Tabela oraz klasyfikacja strzelców po 6. kolejce rozgrywek młodziczek OZPR

Opolska Liga Młodziczek - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Spartakus Otmuchów 6 6 0 0 213 71 12 0
2 UKS Olimp Grodków 6 4 1 1 171 95 9 3
3 UKS MOS Opole 6 3 1 2 135 135 7 5
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 6 2 0 4 108 160 4 8
5 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 6 1 0 5 75 153 2 10
6 LZS Tor Dobrzeń Wielki 6 1 0 5 83 171 2 10
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodziczek - II runda
       
Kolejka 6
Mecz Gospodarz Gość Wynik
16 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS Spartakus Otmuchów 18:33 (10:19)
17 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice LZS Tor Dobrzeń Wielki 21:13 (12:7)
18 UKS Olimp Grodków UKS MOS Opole 18:18 (7:6)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodziczek
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Maczulis Klaudia UKS MOS Opole 68 6 11,33
2 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 55 6 9,17
3 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 51 6 8,50
4 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 36 6 6,00
5 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 34 6 5,67
6 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 33 6 5,50
7 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 32 6 5,33
8 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 32 6 5,33
9 Nowotny Sabina UKS MOS Opole 32 6 5,33
10 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 31 6 5,17
11 Kokot Wiktoria LZS Tor Dobrzeń Wielki 25 6 4,17
12 Kościółek Karolina KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 25 6 4,17
13 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 21 5 4,20
14 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 20 6 3,33
15 Kokott Anna LZS Tor Dobrzeń Wielki 19 6 3,17
16 Smolarek Emilia UKS MOS Opole 18 6 3,00
17 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 16 5 3,20
18 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 15 6 2,50
19 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 13 5 2,60
20 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 13 6 2,17
21 Zielonka Maja UKS Spartakus Otmuchów 13 6 2,17
22 Gromala Aleksandra KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 12 6 2,00
23 Zabrzeńska Laura UKS Spartakus Otmuchów 11 2 5,50
24 Kokot Katarzyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 11 5 2,20
25 Piotrowska Mirosława LZS Tor Dobrzeń Wielki 11 5 2,20
26 Dąbrowska Kornela UKS Olimp Grodków 10 5 2,00
27 Mendelowska Patrycja KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 10 6 1,67
28 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 9 4 2,25
29 Heder Natalia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 9 6 1,50
30 Nastałek Nina UKS Olimp Grodków 8 5 1,60
31 Pogorzelska Karolina KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 7 5 1,40
32 Klama Laura UKS MOS Opole 6 4 1,50
33 Maczulis Monika UKS MOS Opole 6 6 1,00
34 Tymich Wiktoria ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 6 6 1,00
35 Gortowska Paulina UKS Olimp Grodków 5 4 1,25
36 Kanteluk Martyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 5 5 1,00
37 Wołoszczak Patrycja KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 5 6 0,83
38 Kokot Karolina LZS Tor Dobrzeń Wielki 4 5 0,80
39 Kubica Roksana UKS Olimp Grodków 4 6 0,67
40 Błaszczyk Olimpia LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 2 1,50
41 Lis Zuzanna LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 4 0,75
42 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 3 5 0,60
43 Dyga Emilia UKS MOS Opole 3 5 0,60
44 Nagaba Magda KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 3 5 0,60
45 Szczurek Julia UKS Olimp Grodków 3 5 0,60
46 Majka Małgorzata UKS Spartakus Otmuchów 3 6 0,50
47 Szampera Aurelia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 3 6 0,50
48 Bziuk Maja UKS Spartakus Otmuchów 2 5 0,40
49 Schneider Sandra KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 2 5 0,40
50 Szczepaniak Amelia LZS Tor Dobrzeń Wielki 2 5 0,40
51 Ćwirzeń Kamila UKS MOS Opole 2 6 0,33
52 Kruk Małgorzata ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 6 0,33
53 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 6 0,33
54 Mielczerek Oliwia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 1 2 0,50
55 Glinkowska Dominika UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
56 Ciach Aleksandra UKS Olimp Grodków 1 4 0,25
57 Kwarta Paulina UKS Olimp Grodków 1 4 0,25
58 Lorenc Daria UKS Spartakus Otmuchów 1 4 0,25
59 Laski Magdalena ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 6 0,17
60 Łabus Emilia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 1 6 0,17
61 Wójcik Wiktoria ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 6 0,17