Wyniki, tabele młodziczek po 4 rundzie rozgrywek

Opolska Liga Młodziczek - Tabela zasadnicza
                   
  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 UKS Spartakus Otmuchów 4 4 0 0 140 37 8 0
2 UKS Olimp Grodków 4 3 0 1 123 69 6 2
3 UKS MOS Opole 4 2 0 2 91 100 4 4
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 4 2 0 2 73 101 4 4
5 LZS Tor Dobrzeń Wielki 4 1 0 3 54 110 2 6
6 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 4 0 0 4 46 110 0 8
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek; Zd - zdobyte; St - stracone
Wyniki spotkań - Opolska Liga Młodziczek - I runda
       
Kolejka 1
Mecz Gospodarz Gość Wynik
1 UKS Spartakus Otmuchów ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 40:7 (19:3)
2 LZS Tor Dobrzeń Wielki KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 16:14 (7:6)
3 UKS MOS Opole UKS Olimp Grodków 13:32 (3:16)
Kolejka 2
Mecz Gospodarz Gość Wynik
4 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie UKS Olimp Grodków 19:33 (11:14)
5 LZS Tor Dobrzeń Wielki UKS MOS Opole 10:31 (6:12)
6 UKS Spartakus Otmuchów KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 35:2 (17:1)
Kolejka 3
Mecz Gospodarz Gość Wynik
7 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 13:25 (6:14)
8 UKS MOS Opole UKS Spartakus Otmuchów 13:41 (7:20)
9 UKS Olimp Grodków LZS Tor Dobrzeń Wielki 43:13 (21:4)
Kolejka 4
Mecz Gospodarz Gość Wynik
10 ASPR Zawadzkie-Kolonowskie LZS Tor Dobrzeń Wielki 22:15 (8:6)
11 UKS Spartakus Otmuchów UKS Olimp Grodków 24:15 (17:6)
12 KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice UKS MOS Opole 17:34 (11:16)
Klasyfikacja strzelców - Opolska Liga Młodziczek
           
Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Maczulis Klaudia UKS MOS Opole 45 4 11,25
2 Kilian Aleksandra UKS Spartakus Otmuchów 37 4 9,25
3 Kwarta Aleksandra UKS Olimp Grodków 36 4 9,00
4 Dyrek Wiktoria UKS Spartakus Otmuchów 24 4 6,00
5 Gawlik Weronika ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 22 4 5,50
6 Korzeniowska Patrycja UKS Olimp Grodków 22 4 5,50
7 Walczak Malwina UKS Olimp Grodków 22 4 5,50
8 Tymczyszyn Patrycja UKS Spartakus Otmuchów 21 4 5,25
9 Nowotny Sabina UKS MOS Opole 19 4 4,75
10 Kokot Wiktoria LZS Tor Dobrzeń Wielki 18 4 4,50
11 Rutkiewicz Wiktoria UKS Olimp Grodków 18 4 4,50
12 Banasiak Kamila UKS Spartakus Otmuchów 17 4 4,25
13 Czerniec Amelia UKS Spartakus Otmuchów 14 4 3,50
14 Najman Oliwia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 13 4 3,25
15 Kościółek Karolina KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 12 4 3,00
16 Smolarek Emilia UKS MOS Opole 12 4 3,00
17 Zielonka Maja UKS Spartakus Otmuchów 12 4 3,00
18 Dąbska Kinga UKS Spartakus Otmuchów 11 4 2,75
19 Piotrowska Mirosława LZS Tor Dobrzeń Wielki 10 3 3,33
20 Dąbrowska Kornela UKS Olimp Grodków 10 4 2,50
21 Konieczko Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 10 4 2,50
22 Wilczek Marta ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 9 4 2,25
23 Kokot Katarzyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 8 4 2,00
24 Kokott Anna LZS Tor Dobrzeń Wielki 8 4 2,00
25 Mendelowska Patrycja KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 8 4 2,00
26 Gromala Aleksandra KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 7 4 1,75
27 Heder Natalia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 7 4 1,75
28 Szulc Janina ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 6 3 2,00
29 Gortowska Paulina UKS Olimp Grodków 5 3 1,67
30 Klama Laura UKS MOS Opole 5 3 1,67
31 Nastałek Nina UKS Olimp Grodków 5 3 1,67
32 Maczulis Monika UKS MOS Opole 5 4 1,25
33 Tymich Wiktoria ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 5 4 1,25
34 Kanteluk Martyna LZS Tor Dobrzeń Wielki 4 3 1,33
35 Pogorzelska Karolina KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 4 4 1,00
36 Błaszczyk Olimpia LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 2 1,50
37 Dyga Emilia UKS MOS Opole 3 4 0,75
38 Lis Zuzanna LZS Tor Dobrzeń Wielki 3 4 0,75
39 Majka Małgorzata UKS Spartakus Otmuchów 3 4 0,75
40 Wołoszczak Patrycja KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 3 4 0,75
41 Nagaba Magda KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 2 3 0,67
42 Schneider Sandra KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 2 3 0,67
43 Szczurek Julia UKS Olimp Grodków 2 3 0,67
44 Ćwirzeń Kamila UKS MOS Opole 2 4 0,50
45 Kruk Małgorzata ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 4 0,50
46 Kubica Roksana UKS Olimp Grodków 2 4 0,50
47 Piętka Gabriela ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 2 4 0,50
48 Mielczerek Oliwia KS Otmęt ZSS nr 1 Krapkowice 1 1 1,00
49 Burda Kinga ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 3 0,33
50 Bziuk Maja UKS Spartakus Otmuchów 1 3 0,33
51 Ciach Aleksandra UKS Olimp Grodków 1 3 0,33
52 Laski Magdalena ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 4 0,25
53 Szampera Aurelia ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 4 0,25
54 Wójcik Wiktoria ASPR Zawadzkie-Kolonowskie 1 4 0,25