Tabela, klasyfikacje MŁODZICZEK po 7 kolejce

Opolska Liga Młodziczek - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Spartakus Otmuchów 7 7 0 0 242 79 14 0
2 UKS Olimp Grodków 7 5 1 1 206 110 11 3
3 UKS MOS Opole 7 4 1 2 177 146 9 5
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 7 2 0 5 123 195 4 10
5 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 7 1 0 6 83 182 2 12
6 LZS Tor Dobrzeń Wielki 7 1 0 6 94 213 2 12
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodziczek - II runda
       
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
16 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS Spartakus Otmuchów 18:33 (10:19)
17 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice LZS Tor Dobrzeń Wielki 21:13 (12:7)
18 UKS Olimp Grodków UKS MOS Opole 18:18 (7:6)
Kolejka 7
Mecz Gospodarz Gość Wynik
19 UKS Olimp Grodków ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 35:15 (18:6)
20 UKS MOS Opole LZS Tor Dobrzeń Wielki 42:11 (23:5)
21 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice UKS Spartakus Otmuchów 8:29 (3:15)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodziczek
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Maczulis Klaudia UKS MOS Opole 83 7 11,86
2 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 60 7 8,57
3 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 59 7 8,43
4 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 43 7 6,14
5 Nowotny Sabina UKS MOS Opole 41 7 5,86
6 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 40 7 5,71
7 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 39 7 5,57
8 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 39 7 5,57
9 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 36 7 5,14
10 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 33 7 4,71
11 Kokot Wiktoria LZS Tor Dobrzeń Wielki 29 7 4,14
12 Smolarek Emilia UKS MOS Opole 28 7 4,00
13 Kościółek Karolina KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 27 7 3,86
14 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 24 6 4,00
15 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 20 6 3,33
16 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 19 6 3,17
17 Kokott Anna LZS Tor Dobrzeń Wielki 19 7 2,71
18 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 15 6 2,50
19 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 15 7 2,14
20 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 15 7 2,14
21 Zielonka Maja UKS Spartakus Otmuchów 15 7 2,14
22 Kokot Katarzyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 14 6 2,33
23 Gromala Aleksandra KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 14 7 2,00
24 Maczulis Monika UKS MOS Opole 14 7 2,00
25 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 13 5 2,60
26 Zabrzeńska Laura UKS Spartakus Otmuchów 12 3 4,00
27 Dąbrowska Kornela UKS Olimp Grodków 12 6 2,00
28 Nastałek Nina UKS Olimp Grodków 12 6 2,00
29 Piotrowska Mirosława LZS Tor Dobrzeń Wielki 11 5 2,20
30 Pogorzelska Karolina KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 10 6 1,67
31 Heder Natalia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 10 7 1,43
32 Mendelowska Patrycja KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 10 7 1,43
33 Gortowska Paulina UKS Olimp Grodków 8 5 1,60
34 Tymich Wiktoria ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 7 7 1,00
35 Klama Laura UKS MOS Opole 6 4 1,50
36 Kokot Karolina LZS Tor Dobrzeń Wielki 6 6 1,00
37 Kubica Roksana UKS Olimp Grodków 6 7 0,86
38 Majka Małgorzata UKS Spartakus Otmuchów 6 7 0,86
39 Kanteluk Martyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 5 6 0,83
40 Wołoszczak Patrycja KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 5 7 0,71
41 Szczurek Julia UKS Olimp Grodków 4 6 0,67
42 Szampera Aurelia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 4 7 0,57
43 Błaszczyk Olimpia LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 2 1,50
44 Lis Zuzanna LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 4 0,75
45 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 3 5 0,60
46 Nagaba Magda KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 3 5 0,60
47 Dyga Emilia UKS MOS Opole 3 6 0,50
48 Szczepaniak Amelia LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 6 0,50
49 Bziuk Maja UKS Spartakus Otmuchów 2 6 0,33
50 Kruk Małgorzata ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 6 0,33
51 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 6 0,33
52 Schneider Sandra KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 2 6 0,33
53 Ćwirzeń Kamila UKS MOS Opole 2 7 0,29
54 Mielczerek Oliwia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 1 2 0,50
55 Sterniuk Anna LZS Tor Dobrzeń Wielki 1 3 0,33
56 Glinkowska Dominika UKS Olimp Grodków 1 4 0,25
57 Kwarta Paulina UKS Olimp Grodków 1 4 0,25
58 Lorenc Daria UKS Spartakus Otmuchów 1 4 0,25
59 Ciach Aleksandra UKS Olimp Grodków 1 5 0,20
60 Laski Magdalena ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 7 0,14
61 Łabus Emilia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 1 7 0,14
62 Wójcik Wiktoria ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 7 0,14