SKS Orlik II  Brzeg 16 10 1,60
32 Sobków Tymoteusz LKS OSiR Komprachcice 15 9 1,67
32 Latosi Jacek ASPR Zawadzkie 15 10 1,50
34 Thomann Dawid UKS Pawonków 14 9 1,56
34 Hyl Piotr LKS OSiR Komprachcice 14 10 1,40
36 Grzesiak Piotr UKS Pawonków 13 7 1,86
36 Witos Dawid UKS Olimp Grodków 13 9 1,44
38 Brudziński Natan SKS Orlik I Brzeg 12 4 3,00
39 Dłucha Paweł SKS Orlik II  Brzeg 9 7 1,29
39 Górny Kamil UKS Olimp Grodków 9 7 1,29
39 Piszcz Adrian SKS Orlik I Brzeg 9 8 1,13
39 Matuszczak Grzegorz ASPR Zawadzkie 9 9 1,00
39 Kakała Bartłomiej ASPR Zawadzkie 9 10 0,90
39 Kroczak Szymon SKS Orlik II  Brzeg 9 10 0,90
45 Jendryca Daniel LKS OSiR Komprachcice 8 3 2,67
45 Derylak Kacper UKS Olimp Grodków 8 7 1,14
45 Hryniewicz Marek LKS OSiR Komprachcice 8 9 0,89
45 Bernat Bartosz UKS Olimp Grodków 8 10 0,80
45 Jurecki Przemysław LKS OSiR Komprachcice 8 10 0,80
50 Kaczka Adam ASPR Zawadzkie 7 5 1,40
50 Kowalski Jakub SKS Orlik II  Brzeg 7 9 0,78
52 Strzelczyk Jakub SKS Orlik II  Brzeg 6 9 0,67
52 Bilski Adam SKS Orlik II  Brzeg 6 10 0,60
54 Kaczka Kacper ASPR Zawadzkie 5 1 5,00
54 Sdzuj Marcin LKS OSiR Komprachcice 5 3 1,67
54 Bednarz Gracjan SKS Orlik II  Brzeg 5 7 0,71
54 Wojdyła Karol ASPR Zawadzkie 5 7 0,71
54 Gerhads Maciej ASPR Zawadzkie 5 8 0,63
54 Kwas Patryk LKS OSiR Komprachcice 5 8 0,63
54 Kośny Łukasz SKS Orlik I Brzeg 5 9 0,56
54 Strączkiewicz Nikodem SKS Orlik II  Brzeg 5 9 0,56
62 Tymich Łukasz ASPR Zawadzkie 4 2 2,00
62 Sinkowski Kacper SKS Orlik I Brzeg 4 6 0,67
62 Dobrzański Kacper SKS Orlik I Brzeg 4 8 0,50
65 Piętak Michael UKS Olimp Grodków 3 2 1,50
65 Studziński Patryk UKS Olimp Grodków 3 3 1,00
65 Hohensel Kacper UKS Olimp Grodków 3 5 0,60
65 Łyżwa Szymon ASPR Zawadzkie 3 6 0,50
65 Steinert Dawid UKS Pawonków 3 6 0,50
65 Idzi Adam SKS Orlik II  Brzeg 3 7 0,43
65 Uruski Antoni SKS Orlik II  Brzeg 3 10 0,30
72 Skorzycki Arkadiusz ASPR Zawadzkie 2 2 1,00
72 Haba Mateusz UKS Pawonków 2 3 0,67
72 Galla Dawid LKS OSiR Komprachcice 2 4 0,50
72 Okoń Damian LKS OSiR Komprachcice 2 9 0,22
72 Smyk Kacper ASPR Zawadzkie 2 9 0,22
72 Dmowski Szymon UKS Pawonków 2 10 0,20
78 Kampa Alan ASPR Zawadzkie 1 1 1,00
78 Kubicki Kamil UKS Olimp Grodków 1 4 0,25
78 Brolik Marcin ASPR Zawadzkie 1 5 0,20
78 Koprek Daniel ASPR Zawadzkie 1 5 0,20
78 Sobstel Karol UKS Olimp Grodków 1 5 0,20
78 Kołodziej Dawid ASPR Zawadzkie 1 6 0,17
78 Michalak Maciej UKS Pawonków 1 6 0,17
78 Staśkiewicz Piotr SKS Orlik II  Brzeg 1 8 0,13
Rzuty karne - Opolska Liga Młodzików - Opolska Liga Młodzików - Kolejka 14
         
