Młodziczki po I rundzie i terminarz II rundy, klasyfikacje sezon 2016-17

Opolska Liga Młodziczek - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Spartakus Otmuchów 5 5 0 0 180 53 10 0
2 UKS Olimp Grodków 5 4 0 1 153 77 8 2
3 UKS MOS Opole 5 3 0 2 117 117 6 4
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 5 2 0 3 90 127 4 6
5 LZS Tor Dobrzeń Wielki 5 1 0 4 70 150 2 8
6 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 5 0 0 5 54 140 0 10
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodziczek
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Maczulis Klaudia UKS MOS Opole 57 5 11,40
2 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 47 5 9,40
3 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 45 5 9,00
4 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 29 5 5,80
5 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 29 5 5,80
6 Nowotny Sabina UKS MOS Opole 29 5 5,80
7 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 29 5 5,80
8 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 29 5 5,80
9 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 28 5 5,60
10 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 23 5 4,60
11 Kokot Wiktoria LZS Tor Dobrzeń Wielki 23 5 4,60
12 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 21 5 4,20
13 Kokott Anna LZS Tor Dobrzeń Wielki 16 5 3,20
14 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 16 5 3,20
15 Kościółek Karolina KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 15 5 3,00
16 Smolarek Emilia UKS MOS Opole 15 5 3,00
17 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 14 4 3,50
18 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 14 5 2,80
19 Zielonka Maja UKS Spartakus Otmuchów 13 5 2,60
20 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 11 4 2,75
21 Piotrowska Mirosława LZS Tor Dobrzeń Wielki 11 4 2,75
22 Dąbrowska Kornela UKS Olimp Grodków 10 5 2,00
23 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 10 5 2,00
24 Zabrzeńska Laura UKS Spartakus Otmuchów 9 1 9,00
25 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 9 4 2,25
26 Gromala Aleksandra KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 9 5 1,80
27 Kokot Katarzyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 8 4 2,00
28 Mendelowska Patrycja KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 8 5 1,60
29 Nastałek Nina UKS Olimp Grodków 7 4 1,75
30 Heder Natalia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 7 5 1,40
31 Klama Laura UKS MOS Opole 6 4 1,50
32 Gortowska Paulina UKS Olimp Grodków 5 4 1,25
33 Maczulis Monika UKS MOS Opole 5 5 1,00
34 Tymich Wiktoria ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 5 5 1,00
35 Kanteluk Martyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 4 4 1,00
36 Pogorzelska Karolina KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 4 4 1,00
37 Wołoszczak Patrycja KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 4 5 0,80
38 Błaszczyk Olimpia LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 2 1,50
39 Dyga Emilia UKS MOS Opole 3 4 0,75
40 Lis Zuzanna LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 4 0,75
41 Nagaba Magda KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 3 4 0,75
42 Majka Małgorzata UKS Spartakus Otmuchów 3 5 0,60
43 Kokot Karolina LZS Tor Dobrzeń Wielki 2 4 0,50
44 Schneider Sandra KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 2 4 0,50
45 Szczurek Julia UKS Olimp Grodków 2 4 0,50
46 Ćwirzeń Kamila UKS MOS Opole 2 5 0,40
47 Kruk Małgorzata ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 5 0,40
48 Kubica Roksana UKS Olimp Grodków 2 5 0,40
49 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 5 0,40
50 Glinkowska Dominika UKS Olimp Grodków 1 2 0,50
51 Mielczerek Oliwia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 1 2 0,50
52 Lorenc Daria UKS Spartakus Otmuchów 1 3 0,33
53 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 4 0,25
54 Bziuk Maja UKS Spartakus Otmuchów 1 4 0,25
55 Ciach Aleksandra UKS Olimp Grodków 1 4 0,25
56 Kwarta Paulina UKS Olimp Grodków 1 4 0,25
57 Laski Magdalena ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 5 0,20
58 Łabus Emilia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 1 5 0,20
59 Szampera Aurelia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 5 0,20
60 Wójcik Wiktoria ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 5 0,20
Statystyki klubów - Opolska Liga Młodziczek
                     