  Rzuty karne
Nr Zespół liczba bramki skuteczność [%]
1 SKS Orlik I Brzeg 12 12 100,00
2 LKS OSiR Komprachcice 36 27 75,00
3 ASPR Zawadzkie 22 16 72,73
4 UKS Olimp Grodków 30 20 66,67
5 SKS Orlik II  Brzeg 23 13 56,52
6 UKS Pawonków 36 15 41,67
Statystyki klubów - Opolska Liga Młodzików
               
ASPR Zawadzkie        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki Średnia zdobytych bramek U 2min D
1 Brolik Marcin 5 1 0,2 1 0 0
2 Czupała Tomasz 9 27 3 4 0 0
3 Gerhads Maciej 8 5 0,63 3 1 0
4 Jałowiecki Piotr 10 49 4,9 4 8 0
5 Kaczka Adam 5 7 1,4 1 0 0
6 Kaczka Kacper 1 5 5 0 0 0
7 Kakała Bartłomiej 10 9 0,9 1 1 0
8 Kampa Alan 1 1 1 1 1 0
9 Kampa Martin 0 0 - 0 0 0
10 Kołodziej Dawid 6 1 0,17 0 1 0
11 Koprek Daniel 5 1 0,2 1 0 0
12 Latosi Jacek 10 15 1,5 4 3 0
13 Łyżwa Szymon 6 3 0,5 1 1 0
14 Matuszczak Grzegorz 9 9 1 2 0 0
15 Skorzycki Arkadiusz 2 2 1 0 2 0
16 Skrobisz Piotr 7 0 0 0 0 0
17 Smyk Kacper 9 2 0,22 0 2 0
18 Sowiak Fabian 9 0 0 0 0 0
19 Spałek Dawid 0 0 - 0 0 0
20 Stempin Paweł 10 100 10 4 3 0
21 Tymich Łukasz 2 4 2 1 0 0
22 Wojdyła Karol 7 5 0,71 0 1 0
23 Zebrala Rafał 7 0 0 0 1 0
               
Gwardia Opole S.A.        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki Średnia zdobytych bramek U 2min D
               
LKS OSiR Komprachcice        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki Średnia zdobytych bramek U 2min D
1 Antoszczyszyn Adam 9 25 2,78 2 2 0
2 Czarny Dominik 0 0 - 0 0 0
3 Galla Dawid 4 2 0,5 0 1 0
4 Hryniewicz Marek 9 8 0,89 1 0 0
5 Hyl Piotr 10 14 1,4 1 0 0
6 Jendryca Daniel 3 8 2,67 0 0 0
7 Jurecki Przemysław 10 8 0,8 5 2 0
8 Kawulok Kamil 9 38 4,22 1 4 0
9 Kwas Patryk 8 5 0,63 0 1 0
10 Lellek Mateusz 10 0 0 0 0 0
11 Łacny Daniel 9 18 2 0 0 0
12 Morawiec Steven 1 0 0 0 0 0
13 Niewiadomski Michał 10 29 2,9 3 1 0
14 Okoń Damian 9 2 0,22 0 1 0
15 Purul Adam 0 0 - 0 0 0
16 Sdzuj Marcin 3 5 1,67 0 0 0
17 Sobków Jakub 10 44 4,4 1 2 0
18 Sobków Tymoteusz 9 15 1,67 4 2 0
19 Sosna Fabian 10 44 4,4 0 1 0
20 Szkopiński Michał 0 0 - 0 0 0
21 Wrzesiński Filip 9 27 3 2 3 0
               
SKS Orlik I Brzeg        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki Średnia zdobytych bramek U 2min D
1 Brudziński Natan 4 12 3 1 0 0
2 Dobrzański Kacper 8 4 0,5 1 1 0
3 Kośny Łukasz 9 5 0,56 0 0 0
4 Kroczak Patryk 10 70 7 5 6 0
5 Krukowski Tobiasz 1 0 0 0 0 0
6 Łysiuk Grzegorz 10 49 4,9 3 0 0
7 Miluniec Tymoteusz 10 30 3 1 1 0
8 Nowak Patryk 4 0 0 0 0 0
9 Piszcz Adrian 8 9 1,13 1 0 0
10 Poświstak Dawid 10 31 3,1 6 4 0
11 Rogowski Aleksander 0 0 - 0 0 0
12 Sikorski Oskar 10 53 5,3 5 6 1
13 Sinkowski Kacper 6 4 0,67 0 0 0
14 Tysier Wojciech 9 0 0 0 0 0
               