ASPR Zawadzkie-Kolonowskie              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Burda Kinga 4 1 1 1 0 0 0 0 -
2 Gawlik Weronika 5 28 0 0 0 0 0 0 -
3 Gołębicka Klaudia 4 0 0 0 0 0 0 0 -
4 Konieczko Marta 5 14 3 2 0 0 0 0 -
5 Kruk Małgorzata 5 2 0 1 0 0 0 0 -
6 Laski Magdalena 5 1 0 0 0 0 0 0 -
7 Maniera Martyna 5 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Najman Oliwia 5 16 2 2 0 0 0 0 -
9 Piętka Gabriela 5 2 2 1 0 0 0 0 -
10 Szampera Aurelia 5 1 0 2 0 0 0 0 -
11 Szulc Janina 4 9 2 3 0 0 0 0 -
12 Tymich Wiktoria 5 5 1 2 0 0 0 0 -
13 Wilczek Marta 5 10 3 1 0 0 0 0 -
14 Wójcik Wiktoria 5 1 1 0 0 0 0 0 -
                     
KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Ciotucha Weronika 4 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Grabowska Aleksandra 3 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Gromala Aleksandra 5 9 1 0 0 0 0 0 -
4 Heder Natalia 5 7 3 9 0 0 0 0 -
5 Jadeszko Zofia 4 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Jamkowa Julia 0 0 0 0 0 0 0 0 -
7 Juraszek Daria 0 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Kansy Wiktoria 4 0 0 0 0 0 0 0 -
9 Kościółek Karolina 5 15 2 0 0 0 0 0 -
10 Łabus Emilia 5 1 0 0 0 0 0 0 -
11 Mendelowska Patrycja 5 8 2 1 0 0 0 0 -
12 Mielczerek Oliwia 2 1 0 0 0 0 0 0 -
13 Mucha Oliwia 1 0 0 0 0 0 0 0 -
14 Nagaba Magda 4 3 0 1 0 0 0 0 -
15 Nowosielska Nikola 4 0 0 0 0 0 0 0 -
16 Pawłowska Katarzyna 0 0 0 0 0 0 0 0 -
17 Pogorzelska Karolina 4 4 4 3 0 0 0 0 -
18 Schneider Sandra 4 2 0 1 0 0 0 0 -
19 Tuniewicz Martyna 1 0 0 0 0 0 0 0 -
20 Wnuk Maja 5 0 0 0 0 0 0 0 -
21 Wołoszczak Patrycja 5 4 1 0 0 0 0 0 -
22 Zastępa Natalia 0 0 0 0 0 0 0 0 -
                     
LZS Tor Dobrzeń Wielki              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Błaszczyk Olimpia 2 3 0 2 0 0 0 0 -
2 Deiner Aleksandra 0 0 0 0 0 0 0 0 -
3 Kanteluk Martyna 4 4 0 1 0 0 0 0 -
4 Kokot Karolina 4 2 3 1 0 0 0 0 -
5 Kokot Katarzyna 4 8 0 0 0 0 0 0 -
6 Kokot Wiktoria 5 23 1 1 0 0 0 0 -
7 Kokott Anna 5 16 4 3 0 0 0 0 -
8 Kościułek Marta 2 0 0 0 0 0 0 0 -
9 Kubis Julia 0 0 0 0 0 0 0 0 -
10 Lis Zuzanna 4 3 2 1 0 0 0 0 -
11 Olak Wiktoria 2 0 0 0 0 0 0 0 -
12 Piekorz Daniela 4 0 0 0 0 0 0 0 -
13 Piotrowska Mirosława 4 11 3 2 0 0 0 0 -
14 Piotrowska Zuzanna 0 0 0 0 0 0 0 0 -
15 Pozniak Małgorzata 1 0 0 0 0 0 0 0 -
16 Rybicka Sandra 0 0 0 0 0 0 0 0 -
17 Schwierz Justyna 1 0 0 0 0 0 0 0 -
18 Sollorz Julia 1 0 0 0 0 0 0 0 -
19 Sternik Anna 1 0 0 0 0 0 0 0 -
20 Szczepaniak Amelia 4 0 0 0 0 0 0 0 -
21 Urbańczyk Kinga 5 0 0 0 0 0 0 0 -
22 Zielonkowska Magdalena 1 0 0 0 0 0 0 0 -
                     