SKS Orlik II  Brzeg        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki Średnia zdobytych bramek U 2min D
1 Banik Łukasz 10 24 2,4 2 4 0
2 Bednarz Gracjan 7 5 0,71 2 1 0
3 Bilski Adam 10 6 0,6 2 1 0
4 Bronowicki Jakub 5 0 0 1 0 0
5 Dłucha Paweł 7 9 1,29 0 0 0
6 Idzi Adam 7 3 0,43 0 1 0
7 Kałamuniak Jakub 10 86 8,6 6 3 0
8 Kowalski Jakub 9 7 0,78 1 0 0
9 Krawczyk Jakub 7 0 0 0 0 0
10 Kroczak Szymon 10 9 0,9 3 2 0
11 Resiak Maciej 10 16 1,6 1 3 0
12 Staśkiewicz Piotr 8 1 0,13 0 0 0
13 Strączkiewicz Nikodem 9 5 0,56 1 1 0
14 Strzelczyk Jakub 9 6 0,67 0 0 0
15 Uruski Antoni 10 3 0,3 1 2 0
16 Żrałko Stanisław 10 18 1,8 3 4 0
               
UKS Olimp Grodków        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki Średnia zdobytych bramek U 2min D
1 Bernat Bartosz 10 8 0,8 1 0 0
2 Biernat Emil 9 48 5,33 0 4 0
3 Bort Maciej 3 0 0 0 0 0
4 Buczek Wojciech 1 0 0 0 0 0
5 Bujak Miłosz 9 0 0 0 0 0
6 Derylak Kacper 7 8 1,14 0 1 0
7 Dębowski Michał 8 23 2,88 4 1 0
8 Górny Kamil 7 9 1,29 3 1 0
9 Greń Michał 7 17 2,43 2 1 0
10 Hohensel Kacper 5 3 0,6 0 0 0
11 Jończyk Radosław 0 0 - 0 0 0
12 Jóźków Mateusz 6 21 3,5 4 4 0
13 Kubicki Kamil 4 1 0,25 0 0 0
14 Kudzia Filip 4 0 0 0 0 0
15 Kuka Bartłomiej 8 16 2 6 4 0
16 Lach Dawid 6 23 3,83 2 2 0
17 Muziewicz Miłosz 7 0 0 0 0 0
18 Pawlus Michał 9 68 7,56 1 2 0
19 Piętak Michael 2 3 1,5 0 0 0
20 Sawicki Paweł 8 30 3,75 1 2 0
21 Sobstel Karol 5 1 0,2 0 1 0
22 Stroński Jędrzej 1 0 0 0 0 0
23 Studziński Patryk 3 3 1 0 0 0
24 Witos Dawid 9 13 1,44 0 1 0
25 Woszczyna Maciej 0 0 - 0 0 0
               
UKS Pawonków        
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki Średnia zdobytych bramek U 2min D
1 Dmowski Szymon 10 2 0,2 3 0 0
2 Grzesiak Piotr 7 13 1,86 3 6 0
3 Haba Mateusz 3 2 0,67 0 0 1
4 Jerominek Krzysztof 3 0 0 0 0 0
5 Kaczmarczyk Maciej 10 0 0 0 1 0
6 Karbowiak Kamil 0 0 - 0 0 0
7 Koza Mariusz 10 42 4,2 5 11 0
8 Lukosek Michał 10 21 2,1 3 3 0
9 Mańka Tomasz 2 0 0 0 0 0
10 Michalak Maciej 6 1 0,17 1 2 0
11 Michna Kacper 0 0 - 0 0 0
12 Micota Mateusz 0 0 - 0 0 0
13 Paruzel Mateusz 10 25 2,5 3 2 0
14 Steinert Dawid 6 3 0,5 1 0 0
15 Swoboda Jakub 10 40 4 5 6 0
16 Thomann Dawid 9 14 1,56 1 1 0