UKS MOS Opole              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Ćwirzeń Kamila 5 2 0 0 0 0 0 0 -
2 Dyga Emilia 4 3 1 0 0 0 0 0 -
3 Gnot Anna 4 0 1 0 0 0 0 0 -
4 Klama Laura 4 6 1 0 0 0 0 0 -
5 Maczulis Klaudia 5 57 1 0 0 0 0 0 -
6 Maczulis Monika 5 5 1 4 0 0 0 0 -
7 Nowaczkiewicz Arkadia 0 0 0 0 0 0 0 0 -
8 Nowotny Sabina 5 29 4 3 0 0 0 0 -
9 Okos Natalia 0 0 0 0 0 0 0 0 -
10 Ranecka Kamila 5 0 0 0 0 0 0 0 -
11 Smolarek Emilia 5 15 1 0 0 0 0 0 -
12 Tileczek Barbara 1 0 0 0 0 0 0 0 -
                     
UKS Olimp Grodków              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Bidzińska Paulina 0 0 0 0 0 0 0 0 -
2 Ciach Aleksandra 4 1 0 1 0 0 0 0 -
3 Dąbrowska Kornela 5 10 3 3 0 0 0 0 -
4 Doskocz Mariola 0 0 0 0 0 0 0 0 -
5 Gaczyńska Milena 0 0 0 0 0 0 0 0 -
6 Glinkowska Dominika 2 1 0 0 0 0 0 0 -
7 Gortowska Paulina 4 5 0 1 0 0 0 0 -
8 Kasztelan Julia 0 0 0 0 0 0 0 0 -
9 Korzeniowska Patrycja 5 29 1 0 0 0 0 0 -
10 Kubica Roksana 5 2 1 0 0 0 0 0 -
11 Kwarta Aleksandra 5 45 3 3 0 0 0 0 -
12 Kwarta Paulina 4 1 0 1 0 0 0 0 -
13 Łoza Julia 3 0 0 0 0 0 0 0 -
14 Maciąg Wiktoria 1 0 0 0 0 0 0 0 -
15 Maliszewska Anna 2 0 0 0 0 0 0 0 -
16 Markiewicz Marta 0 0 0 0 0 0 0 0 -
17 Nastałek Nina 4 7 2 2 0 0 0 0 -
18 Rutkiewicz Wiktoria 5 21 1 2 0 0 0 0 -
19 Sałata Patrycja 0 0 0 0 0 0 0 0 -
20 Skotnicka Klaudia 5 0 0 0 0 0 0 0 -
21 Szczurek Julia 4 2 1 1 0 0 0 0 -
22 Turowska Eliza 3 0 0 0 0 0 0 0 -
23 Walczak Malwina 5 29 1 0 0 0 0 0 -
24 Winny Wiktoria 3 0 0 0 0 0 0 0 -
                     
UKS Spartakus Otmuchów              
Lp Nazwisko i imię Mecze Bramki U 2min D KD Karne ilość Karne bramki Skuteczność
1 Banasiak Kamila 5 23 0 1 0 0 0 0 -
2 Bziuk Maja 4 1 1 1 0 0 0 0 -
3 Czerniec Amelia 4 14 3 1 0 0 0 0 -
4 Dąbska Kinga 4 11 3 0 0 0 0 0 -
5 Dyrek Wiktoria 5 29 0 0 0 0 0 0 -
6 Hucaluk Paulina 5 0 0 0 0 0 0 0 -
7 Kilian Aleksandra 5 47 1 0 0 0 0 0 -
8 Kulak Angelika 0 0 0 0 0 0 0 0 -
9 Lorenc Daria 3 1 0 0 0 0 0 0 -
10 Majka Małgorzata 5 3 0 0 0 0 0 0 -
11 Oleksy Milena 4 0 0 1 0 0 0 0 -
12 Tymczyszyn Patrycja 5 29 1 0 0 0 0 0 -
13 Wróbel Karolina 0 0 0 0 0 0 0 0 -
14 Zabrzeńska Laura 1 9 1 0 0 0 0 0 -
15 Zawaryńska Agata 0 0 0 0 0 0 0 0 -
16 Zielonka Maja 5 13 1 0 0 0 0 0 -